לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5524955,249 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה קצת מוזרה- האם מותר לשתות'
שאלה קצת מוזרה- האם מותר לשתות
20/09/2004 | 16:57
59
75
רד בול בהריון? לא משו קבוע אלא חד פעמי באירוע במקום אלכוהול?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ממש ממש לא!'
ממש ממש לא!
20/09/2004 | 17:03
34
לצפיה ב-'בפורומים בחו"ל מצאתי תשובה של'
בפורומים בחו"ל מצאתי תשובה של
20/09/2004 | 17:07
32
רופא שאומר שברד בול יש 115.5 מ"ג של קפאין בפחית אחת (וזה בלי ספירת כל החומרים האחרים המלאכותיים והמעוררים שיש שם) שזה יותר מבכוס אספרסו קצר.
זה פשוט לא בריא.

אם משווים לאלכוהול... תלוי איזה אכוהול. לדעתי קצת קוקטייל לא חזק או יין יזיקו הרבה פחות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא כדאי בכלל '
לא כדאי בכלל
20/09/2004 | 17:07
7
20
לצפיה ב-'שאלה באותו הקשר...'
שאלה באותו הקשר...
20/09/2004 | 17:19
6
38
יש לי חברה שאוהבת מאד לשתות יין אדום בארוחות (בעיקר בשריות). היא אמרה לי שכאשר היא הייתה בהריון ושאלה את הרופא שלה אם מותר לשתות יין אדום בהריון, הואא אמר לה שלא רק שזה מותר, זה אפילו מומלץ (לא הרבה פעמים, אלא פעם בשבוע-שבועיים) מכל מיני סיבות (זכור לי משהו בנוגע ללחץ דם).
אני מאד אוהבת לשתות יין אדום, אך כמובן שנמנעתי מכך כל ההריון.
האם זה הגיוני?
ליאם
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מותר- כן. מומלץ?'
מותר- כן. מומלץ?
20/09/2004 | 17:27
27
וואלה לא יודעת....
זה עוזר ללחץ דם וכולסטרול- זה ידוע, אבל השאלה אם זה תופס גם בהריון.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'באירועים וארוחות'
באירועים וארוחות
20/09/2004 | 17:28
3
15
משפחתיות אני לוגמת כוס יין בכיף, כל האזהרות למינהן מכוונות
לשתיה חריפה על בסיס קבוע
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני אפילו שתיתי שמפניה השבוע '
אני אפילו שתיתי שמפניה השבוע
20/09/2004 | 17:51
2
16
האהוב בישל ארוחה רומנטית מדהימה סתם באמצע החיים, והביא בקבוקון שמפניה קטן אז שתיתי כוס.

פיץ דוקא נהנה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טוב לדעת....'
טוב לדעת....
20/09/2004 | 17:57
10
זה לא שאני מתכוונת עכשיו לשתות כל שבוע כוס יין, אבל אם יצא לי לשתות באירוע/מסיבה כוסית קטנה של יין - לא אצטרך לדאוג!
ליאם
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לחיים'
לחיים
20/09/2004 | 18:03
6
לצפיה ב-'שאלתי את הרופא על זה'
שאלתי את הרופא על זה
20/09/2004 | 17:56
21
והוא אמר כל זמן שזה לא מחליף את המיים
וזה אחד ל... אפילו שבוע
זה תקין
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כדאי לשתות מעט יין ולראות איך מרגיש'
כדאי לשתות מעט יין ולראות איך מרגיש
20/09/2004 | 19:08
6
אני לא התנזרתי מיין במהלך ההריון (אבל השתדלתי להקפיד על לא יותר מכוס בשבוע).

מה שכן, אני יכולה להעיד שכבר כמה פעמים היין גרם לי להרגשה מאד לא טובה, כבדות ברגליים וחולשה בכל הגוף, שחייבה אותי לשכב ולהרים רגליים במשך דקות ארוכות. זה קרה גם עם יינות ששתיתי בעבר ולא גרמו לי כל בעיה. ממש ממש לא נעים. מה שמפליא זה שזה לא קרה בכל פעם, אבל לאחרונה זה קרה כמעט בכל פעם ששתיתי, ולכן החלטתי להפסיק לגמרי.

אז ממליצה לשתות שתיים שלוש לגימות ולראות שאתן לא מגיבות קשה.

