חדש בפורום-יעוץ נומרולוגי

אני מאוד רוצה

לענות לכולם ומהר, אך הדברים לוקחים זמן. וכמו שאמרתי... הייתי צריך לצאת לקנות רמדיה..טיטולים..וכו'.. אז את מבינות, נכון?! ירון

המשמעות של המספר 5

תקשורת, שינויים, החלטות, דינמיות, חשיבה מרובה, אינטלקטואל, הסתגלות, התלהבות- לעתים שטחיות,יצרים. נסיעות, אנשים, פסיכולוגיה של האדם. איזון- חיפוש אחר. מהירות מחשבה, כושר ניתוח. אנרגיות חזקות ( לעתים מתח) זה הרעיון, ירון

maya28

New member
בקשר לקארמה

אני מוכנה שתבדוק את השם שלי : קוראים לי מיכל (ולא מיה)

למיכל

שילחי לי בבקשה לדואר [email protected] את שמך+משפחתך+ת.ל....+שם משפחה לפני הנישואין. ( מספר השנים שאת נשואה והאם שינית את שמך בעקבות הנישואין) לדואר עמ"נ להבטיח דיסקרטיות, אך אענה לך במסגרת הפורום. תודה, ירון

ניתוח נומרולוגי-הקארמה של maya28

מיכל שלום, ניתחתי את המפה הנומרולוגית שלך, עמ"נ למצוא את התחום ( הקארמה=שיעור חיים) שקשה לך עימו וזאת מסיבה של חוסר אות או מספר המייצגים את התחום. מצאתי ש... קודם כל בכלליות את אדם עם אישיות עצמאית ,בעלת עקרונות. יש בך המון שמחת חיים ושאיפה לשמח את הסובבים אותך כל הזמן. את אדם מאוד תקשורתי שאוהב חברה, שיחה ותשורת מכל סוג שהיא. את אוהבת את החיים היפים, יש בך שובבות של ילדה והיא תישאר בך לתמיד. את מרגישה תחושות חזקות שאת יודעת לנבא דברים. את יועצת מעולה. אשת משפחה וערכים, אוהבת לעזור ולתת מעצמך ולעתים עושה זאת ללא גבול. קיים תמיד קונפליקט עד כמה אני צריכה לתת לאחרים או לעצמי. המפה שלך מאוד טובה ויש בה כמעט הכל וזה דבר נדיר. אך ישנה קארמה אחת...וזאת סיבת הניתוח שלנו: יש לך קושי גדול לקבל ולהסתגל לשינויים (למעשה את מאוד חוששת מהם). קושי לקבל החלטות עיקריות בעיקר לגבי עשיית שינוי.( מעבר להתלהבות ריגעית). את נוהגת להרבות, יתר על המידה, בחשיבה וניתוח של דברים. את מחפשת את השלווה והאיזון הפנימי אך קשה לך למצאם. את נוטה להתלהב מהר מאוד מדברים , אך באותה מהירות ההתלהבות שוכחת. למרות האופטימיות שאת משתדלת להקרין ולהשרות , את מאוד מתוחה וקשה לך למצוא את השקט הפנימי שלך. מיכל .. שיעור החים שלך ( הקארמה) בחיים אלה הוא ללמוד לאזן את ה"אני" הפנימי שלך. לדעת לקבל, להסתגל וללמוד שהתפתחות בחיים מצריכה החלטה ושינוי. לדעת למצוא איזון בין החשיבה ( אינטלקט) ליצרים הטיבעיים שבך. החיים יזמנו לך מידי פעם שינוי שתיצטרכי לעשות ( במקום העבודה, המגורים ותחומים אחרים), לרוב את תתנגדי לשינוי, אך החיים ידחפו אותך לבצעו וזאת עמ"נ שתילמדי את חשיבותו. הערה: כל מה שכתבתי על שיעור החיים נכון עד לחתןנה שלך אך מתמתן לאחר החתןנה וזאת עקב שינוי שם המישפחה ועם הזמן יכולת לבטל את הקארמה. לסיכום, אני יכול לכתוב רבות על העניין , אך אלה רוח הדברים. חשוב לזכור לא להסיק מסקנות על סמך פרשנות הדברים, קחי אותם כלשונם. אם יש לך שאלה בעניין, אשמח לענות לך. ואשמח גם לקבל את דעתך על הדברים. חזק ואמץ, ירון

מיטל1273

New member
אהלן../images/Emo140.gif רציתי את עזרתך לגבי שמות

לבת - עדי, עדן, עידית ו- עינב אמנם הרבה שמות אבל........ תודה על התייחסותך מראש מיטל

