חדש בפורום-יעוץ נומרולוגי

חדש בפורום-יעוץ נומרולוגי

שלום לכולכן, בשנים האחרונות אנו עדים לכמיהה גדולה בקרב אנשים לרוחניות. קשת הביקוש היא מאוד רחבה מהתחברות לטבע ועד טיפולים הוליסטים ויועצים רוחניים בתחומים שונים. אחד התחומים המבוקשים בשנים האחרונות נוגעים להבנת מסתוריות שם האדם, האם טמונים בשמו של אדם כוחות, ברכות ,אנרגיות שאנו לא מודעים להם. אם תרצו אפשר להרחיק לכת עד לאברהם אבינו ולשרה אשר שמותיהם שונו ובורכו עמ"נ ליצור בהם פוריות להביא ילדים לעולם. תחום ניתוח שמו של האדם נקרא נומרולוגיה. שמי ירון ואני יועץ נומרולוגי המסייע להבנת הסוד הטמון בשמו של כל אדם. אני עוסק בתחום עשר שנים והמילה עיסוק מתייחסת יותר להתפתחות האישית ,ללמידה של הנומרולוגיה ולניתוח שמות. כיום אני נותן יעוץ לבחירת שמות לתינוקות נולדים. שמו של ילד צריך להתאים ולהשלים את שם המשפחה ולהיות הרמוני לתאריך הלידה. שמות שונים מבטאים רעיונות שונים בחיים, לכל אות יש תחום בחיים שהיא מייצגת וסך כל האותיות והמספרים של הילד הוא מטען הכוחות, המסלול והארועים אותם הוא יחווה בחיים. אני מעונין להצטרף לפורום שלכם ולהציע את שרותי, במסגרת הפורום אוכל לענות על שאלות הנוגעות לנומרולוגיה בכלל, לעזור להבין את הרעיון הנומרולוגי ( המשמעות )מאחורי כל שם שתירצו לברר עליו, להבין את חשיבות האותיות ומשמעותןודברים אחרים שהתורה מציגה. אשתדל מאוד לענות על כל שאלה שתעלו, אך חשוב לי לציין שאינני קוסם או מדיום או גורו דתי מכל דת שהיא. אני אדם רגיל כמוכם שחי ועובד ובעל משפחה שההבדל היחיד ביננו שאני למדתי את התחום. אינני עוסק בעייני חיים ומוות ובריאות בכלל זה, פשוט בגלל שהנומרולוגיה אינה עוסקת בכך. המעוניינים בקבלה של יעוץ מלא בבחירת שם שלא במסגרת הפורום יוכלו לפנות אלי בדסקרטיות דרך הדואר האלקטרוני המצורף לכרטיסי האישי. ולסיום, אני מתנצל על אריכות הדברים, אך אינני מאמין בעשייה שאינה יסודית. בהמשך אשתדל להיות תמציתי. אני מאחל לכולכן ולאשתי הריון קל, לידה קלה והמשך דיון פורה ומהנה.
ירון

מיר6

New member
היי ירון

אשמח בכייף לקבל עצה ממך. יש לי שני בנים אלמוג וירדן ועכיו אני שוב בהריון ובעזרת השם רלד באוגוסט עוד בן. אנחנו חשבנו על השם אגם . מה דעתך? אשמח לקבל גם דיעה על אלמוג וירדן תודה מראש.

השם אגם

השם אגם מייצג רעיונות !!! של חוש חוק וצדק, ארגון יעילות, שם הנע על תחום הכוח ( במובן עשיית הצדק). מייצג את רעיון הסיבה והתוצאה בחיים, איזון מלא בין עולם החומר( הפרקטי) לעולם הרוחני ( עולם האידאות). אם נפרק את השם הוא מורכב מעצמאות באות א' יצירתיות באות ג' וסדר ארגון וחוקיות בעולם החומר באות ם' ברמה המעשית אנשים אלה , המיוצגים ע"י מספר שם זה, הם אנשים מעשיים, חזקים, מאוד שאפתניים, מסודרים ובעלי הבנה עמוקה לחיים. שם המושך (עם מספרים הרמונים בתאריך הלידה ובשם המשפחה)אליו כסף רכוש ומעמד. (הכל כמובן הוא חלק מתפקיד מסויים שאתה ממלא בחיים) כמובן שיש לזכור..." הכל צפוי והרשות נתונה " מכיוון שאת מהפונים הראשונים חשוב לי לציין שאנו מדברים על רעיון השם ולא על התאמתו לתינוקך שיוולד בעתיד. חזק ואמץ, ירון (בהמשך אוכל לפרט גם על אלמוג וירדן)

אמאאור

New member
איזה רעיון יפה !

שמחה מאוד שבחרת להצטרף לפורום. תודה רבה על הנכונות והעזרה שאתה מציע להושיט. בהחלט איעזר בך בקרוב...