לחיים!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ממצאים חדשים'
ממצאים חדשים
20/09/2004 | 19:34
10
22
רופא שאני מכירה וסומכת חזר בדיוק מאיזה כנס בחו"ל, ואמר לי כי עפ"י ממצאים חדשים אסור בכלל לשתות אלכוהול בהריון, לא משנה באיזו כמות - כל כמות מזיקה, אפילו פעם ב...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני כל כך אוהבת שמוצאים את הגלגל'
אני כל כך אוהבת שמוצאים את הגלגל
20/09/2004 | 19:49
2
15
נו באמת. ואת מאמינה?
אז מה קרה עד עכשיו?
ההורים שלנו שתו - והנה אנחנו כאן, עד לפני ה"ממצאים החדשים" נשים בהריון לגמו לגימה פה ושם (ואני לא מדברת על להוריד ברבוק יין כל ערב או להקפיץ טקילות לארוחת בוקר) והנה נולדו אלפי תינוקות חייכנים ובריאים.
די מספיק. הכל במידה ובשיקול דעת.
את חושבת שזה איום ונורא? אז אל תגעי בזה.
ואם למישהי אחרת בא לשתות כוס יין אדום כדי לחגוג יומהולדת, ראש השנה או סתם יום של כיף באמצע החיים - אז לבריאות!!!
ורד בול ספציפית לא ממולץ כי יש בפחית אחת כמות אדירה של קפאין וסוכר ועוד כמה ממריצים לא ברורים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טוב, זה יכול להיות'
טוב, זה יכול להיות
20/09/2004 | 20:04
9
ויכוח מאד ארוך. פעם גם לא היה אפידורל, סקירות מערכת וזריקות לבעלות RHשלילי, ואיכשהו הנשים ילדו לאורך כל הדרך. ואני מדברתך איתך כולו על איזה 15 שנים אחורה. הגישה שלך - זה לא תירוץ. האם אני מאמינה לזה? לא יודעת. האם אני סומכת עליו? כן. האם זה יפריע לי לשתות? אולי כן. הרופא אמר לי גם, שאם אני ארד ל-4 סיגריות ליום זה יהיה בסדר, ואני הפסקתי לעשן לגמרי. למה? כדי לישון בשקט. מבחינתי - זה שווה הרבה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ומה אם עוד חצי שנה'
ומה אם עוד חצי שנה
20/09/2004 | 21:56
8
יגלו שהימנעות מוחלטת מאלכוהול בהריון מוריד את הסיכויים להפלה? לא תצטערי שלא ידעת? בוודאי שזה מלחיץ, אבל זאת לא סיבה מספיק טובה להעלים או להתעלם ממידע ומימצאים חדשים.

ההודעה של Karit היתה מנוסחת בבהירות ובצורה לא מאיימת - היא הציגה בקצרה ובצורה מדוייקת את המידע שהגיע אליה. היא לא הציגה את זה בתור עובדה, אלא בתור מידע חדש שהיא קיבלה בנושא. לא מצדיק לדעתי התנפלות.

ובנוסף לכך, התירוץ של "אלפי תינוקות גדלו ככה" הוא שחוק עד אין קץ. אם התגליות החדשות וההתפתחויות הרפואיות, אחוז תמותת התינוקות יורד כל הזמן. אחוז התינוקות הנולדים פגועים גם בירידה מתמדת מאז שהתחילו להמליץ לכל אישה לקחת חומצה פולית 3 חודשים לפני הכניסה להריון. אז בוודאי שגם קודם נולדו ילדים בריאים, אבל יתכן גם שהימנעות מאלכוהול מגביר את הסיכויים לעבור הריון וללדת בסוף תינוק בריא.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לומר את האמת, ובלי כוונה לפגוע,'
לומר את האמת, ובלי כוונה לפגוע,
20/09/2004 | 20:16
3
17
בכנס הריון שהייתי בו לאחרונה במרפאת שילה, הרופא שהרצה (שהיה במקרה ד"ר ניניו השנוא עלי, הוא ולא אחר) אמר בהדגשה את אותו הדבר שאת אומרת. כנראה שזאת האופנה החדשה ברפואה (ברפואה יש אופנות וטרנדים כמו בכל תחום אחר).

