חדש בפורום-יעוץ נומרולוגי

מהי קארמה !!! חשוב להבין

שאלתו את עצמכן\ם פעם מדוע יש לי נטייה טיבעית לדברים מסויימים בחיים ואילו בתחומים אחרים אני " תקוע" ונכשל. אני לא מדבר על דברים שלמדנו לעשות בחיים אלא על נטייה טבעית!!! מדוע חלק מאיתנו יצירתיים, למשל, וחלקנו לא יודעים ( לצערנו) להוציא החוצה את הייחוד שבתוכנו. מדוע חלק מאיתנו מבינים טוב את עולם החומר ( כספים, עבודה וכו')ואילו אחרים חשיבתם נחסמת כשמגיעים לדברים אלו. יתרה מיכך מדוע לחק מאיתנו החיים זורמים בתחומים מסויימים, למשל אהבה, ואילו חלקנו מתייסרים עד שמוצאים את אהבתם. ובכן, הנומרולוגיה טוענת שאדם בא לעולם עם מטען של כוחות אירועים והתנסויות המוצפנים בשמו, בשם משפחתו, ובתאריך הלידה. אות או מספר הקיימים בשם או ב ת.ל. נותנים לאדם כלים וכוחות בפוטנציאל שהוא יכול לבחור!!!! ולפתח אותם. אך מה קורה כשאות או מספר ( אחד מהשניים) חסרים ??? ובכן, לכל אות ( או מספר )יש תחום חיים שהיא מייצגת, אם היא חסרה הדבר יוצר קארמה לאותו תחום חיים. ומהי קארמה? קארמה זהו שיעור חיים מוצפן המכיל התנסויות ואירועים שאדם חייב!!! לעבור בחייו. לרוב שיעורי החיים ( ההתנסויות- אהבה נכזבת, קשיים בעבודה, חוסר ביטחון וכו' ) כוללים קשיים עמ"נ שהאדם יתנסה בחוויה וילמד לפתח את הכישור או את ההבנה לתחום המיוצג ע"י האות. יהיו שיגידו...זה נשמע מצחיק להוסיף/ לשנות או לבחור שם או אות רק כדי לבטל קארמה, ובכן צריך לזכור שאלוהים ( למי שמאמין) נתן לנו את השם לבחירתנו ואת החופש לעשות בו כרצוננו. כדי להמחיש לכם את הדבר אני מוכן לבדוק בפורום את האותיות החסרות של כמה מיכן ולציין את התחומים שהן מייצגות, ואתן תעידו אם הדבר נכון. ( רק תנו לי קצת זמן להדביק את הקצב) זהו, פשוט רציתי לתרום לכם במעט מסודות הדברים. חזק ואמץ, ירון

יו...אתה מסנן הודעות ? ../images/Emo3.gif

שאלתי על השם עדי...בחורצ'יק שנולד ב 24/3/04.... מה אומר השם ?

שלום גם לך

לא אני לא מסנן שום דבר, אני משתדל לענות לפי הסדר אך הפורום הוא דינמי מטבעו. תאמיני לי שאין לי אינטרס ואני גם לא צריך להוכיח שום דבר. קצת סבלנות בבקשה. יום נעים לך, ירון

osher123

New member
שואלת שוב...על השם אביגיל לבת

השם ליאור לבת

לכאורה של שמייצג שמרנות ( על פניו), אך כשמביטים פנימה יש בו כל מה שבת זקוקה לו. שמחת חיים, אופטימיות, חברתיות, ביטוי , יצירתיות. עצמאות, יוזמה. אהבה, הרמוניה, איזון פנימי, חוש ליופי ואסתטיקה, אחריות, משפחתיות. רגש, רגישות, טאקט, איזון, זוגיות, נשיות. כל מה שכתבתי ובצניעות. בהצלחה, ירון

ES2

New member
בקשר לקארמה - שלחתי לך מייל

היי ירון שלחתי לך מייל עבור הקארמה שלי שמי אלה

keren s

New member
גם עלינו פסחת...

איך השם בר לבת שעשויה להיוולד בתחילת אוגוסט?

השם יהלי

השם מביא רעין של... אהבת החופש, שמחת חיים, אישיות מקסימה, חברותיות, ביטוי, יצירתיות, תקשורת. יוזמה, אהבת אנשים, ביטחון עצמי, טיולים, נסיעות, שינויים, אהבת התחלות. התלהבות, חיוך מקסים, צחוק מתגלגל. ניהול, פיתוח, ארגון. " אני חזק", הבנת האדם. שלכם, ירון

אמאבולי

New member
ראיתי את העומס...ובכל זאת שאלה חדשה

אשמח להבין קצת יותר את המשמעות של הערך המספרי לשמות. כלומר, חיפשתי חומר על כמה שמות אופציונאליים, ומצאתי בין השאר ערך נומרולוגי מספרי. במקרה שלנו 5. מה זה אומר? תודה על התייחסותך.

למעלה