חדש בפורום-יעוץ נומרולוגי

am היחידה

New member
השם יואב

השם מייצג רעיונות של... עצמאות, נחישות, יוזמה , מנהיגות, ניהול, יצירתיות, שאפתנות, כוח חיובי, אמונה בדרכו שלו. האותיות מסמלות... י' כפי שכתבתי למעלה ו' משפחתיות, אהבה, הרמוניה, יופי ואסטטיקה, אחריות. א' כמתואר למעלה ב' רגישות, אינטואיציות, פשרה, משא ומתן. חזק ואמץ, ירון

נעמולה

New member
שלום ירון

רעיון מצוין בעיני - שיהיה בהצלחה. רציתי לדעתלגבי שני שמות עומר ועמית לבן שאמור להיוולד במהלך יולי. תודה מראש

השם עמית

השם מייצג בצורה משמעותית רעיונות אלו... כושר למידה, חקרנות, סקרנות, ביקורתיות, אהבה ללא תנאי-טהורה, חיפוש אחר השלמות, כתיבה-ספרותית, הגות, רוחניות, פאסיביות לצורך התפתחות פנימית. האותיות מייצגות... ע' כפי שתארתי למעלה מ' ת' עבודה, בקיאות והבנה של עולם החומר ( כספים וכו'), חוקים, עמידה על עקרונות, הקפדה על פרטים. י' יוזמה, עצמאות, " אני" חזק, התחלות. חזק ואמץ, ירון

ES2

New member
השם איתי

אשמח לדעת יותר על השם גם אם יש דברים שליליים. תודה

השם איתי

השם איתי מביא עימו רעיונות אלו... חוזק פנימי, אמונה בעקרונות ובדרכו שלו, סוליסטיות, רצון להתקדם לבד, שאפתנות, ביקורתיות, " אני " חזק (אישיות), עצמאות,יוזמה, שאיפה לשלמות, אהבה ללא תנאי, סקרנות להבין את הנסתר ( חוקיות הדברים. דבר שלילי בחיים, עפ"י הנומרולוגיה זה חיבור של שני דברים: נסיבות ובחירה. המינוס בשם הוא שיש ריבוי אותיות שחוזרות על עצמן והדבר בא על חשבון אותיות אחרות, כמובן שאם ת.ל. משלים ושם משפחה משלים אותן אז אין בעיה. האותיות שחוזרות הן: א' ו י' הן מייצגות את אותו הרעיון. בהצלחה, ירון

2 1 2

New member
שלום ירון

יש לי 3 בנים והייתי רוצה לדעת אם השמות שנתתי להם מתאימים/נכונים וכו' להם... 1. בן נולד ב 6.1.90 2. ליעד 16.4.96 3. פלג 10.5.04 תודה מראש

שלום לך 212

אינני בודק התאמת שמות במסגרת הפורום. אנו עוסקים רק ברעיון שהשם מייצג . בכל אופןאם תירצי לדעת את משמעות השמות ולא את התאמתן כיתבי לי מידי פעם שם אחד של ילדייך. למשל... השם בן ( בחירה אקראית שלי) סקרנות גבוהה, חקרנות, שאיפה לשלמות, כעס כשהדברים לא עומדים בסטנדרטים הגבוהים, רצון ללמוד, התכנסות פנימית לצורך התפתחות, רגישות גבוהה, חיפש אחר איזון, חוסר סבלנות לאנשים לא פקחים, אהבה ללא תנאי, ביקורתיות גבוהה, חשיבה חוכמה והגות, רצון לשינויים, רצון להבין את הנסתר. אתגרים בשם: לעתים כעסים, התכנסות פנימית, ביקורתיות, חיפוש אחר שלמות בכל דבר. אלו חלק מהדברים שהשם מייצג ללא קשר לתאריך לידה ושם משפחה. חזק ואמץ, ירון

השם נגה

אוהבת מאוד את השם, אומנם עוד לא בטוח שנלך על השם הזה אבל יעזור לי מאוד לדעת שיש לו משמעות חיובית תודה

אח איזה עיניים!

פשוט יפיפיה! אפשר לקחת קורס צלילה לתוך העיניים האלה! גמני רוצה! טוב, עוד מעט יהיה לי גם
קטנה וחמודה ונקווה ששמה בישראל אכן יהיה נגה (עוד מתקיים משא ומתן לגבי השם) ובדיוק שעלתה לי הקריזה הצלחת לעלות על פניי חיוך ורק בשביל זה תודה!!!! יום נפלא, קצת פורפורציות לא יזיקו (לי)

השם נגה

השם מביא עימו את הרעיונות הבאים... זהו שם עם מעט דואליות... מצד אחד יציבות בכל התחומים ( חשיבה ,עשייה וכו')ומצד שני דינמיות ורצון לשינוי והתפתחות. התוצאה היא... יצירתיות, שינויים, החלטות, אהבת החיים היפים, כושר ביטוי, הסתגלות, חברתיות ( אהבת אנשים). וכל זה בתוך מסגרת וגבולות ושיטתיות מאוד ברוררה ןמוגדרת. יש בו בהחלט איזון בין התרחבות חסרת מעצורים ושמרנות לעומת זה. אגב נוגה עם ו' משנה את התמונה ומוסיף... חזק ואמץ, ירון

בימבילי

New member
../images/Emo26.gif מה מוסיפה ה - ו בנוגה?

אני קוראת בסקרנות ולבת שלי קוראים נוגה עם ו'. סקרנית לדעת מה יש לי בבית...

התוספת של ו' בנוגה

ו' מוסיפה.. הרמוניה לשם ולאדם, אחריות, אהבה, משפחתיות, חוש ליופי ואסתטיקה. היא הופכת את משמעות השם לאדם השגי, בעל עקרונות, עומד על דעתו ודרכו אך הוא עדיין אומן הדיפלומטיה. אוהב יוזמות והתחלות, מתלהב ונסחף המר, אוהב שינויים. לילה טוב, ירון

השם אלדר

השם מבטא רעיונות של.. עצמאות, יוזמה , חריצות, מנהיגות, כוח חיובי, ניהול ואירגון. האותיות עצמן מבטאות... א' כפי שציינתי למעלה ל' יצירתיות, שמחת חיים, הנאה ואושר, חברות, עזרה ועיצה, ילדים. ד' מסמלת את התחום הפרקטי בחיים, עבודה, כספים, ארגון פרטים, מסגרת, חוקיות וכו'. ר' מבטאת רגישות, טאקט, שיתוף פעולה, אינטואיציה, דואליות רגשית( היכולת לשקול רגשית). מקווה שסייעתי, חזק ואמץ ירון נ.ב. באופן אישי אני חושב שהשם ,אלדר,מאוד יפה ומיוחד

gaya77

New member
../images/Emo6.gif תודה

שמחתי לשמוע דברים כ"כ טובים אודות השם ובמיוחד שאהבת אותו, לקח לי המממון זמן למצוא שם של בן מיוחד ולא "פלצני"(לדעתי) בכל אופן,

למעלה