אומר לך את האמת, אני מאוד מודעת לנזקי האלכוהול השונים (עשיתי עבודה סמינריונית על הנושא) ואני לא מבטלת את מה שאת אמרת כ"שטויות", אבל קשה לי עם ההתנסחות הזאת בפורום. אני מבינה שאת חוזרת בכנות על מה ששמעת, אבל בשביל הבנות כאן ששתו כוסית יין מדי פעם בהריון זה כאילו את בעצם אומרת להן "תדעו לכן, אתן כבר עשיתן נזק בלתי הפיך לעובר שלכן". וזה מלחיץ להגיד את זה, ובייחוד שמדובר ב"ממצאים חדשים", שלפניהם באו ממצאים קודמים שעולם הרפואה היה נורא בטוח בהם ואחריהם יבואו עוד ממצאים חדשים... במילים אחרות, משהו שמתגלה ב"ממצאים חדשים" שווה תשומת לב ושווה עוד מחקרים, אבל הוא לא הופך כל-כך מהר לאמת מוחלטת ובלתי-מעורערת.

הייתי מעדיפה אם היית מתנסחת יותר בכיוון של "לפי ממצאים חדשים, עדיף להימנע כמה שיותר מאלכוהול בהריון". מה שכתבת מלחיץ שלא לצורך.

אני, אגב, שתיתי כוסית יין בליל הסדר כשעוד לא ידעתי שאני בהריון (גיליתי את ההריון כמה ימים אחרי זה), וכמה לגימות בחתונה שלי (שבוע 16), וחוץ מזה אני מתנזרת לגמרי. ברור לי שאם אני אשתה אני ממילא לא איהנה מהאלכוהול כי יהיו לי רגשות אשמה. פשוט בעניין הזה אני מקפידה. אבל זה לא אומר שהכמויות הפיציות שכבר שתיתי הזיקו לעובר, וזה גם לא אומר שמה שהבנות האחרות שתו כאן הזיק לעוברים שלהן.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני לא מהווה סמכות,'
אני לא מהווה סמכות,
20/09/2004 | 20:31
1
8
לא אמורה להוות סמכות, ואני לא רופאה. אני בדיוק כמו כל אותן הבנות שהזכרת אותן שמפחדות מכל דבר, כי זהו הריון ראשון שלי בדיוק כמו שלהן. לפי דעתי, גם לי וגם להן מגיע קצת קרדיט על הפעלת שכל ושיקול דעת. כמו כן מגיע להן ולי לדעת. באותה האוירה, את יכולה לכעוס על אותה מישהי שאמרה ברמה של איסור מוחלט כי אסור לשתות רד-בול, ונקבה בסיבה. לא ידעתי את זה, וכן שתיתי רד-בול לפני מספר שבועות. אין מה לעשות, ממשיכים הלאה, אני עדיין בהרכה מלאה, למרות שזה מלחיץ... מה לעשות, רוב הדברים שקורים עכשיו הם מלחיצים. הגוף שלנו בוגד בנו ואנו לא יכולות לסמןוך עליו כמו שנהגנו לעשות. הסביבה מלחיצה, אז מה? לא לדבר, לא להקשיב, לא לעשות מה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני מבינה שהרגזתי אותך בכל זאת'
אני מבינה שהרגזתי אותך בכל זאת
20/09/2004 | 20:44
9
חבל. כי מה שניסיתי לעשות זה להביא לתשומת לבך למה לדעתי כדאי להתנסח ברגישות ולמה לדעתי זה חשוב בפורום כזה. וכן, הייתה בדברים שלי ביקורת, אבל לא נראה לי שהייתה בהם נימה של כעס (זה לגבי ה"באותה האוירה את יכולה לכעוס על זאת שאמרה שאסור לשתות רד-בול". אני יכולה לכעוס על כל מיני דברים ועל כל מיני אנשים, אבל דווקא לא נראה לי שעשיתי את זה).

מובן שמגיע לך ולהן לדעת. אבל "ליידע" אנשים על הממצאים החדשים בסגנון "על פי ממצאים חדשים הכי טוב להימנע מאלכוהול בכלל, כי גם כמויות קטנות עלולות להזיק" (ושימי לב ל"עלולות להזיק"), זה אחרת מאשר "ליידע" אותם בסגנון "לאור הממצאים החדשים אסור בכלל לשתות אלכוהול כי כל כמות מזיקה, אפילו פעם ב..."