מייקי30

New member
רעיון מקסים

אנחנו מתלבטים בין שני שמות לתינוקת שאמורה להיוולד בספטמבר (גאיה או שירה). ודווקא העליתי את הרעיון להתייעץ עם נומרולוג אבל בעלי ממש נגד. בכל אופן, אשמח לקרוא ולדעת

maya28

New member
שלום ירון

כבר כתבתי לך את השאלה בפורום שלך , אבל לא ענית לי , אז אני אשאל שנית: האם ניתן לבדוק אם השם שנותנים לתינוק טוב לפני הלידה? אני מתלבטת בין השמות : יואב נדב איתי עומר מה השם הטוב ביותר תאריך לידה צפוי 10.8.04 ואם צריך תאריכי לידה של ההורים אז : מיכל 7.12.76 ניר 25.8.75

שלום מיה

יתכן ואת מבלבלת אותי עם אדם אחר, מכיוון שאין לי פורום אחר בו אני מייעץ. בכל אופן לקבלת יעוץ מלא את יכולה לפנות אלי בדואר [email protected] לצרף שמות אפשריים ( כפי שעשית), שם משפחה ותאריך לידה משוער. לשאלתך, אפשר להתחיל לבחון שמות בזמן ההריון אך כמובן שכדי לדעת באופן מוחלט יש להמתין לתאריך הלידה. בקרי באתרון שלי תוכלי לקבל מושג על הדברים. בכל אופן אפשר למיין כרגע שמות עפ"י הרעיון שהם מייצגים והתאמה לשם המשפחה. אגב אפשר גם לבחור לפני, מניסיון... לחיים יש דרך משלהם להשלים את התמונה. נ.ב. יעוץ מלא כרוך בתשלום סמלי מאוד, וזאת מפאת הזמן הרב שהדברים אורכים וסיבה נוספת היא ....משהו בקארמה שלי. חזק ואמץ ירון

maya28

New member
נכון אני מצטערת זה לא אתה , זה ירון

אחר (פאדיחה). אני אשמח לקבל את האתר שלך.

maya28

New member
ועוד משהו למה הכוונה הרעיון שהם

מייצגים ? האם אתה רוצה את שם המשפחה שלי?

הרעיון שהם מייצגים

שם מייצג רעיון...תחום בחיים ( אהבה, עבודה, נישואין וכו') אך לאדם תמיד יש את האפשרות לבחור האם לממש את הפוטנציאל הטמון בשמו או לפנות לנתיב אחר. הכל צפוי והרשות נתונה ( רעיון הבחירה החופשית) ירון קישור לאתרון שלי מצורף

יופי של הודעה../images/Emo127.gif

ונשמח לתשובה לגבי: הנסיכה שלנו תקרא(ב"ה) גל והבחירה באה מראשי תיבות של שמינו-גיא וליאת... מה דעתך על השם ועל הסיבה בכלל?? תודה מראש

השם גל

שם שמבטא המון צחוק אושר ושמחת חיים, יצירתיות מאוד גבוהה, להשאר ילד שמח בנפשך כל חייך. השם מייצג מדריכים רוחניים בעולם ( אנשים שאמורים לעזור ולהדריך אחרים ולאו דווקא התפתחות אישית עצמית). יכולת נתינה גבוהה, יעוד חברתי, חינוכי, שרות לקהילה. שם המבטא יכולת ביטוי גבוהה בכל המובנים והתחומים. שם המייצג עזרה רבה לזולת, שם עם המון מזל והגנה עליונה. אנשים חברתיים מאוד שכיף לשהות במחיצתם. הצד הפחות טוב- ג' ו ל' מייצגים פחות או יותר את אותם רעיונות, הדבר מחזק את התחומים המסויימים האלה על חשבון אותיות אחרות שיכלו להיות. חזק ואמץ, ירון

שימילי

New member
אהבתי את הרעיון

כיוון שאני לבד בבחירת השם אז חשבתי על ליאל לבת או אגם כמו שכבר כתבו פה מה דעתך? האמת שאני מחפשת שם עם משמעות ושיהיה קליט יפה ומעניין בגלל זה חשבתי על ליאל

השם ליאל

השם מבטא רעיונות של יצרתיות מאוד גבוהה, עצמאות, יסודיות, סדר ארגון, ניהול. כושר ביטוי מפותח בצורה פרודקטיבית. עקביות, חריצות. יכולת נתינה גבוהה אך מסודרת. חזק ואמץ, ירון

א י ו ש י

New member
ברוך המצטרף../images/Emo140.gif טוב גם אני אשאל

אנחנו כבר החלטנו על השם... קסם (מופיע בחתימתי) ולא אשנה אותו אבל בכל זאת אשמח לשמוע לידיעה כללית על השם מבחינה נומורולוגית.. תודה מראש ושוב אחלה רעיון וברוך הבא

השם קסם

השם קסם מביא עימו רגישות מאוד גבוהה, היכולת להבין את הרקמה העדינה של החיים... של רגש האדם. שם המייצג תרומה נעלה לקהילה, אידיאלים. השם מייצג אינטואיציות מאוד חזקות. אנשים עם רגישות הם מיוחדים..יש להם את היכולת להבין את רגש האדם, אך צריך לזכור שאותה רגישות קיימת גם כלפיהם והם נפגעים בקלות. אם נתייחס לאותיות השם אז.. ק' מייצגת עצמאות, יחודיות, הרצון להשגיות והתפתחות אישית... ס' מייצגת את תחום הבית המשפחה הרומנטיקה, האיזון הפנימי, ההורות וכו'.. ם' מייצגת את העולם הפרקטי המעשי המטריאליסטי והחוקיות שלו חזק ואמץ, ירון

אילת27

New member
שלום ירון

אני אמורה ללדת ב-13/6/04 בת ואני בהתלבטות בקשר לשמות תוכל לעזור לי לבחור בין השמות: ליאל ליאור ליאן אלמוג אגם?

למעלה