השם עדן

מבטא רעיון של... בצורה חזקה...רצון ללמוד, סקרנות, שאיפה לשלמות-מתוך כך גם ביקורתיות. אהבה ללא תנאי, רוחניות, הבנת החוקיות והנסתר של כל דבר בחיים. פאסיביות, רצון להיות לבד-(רק למטרת למידה והתפתחות אישית, ההיפך מרצון לשהות בחברה כל הזמן) חכמה , חשיבה, הגות, ביטוי-כתיבה. הבנה של עולם החומר, אך נטיה לעולם הרוח. הסתגלות, יצרים, החלטות. שלכם, ירון

HoGod

New member
שלום ירון../images/Emo13.gif

אנחנו מצפים לבן באוגוסט
ומתלבטים בין השמות הבאים: רועי נבו אופק ואביב אני אשמח לשמוע ת המלצותייך הנומרולוגיות לשמות הללו

השם אביב

על השם רועי כתבתי כבר, בבקשה לבדוק למעלה. השם אביב... הרבה מאוד הרמוניה, רגישות, טאקט, אחריות, אהבת החברה והזולת, משפחתיות, שיתןף פעולה, זוגיות, חוש ליופי ואסתטיקה. איזון פנימי, שרות לחברה, ערכים, חינוך. יוזמה, עצמאות, אישיות רגועה ומאוזנת. יום טוב, ירון

אותיות קבליסטיות - מבטיחה לחכות ב

סבלנות...
לבעלי יש "סטיה" והוא מאוד רוצה שם שמכיל אותיות :ל' אהוי. (מה שמגביל מאוד את הבחירה שלנו ) הוא טוען ששמות המכילים את הצרוף אל הם חזקים מאוד ובעלי כוחות טובים. אני יותר אוהבת את השמות הפשוטים :יואב , תומר. את שמה של ביתי יובל השגנו אחרי "מאבקים" רבים - והדבר היחידי שעמד לצידי הוא הל' בשמה - ומשמעות מקור המים. הייתי שמחה לדעת : 1. מה אתה חושב על האותיות הללו ? האם יש בזה משהו ? האם יש משמעות נומורולוגית לאותיות הלל ? 2. האם אתה יכול להציע לנו שמות שיענו על הקריטריונים הללו ? ולסיכום , אנקדוטה שאולי תשעשע אותך - שמי לפני הנישואין הצביע על הספרה 1 , שפרט לדברים הטובים בה גם מעידה על בדידות , אחרי נישואין והחלפת השם (ולא החלפתי במודע) בדקתי וראיתי שאני עכשיו מספר שתיים - שאין לי מושג מה זה אומר - אבל בטח ובטח מעיד על זוגיות וביחד יותר ממספר "אחד" ... משעשע , לא?

תשובה אותיות קבליסטיות

שאלתך מעניינת ביותר... אכן יש ...אומרים שזה טוב שבשם תהיה אות א ה ו י. הסיבה לכך היא שבנומרולוגיה הן מבטאות את הנשמה ואת צורך הנשמה. ( בצרוף עם אותיות א ה ו י שבשם משפחה. זה טוב אם יש, אך אם אין בכלל יש הגורסים כי הנשמה הגיע לשלמות ועכשיו ה "אין" מבטא את החופש שלה לבחור איזה כיוון שהיא רוצה. לא נעסוק בכך, אך השם המפורש של הקב"ה, גם מורכב מאותיות אלה. לסיכום, אם רוצים אז אפשר, אך אם בחרתם שלא זה גם בסדר. ( גם לזה יש משמעות- כפי שציינתי) חפשו שם שאתם אוהבים ותיראי שהדברים יסתדרו. בהצלחה, ירון שמות לדוגמה: אוהד, אהוד.אבי, יהורם, יהונתן, יואב וכו'..

מיקי 26

New member
../images/Emo45.gifשלום ירון,

המלאך שלי יקראו(כבר קוראים לו...)הראל.בעלי פשוט חלם שהוא(התינוק)ניגלה לו בחלום וביקש שיקראו לו הראל.תאריך לידה משוער-16.8.04.מה דעתך???תודה

השם הראל

לפני שאפרט אבקש לציין שהדברים היו נכתבים ( הרעיון של השם) גם אם לא היתה לבעלך התגלות. השם מציין, שרות לחברה, שליחות, רגישות, הבנת הרקמה העדינה של החיים- רגש האדם. זוגיות, שיתוף פעולה, נישואין. יצירתיות- מתוך הרגש, תקשורת, הסתגלות, החלטות. לעיתים פאסיביות. שייך לקבוצת השמות של אנשים עם תפקיד חברתי בעולם, מעבר להתפתחות עצמית. בהצלחה, ירון

rozik

New member
הי ירון

שלחתי לך מייל ומחכה לתשובה - בטח אתה עסוק מאוד. מבקשת את דעתך לגבי שמות לבנות - אופיר, דורון, נועם, שי תודה

למעלה