אני מבינה שאת דווקא לא רואה את ההבדל בין שתי צורות ההתנסחות. שיהיה. אני כן רואה הבדל, ולדעתי ההתנסחות הראשונה רגישה יותר. עכשיו תעשי עם זה מה שאת רוצה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לי דווקא לא היתה בכלל בעיה עם'
לי דווקא לא היתה בכלל בעיה עם
20/09/2004 | 22:05
7
הניסוח. Karit רק העבירה מידע. היא לא הצהירה חד משמעית שכל מי ששותה אלכוהול בהריון מזיקה לעובר שלה, אלא העבירה מידע שהיא קיבלה מהרופא שלה כמו שנעשה כאן בפורום על בסיס קבוע.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בדיוק מה שאני שמעתי מהדיאטנית,'
בדיוק מה שאני שמעתי מהדיאטנית,
20/09/2004 | 20:28
2
9
טובה קראוזה. על פי מחקרים חדשים, היא המליצה חד משמעית לא לגעת באלכוהול בהריון, אפילו לא טיפה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עכשיו מספרים לי?'
עכשיו מספרים לי?
20/09/2004 | 23:50
1
6
אחרי שחגגתי ביריד יין? (רק טעמתי...)
טוב תודה - שנדע בשביל ההריון הבא.
אגב, אולי תוכלי לבקש מטובה קישור למאמר עדכני בנושא?

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'האמת, זה היה לפני בערך'
האמת, זה היה לפני בערך
20/09/2004 | 23:57
3
שנה וחצי, בהתחלת ההריון הקודם. מאז לא הייתי אצלה שוב...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הרופא שלי'
הרופא שלי
<< ההודעה הנוכחית
20/09/2004 | 21:33
24
22
ביקש שאשתה רד בול לפני הסקירה המוקדמת זה עוזר לעובר/ית לשתף פעולה בסקירה. מי שלא שותה הוא נותן לה לשתות במרפאה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני בהלם!!!!!'
אני בהלם!!!!!
20/09/2004 | 22:52
14
אני בשוק מהרופא הזה.
למה לא אקסטזי?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מי זה הסנדלר???'
מי זה הסנדלר???
20/09/2004 | 22:58
2
5
לצפיה ב-'אני לא אגיד'
אני לא אגיד
21/09/2004 | 08:57
1
6
הוא קיבל כאן המלצות חמות בפורום והוא רופא מצויין הלוואי על כולנו. אני בטוחה שהוא לא מסכן אותי או את העובר בהנחייה הזאת. אחרת אין סיכוי שהוא היה נותן אותה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אולי תשלחי לי מסר? בכל זאת הייתי'
אולי תשלחי לי מסר? בכל זאת הייתי
21/09/2004 | 08:59
4
רוצה לדעת... אשמח לדעת בכל זאת.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' לא נכון !'
לא נכון !
21/09/2004 | 00:02
4
6
אני יודעת שיש הטוענים שאלכוהול במידה לא מזיק לעובר ויש הטוענים שכל טיפת אלכוהול מסכנת את העובר.
בשבילי לוותר על אלכוהול לא היה אבידה כזו גדולה (אפילו שחברים חזרו מטיול יינות באיטליה ועשו ערב טעימות...) ולכן פשוט התנזרתי לגמרי.

צריך לזכור שמי שרוצה להניק תהיה מוגבלת בשתית אלכוהול גם אחרי הלידה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טאש יקירה,'
טאש יקירה,
21/09/2004 | 08:05
3
3
יש לי רעיון לניסוי בשבילך-
קחי צלחת עם ביצה ותשפכי פנימה מעט אלכוהול ואולי אפילו רד בול. תתבונני במה שקורה לביצה - זה מה שקורה למוח של העובר... לא ממש חיובי...

אז -
אם את מכורה לשתיה - קודם נגמלים ואז מתעברים ואם את לא מכורה, אז פשוט מוותרים!!!!!!!!!! כן!! גם לתקופת ההנקה!! מה האסון הגדול???
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שניה אחת.'
שניה אחת.
21/09/2004 | 08:57
2
1
כיון שנימת הדברים שלך נשמעת כעוסה ורגוזה, אנא קראי שוב את מה שכתבתי, ותגידי לי מה לא בסדר שם?

אני (כנראה כמוך) מהמחמירים ולא שתיתי אלכוהול - לא בהריון, ולא בתקופת ההנקה, שנמשכה שנה וחודשיים.

רציתי להעיר את תשומת ליבן של ההריוניות שגם אישה מניקה צריכה לשים לב למה שנכנס לה לפה. זה מותר לי, נכון?

