חדש בפורום-יעוץ נומרולוגי

אילת שלום

לעוץ מלא יש לפנות אלי באי מייל, מטבע הדברים הבדיקה יותר יסודית ולוקחת יותר זמן. אם ברצונך לשאול במסגרת הפורום אנה השתדלי לצמצם את השאלה בשלב הראשון לשם אחד וזאת מפאת הזמן הרב שלוקח לנתח כל שם. חזק ואמץ, ירון

אילת27

New member
והשם המלא הוא

ליאור איתן בת צפויה להיוולד בתאריך ה-13/6/04

השם אדם

אדם...שם מיוחד במיוחד בגדול ..שוב השם מייצג חוכמה , שכלתניות, חשיבה. אנשים המיוצגים במספר השם הזה נחשבים לבעלי התפקיד החשוב ביותר בחיים האלו. יכולת ורצון מאוד גבוה לעזור לחלשים, לדאוג לאחרים, אידיאליסט. אם נתייחס לאותיות עצמם אז...א' מייצגת עצמאות, יצירתיות, יוזמה, מנהיגות... ד'...ו ם' מייצגות יחד את העולם החומרי היומיומי, את הבנתו, כושר עבודה גבוהה, עקביות ודבקות במטרה ( עד כדי עקשנות) ועוד... חזק ואמץ, ירון

השם אדם

אדם...שם מיוחד במיוחד בגדול ..שוב השם מייצג חוכמה , שכלתניות, חשיבה. אנשים המיוצגים במספר השם הזה נחשבים לבעלי התפקיד החשוב ביותר בחיים האלו. יכולת ורצון מאוד גבוה לעזור לחלשים, לדאוג לאחרים, אידיאליסט. אם נתייחס לאותיות עצמם אז...א' מייצגת עצמאות, יצירתיות, יוזמה, מנהיגות... ד'...ו ם' מייצגות יחד את העולם החומרי היומיומי, את הבנתו, כושר עבודה גבוהה, עקביות ודבקות במטרה ( עד כדי עקשנות) ועוד... חזק ואמץ, ירון

gaya77

New member
ירון שלום

אני בשבועות האחרונים ממש להריון ומעוניינת לקבל ייעוץ נומרולוגי לשם המיועד לבן- אלדר! תאריך לידה משוער 11/06/04 ת.לידה שלי 28/08/77 ת.לידה של בעלי 11/11/74 תודה מראש

גאיה שלום

ליעוץ מלא פני אלי בבקשה באי מייל [email protected] וזאת מכיוון שהיעוץ דורש בדיקה מקיפה שלא ניתן לבצע במסגרת הפורום. כיתבי לי שמות אפשריים, ת.ל. צפוי, ושם משפחה תודה, ירון

gaya77

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני אודה לך אם תסביר לי מדוע היעוץ דורש בדיקה מקיפה? האם השם אינו מתאים?

גאיה שלום

העובדה שהצעתי לך לפנות אלי במסגרת האי מייל אינה קשורה אליך או לשם שבחרת, פשוט מכיוון שאנני עורך בדיקות התאמה במסגרת הפורום. אני לשירותכם בפורום כדי לדבר על משמעות השם באופן כללי ולאו דוקא התאמתו לילד מסויים. עכשיו, לגבי משמעות השם שציינת האם כוונתך לשני שמות פרטיים בן ואלדר.. לא כל כך הבנתי בגלל המקף. כיתבי לי בבקשה רק את השם הפרטי. יום טוב לך, ירון

סינטה1

New member
שלום ירון

קודם כל ברוך הבא לביתנו. יש לי שאלה - הורי נפטרו. לאימי קראו רותי ולאבי מאיר. היינו רוצים להנציח את שמם של הורי בשמה של ביתי שאמורה בעזרת השם להיוולד בספטמבר. חשבנו על השם רותם. מה דעתך
תודה.

השם רותם

השם רותם מבטא.. אהבה ללא תנאי, שלמות, סקרנות, רצון ויכולת למידה גבוהים. ביקורתיות-מתוך הרצון להגיע לאוטופיה. התכנסות פנימית- למטרת התפתחות. כמיהה לנסתר ולהבנת חוקיות היקום. האותיות מבטאות.. ר' רגישות, טאקט, אניטואיציה, שיתוף פעולה. ו' משפחתיות, זוגיות, אהבה. ת' ו ם' עולם החומר, פרקטיות, עבודה, סדר. יום טוב לך, ירון

zy

New member
אנחנו צריכים כיוון ...../images/Emo12.gif

בסוף החודש (יוני) אני אמורה ללדת בת. חשבנו על שלושה שמות שהמשותף להם הוא: המשמעות מהטבע, ויש בשם את האותיות ר' ו/או י' כיוון שבשמות של שנינו אלו אותיות המצויות בהם. נשמח לשמוע את דעתך לגבי השמות: עופרי, מעיין, יובל. (דרך אגב, חשוב לי לדעת האם הוספה או השמטה של אות מהשם משנה באופן משמעותי את החישוב הנורמולוגי של השם, לדוגמה: עפרי)

one שם at a time

שלום לך אשמח לענות לך על שם מסויים כל פעם , מספר שמות יחד לוקח זמן רב. לשאלתך , כו בואדאי שזה משנה אם משמיטים אות מהשם, יתרה מיכך אם האות לא חוזרת על עצמה בשם משפחה או כמספר בתאריך הלידה , הדבר מייצג קארמה=שעור חיים שלרוב מקשה יותר בתחום מסויים. חזק ואמץ, ירון

השם עופרי

משמעות השם היא.. הרמוניה , איזון ,חוש לאסטטיקה ויופי, נשיות, משפחתיות, אהבה.. אחריות. חינוך, ערכים, שרות לקהילה.. לגבי האותיות...ע' מבטאת יכולת למידה גבוהה, ראייה רוחנית, סקרנות, ו' מבטאת מה שכתבתי בהתחלה פ' מבטאת חריצות, יעילות, ארגון, חשיבה לוגית טובה ר' רגישות, אינטואיציה חזקה, טאקט, ו י' מבטאת יוזמה, עצמאות וכו'

גם אני אשמח לדעת...

הילדולה תקרא כשתוולד ב"ה בעוד לא מעט זמן אורי- ori יבוטא כמו האור שלי שזו גם הכוונה הנסתרת. (האמת שהתכנון עד לפני מס' שנים היה שם אחר (אורן) שהולאם לטובת הבן של גיסתי כשהכוונה היתה ליצור שני שמות של ילדים מהטבע - משהו שיחבר לפה אבל זה לא הצליח כי כמו שכתבתי השם הולאם) לבן הגדול שלנו קוראים גיא. אודה לך אם תביע דעתך על שני השמות כ"א מהם בנפרד ואם אפשר על החיבור בינהם אם יש. תודה מראש

השם אורי

השם מבטא רעיונות של.. עצמאות, יוזמה , מנהיגות, אחריות, רגישות, הרמוניה. שאפתנות, ניהול ואירגון. האותיות מחזקות את תחןמי החיים הבאים.. קריירה-בצורה חזקה משפחה, זוגיות, הורות וחינוך. שיתוף פעולה ורגישות לחיים ולאנשים. יום טוב לך, ירון

למעלה