לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5519955,199 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'vsd מוסקולרי'
vsd מוסקולרי
13/02/2020 | 23:42
4
94
היי
אני בת 31 עוד שבוע ...
לקראת לידה 3
אני בשבוע 24 כרגע
בשבוע 22+3 ביצעתי סקירה מורחת
שבסקירה התגלתה vsd מוסקולרי
ביצעתי אקו לב אכן יש vsd מוסקולרי 2.1 סמ
כל העניין מסביב היה תקין הזרימה וכו״
איך בכל זאת התבקשתי מהרופא מטפל שלי לעבור ייעוץ גנטי
יש לציין ששאר הבדיקות שלי תקינות ברוך ה״
השאלה אם בייעוץ ימליצו לי על דיקור מי שפיר או כל בדיקה אחרת פולשנית
אני ממממש מפחדת לקראת זה
מממשש ...אני כל היום רק חושבת ובוכה בגלל זה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'השד לא כזה נורא'
השד לא כזה נורא
14/02/2020 | 18:02
62
אלפי נשים עושות דיקור מי שפיר והכל בסדר.
חשוב לבחור רופא מנוסה ולהקפיד על כל ההוראות.
אני עשיתי גם בלי התוויה רפואית, רציתי לעשות צ'יפ גנטי ולוודא שהכל תקין והשקט הנפשי שהבדיקה הזו נתנה לי עצום.
החשש מובן, אבל השד לא כזה נורא.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אין באמת מה לפחד ממי שפיר, גם אם ימליצו'
אין באמת מה לפחד ממי שפיר, גם אם ימליצו
<< ההודעה הנוכחית
15/02/2020 | 12:51
52
יש הרבה סטטיסטיקות ישנות מהתקופה שלא השתמשו ב-US בבדיקה וגם המיומנות של הרופאים הייתה פחות טובה. המידע העדכני שקראתי וגם שמעתי מרופאים שכיום הסיכון זניח עד לא קיים. ברור שזה עדיין מלחיץ, אבל עשיתי אצל רופא שבטחתי בו והיה בסדר, הבדיקה עצמה הייתה קצרה ולא כואבת. מבחינתי הלחץ האמיתי הוא חוסר ודאות, יותר הפחידה אותי תשובה לא טובה. אבל כמו שמישהי אמרה, אם יש בעיה אני מעדיפה לדעת עכשיו ולהתאבל כמה חודשים מלבכות אחר כך כל החיים. 
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בדיוק עשיתי לפני שבוע וחצי'
בדיוק עשיתי לפני שבוע וחצי
16/02/2020 | 07:17
58
אני כמוך, מאוד חששתי וגם לא רציתי לעשות. האינדיקציה היחידה שלי היא הגיל, אפילו הרופא שלי אמר שאין סיבה לעשות מי שפיר.
אם להיות אמיתית החשש הכי גדול היה מהיחס של הבן שלי לכך שאני לא יכולה להרים אותו ולא קמה מהמיטה, זה עבר הרבה יותר בקלות ממה שחשבתי.
הפרוצדורה מאוד פשוטה, ממש שופכים עליך גאלון של חומר חיטוי ומחטאים את המכשירים מול העיניים שלך, אני אישית גם לא הרגשתי כלום.
היום הסיכון הרבה יותר נמוך ממה שהיה פעם והוא בעיקר נובע מזיהום, ברגע שאת מתחייבת למצב שכיבה הסיכון יורד משמעותית.

חייבת להוסיף שמה ששיכנע אותי לעשות את המי שפיר זה העובדה שילד עם מחלה שיכלה להתגלות במי שפיר תשנה משמעותית את המרקם המשפחתי שלנו ויכול להשפיע על הבן שלי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יקרה, '
יקרה,
19/02/2020 | 23:50
26
מזל טוב ליום ההולדת!! לגבי מי שפיר באמת שזה לא נורא ככ . מאוד מלחיץ זה כן וחשוב להקפיד על ההוראות של אחרי. אני עשיתי ללא התוויה רפואית כלשהיא בשביל השקט הנפשי
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

17:38 | 26.03.20 אורחים בפורום
05:26 | 23.03.20 אורחים בפורום
14:49 | 22.03.20 אורחים בפורום
09:12 | 22.03.20 אורחים בפורום
17:44 | 14.03.20 אורחים בפורום
15:39 | 12.03.20 אורחים בפורום
11:39 | 12.03.20 אורחים בפורום
11:45 | 11.03.20 אורחים בפורום
02:05 | 02.03.20 אורחים בפורום
19:43 | 26.02.20 רינת4861
18:14 | 22.02.20 אורחים בפורום
11:50 | 20.02.20 יבשה מרוחקת
08:14 | 19.02.20 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