אז אם הרגזתי אותך באיזה אופן, סליחה. אני חושבת שההודעה שלי דווקא היתה בסדר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טאש, לא הבנת נכון-'
טאש, לא הבנת נכון-
21/09/2004 | 09:03
1
1
אינני כועסת, ובודאי שלא עליך.
להגיד שאלכוהול אינו מזיק זו שטות ממדרגה ראשונה! ועוד לחשוב על זה שרופא נותן למטופלת לשתות רד בול??? איפה נשמע כדבר הזה??? מה, הוא רוצה לבשל לו את המוח??
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אז אנחנו חושבות אותו דבר'
אז אנחנו חושבות אותו דבר
21/09/2004 | 09:13
1
וסליחה שלא הבנתי אותך טוב
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פשוט חוצפה '
פשוט חוצפה
21/09/2004 | 00:17
6
7
כדי שיהיה לו קל להביט בעובר, הוא ממלא אותו בסמים ממריצים? איזה חוסר אחריות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ברד בול אין אלכוהול'
ברד בול אין אלכוהול
21/09/2004 | 08:58
5
7
לצפיה ב-'גם קפאין הוא סם, חזק לא פחות'
גם קפאין הוא סם, חזק לא פחות
21/09/2004 | 12:56
4
42
לצפיה ב-'כן רק צריך להכנס לפרופורציה'
כן רק צריך להכנס לפרופורציה
21/09/2004 | 15:25
3
5
קופאין הוא לא ממש מחוץ לחוק. מדובר בשתייה של רד בול פעם אחת בהריון על מנת שבדיקה תהייה טובה יותר קצרה יותר ופחות מכאיבה לאם.ו... את ההוראה לשתות נתן רופא.
מיליוני אנשים שותים יום יום קופאין....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא כל סם הוא מחוץ לחוק'
לא כל סם הוא מחוץ לחוק
21/09/2004 | 16:07
2
3
ולא צריך את החוק בשביל לדעת מהו סם ממכר. גם ניקוטין מסוכן וממכר והוא חוקי, אז מה?

אני חזרתי לשתות קפה בשליש השני של ההריון, כוס אחת ביום, זה ממש לא סוף העולם. רד בול מרוכז וחזק הרבה יותר מקפה, נאמר שגם אותו מותר לשתות פעם-פעמיים בהריון ולא יקרה שום אסון. אבל אותי מרגיזה בדיוק העובדה שציינת - שאת ההוראה לשתות נתן רופא. הסיבה לא ממש מצדיקה את זה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן אבל מצד שני, אם היה עלול להיגרם'
כן אבל מצד שני, אם היה עלול להיגרם
21/09/2004 | 16:13
1
5
איזשהו נזק, את מסכימה איתי, שהוא היה נותן הוראה כזו למטופלות שלו...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'רופא זה לא אלוהים'
רופא זה לא אלוהים
21/09/2004 | 18:19
2
ולו הייתי מטופלת שלו, הייתי מתעלמת מהבקשה לשתות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טוב שלא תקע לך לוריד סמים....'
טוב שלא תקע לך לוריד סמים....
21/09/2004 | 00:32
3
7
לצפיה ב-'אתם מגזימות לגמרי לגבי הרדבול'
אתם מגזימות לגמרי לגבי הרדבול
21/09/2004 | 01:52
2
9
גם לי ולחברה ולאחותי נתנו רד בול בסקירה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ואני חייבת לציין שיצאו תינוקות'
ואני חייבת לציין שיצאו תינוקות
21/09/2004 | 01:54
9
מושלמים (כמובן בלי הוודקה)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תקראי את רשימת המרכיבים'
תקראי את רשימת המרכיבים
21/09/2004 | 02:16
8
זה יותר מסתם קפאין
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שערוריה !!!'
שערוריה !!!
21/09/2004 | 07:20
3
8
רד בול ?
יש לגביו  מחלוקות  גם לגבי מי שלא בהריון, אז לתת אותולהריונית ועוד במסווה "רפואי" ?
אולי שווה תלונה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'קצת אחריות....'
קצת אחריות....
21/09/2004 | 10:05
2
5
אני בתחילת חודש שמיני. כבר שתיתי פחית אחת של רד בול לסקירה בהמלצת הרופא שלי ואכן הייתה לי סקירה מצויינת (טפו טפו טפו). מדובר ברופא בכיר ומוכר מאוד בקופת חולים שלי. עד כה הבדיקות שלי היו תקינות. הוא בכל זאת סיים בית ספר לרפואה.
אף אחת מכן לא אמרה שום דבר בדוק שהוכח מחקרית לגבי הנזק.
(בניגוד לשתיית אלכוהול- יש מחקרים מוכחים).
אולי זה נשמע לא טוב אבל בין זה לבין שערוריה, חוסר אחריות ואקסטזי יש הבדל.
מה גם שאני כבר אחרי אז אין טעם להלחיץ אותי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם ממני הרופא ביקש לשתות'
גם ממני הרופא ביקש לשתות
21/09/2004 | 15:50
1
8
רד בול לפני הסקירה ואכן שתיתי.
לא נראה לי, שמשתיה חד פעמית של רד בול עלול להיגרם איזשהו נזק. מכל המטופלות שלו הוא מבקש לשתות את המשקה, ולמיטב ידיעתי לאף אחד מהעוברים/תינוקות לא נגרם נזק.

יפ1, אולי היה לנו אותו הרופא ואם זה לא אותו אחד, אז יש כבר שני רופאים שדוגלים בשיטת הרד בול לפני הסקירה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני שתיתי רד בול לפני הסקירה'
גם אני שתיתי רד בול לפני הסקירה
21/09/2004 | 17:42
18
המוקדמת וגם לפי בקשת הרופא, כמובן. ואני מאוד סומכת עליו שהוא יודע מה הוא עושה. לא הבנתי מה הבעיה של הרד בול. הקופאין? אני שותה כל בוקר נס קפה - זה גם אסור? גם אם הילד הראשון עשיתי את זה... אני יודעת שלא בריא להגזים, אבל על איסור מוחלט של קופאין לא שמעתי... ואני קוראת די הרבה חומר על הריון גם בספרים וגם באינטרנט.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ומה בנוגע לקולה?'
ומה בנוגע לקולה?
21/09/2004 | 04:44
11
7
אני שותה כל יום פחית קולה. האם עדיף לעבור למוגז אחר (פנטה, ספרייט)?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה כייף שיש מישהי ערה.....'
איזה כייף שיש מישהי ערה.....
21/09/2004 | 04:44
1
9
לצפיה ב-'זה לא שאני סובלת מנדודי שינה..'
זה לא שאני סובלת מנדודי שינה..
21/09/2004 | 06:04
9
אני פשוט בעבודה. לא בארץ לצערי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני ממשיכה עם הקולה'
גם אני ממשיכה עם הקולה
21/09/2004 | 07:01
8
רק באמת מקפידה לא יותר מפחית ביום ובינתיים   הכל בסדר, אבל מצד שני אני לא שותה קפה.

ממה שזכור לי, בספר מומלץ לא יותר משלוש כוסות קפה ביום, אז אם יש לך כח תחשבי כמויות קפאין  .
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני עברתי לבירה שחורה'
אני עברתי לבירה שחורה
21/09/2004 | 08:00
5
5
גם יותר בריא וגם ללא קפאין. אגב, אני כבר לא בהריון (אבל מניקה, ההתנזרות ממשיכה...)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני על בירה שחורה.... מכורה'
גם אני על בירה שחורה.... מכורה
21/09/2004 | 08:33
4
7
וגם יש עכשיו בקבוקי ליטר וחצי מגניבים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אבל, מישהי יודעת אם'
אבל, מישהי יודעת אם
21/09/2004 | 08:45
2
15
יש הבדל בין קולה למשקה מוגז אחר כמו פנטה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'את צריכה לבדוק אם יש קפאין.'
את צריכה לבדוק אם יש קפאין.
21/09/2004 | 08:48
19
זה בעיקר מה שיבדיל ביו קוקה קולה לשאר. משקה תוסס שאין בו קפאין זה ספרייט.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בטח - בפנטה או ספרייט אין קפאיין.'
בטח - בפנטה או ספרייט אין קפאיין.
21/09/2004 | 08:51
182
לצפיה ב-'גם אנחנו התמכרנו..'
גם אנחנו התמכרנו..
21/09/2004 | 10:40
13
גם האיש וגם אני מריצים כל יום איזה בקבוק בירה שחורה
(לדברי האיש זה על הגבול בין טעים לדוחה, אבל הוא התרגל לטעם..)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עדיף מוגז ללא קפאין'
עדיף מוגז ללא קפאין
21/09/2004 | 09:01
1
9
ולא כזה שהוציאו ממנו (כמו דיאט קולה נטול), אלא כזה שסתם מתוק.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה! טוב לדעת!'
תודה! טוב לדעת!
21/09/2004 | 09:18
5

הודעות אחרונות

16:56 | 02.07.20 liolio10
10:49 | 17.06.20 פורצת המחסומים
13:40 | 06.05.20 אורית הלפגוט

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