לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5515555,155 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'סקירה מוקדמת - עזרה בבקשה'
סקירה מוקדמת - עזרה בבקשה
05/02/2020 | 18:31
2
50
היי
היריון 1 שבוע 8 ועדיין לא סיפרתי לסביבה.
לכן אין לי עם מי להתייעץ.

אני קצת מבולבלת עם עניין הסקירות (מוקדמת ומורחבת).
אני בקופת חולים כללית, קיבלתי רשימת רופאים באזור חיפה.
ניסיתי לחפש המלצות על הרופאים הרשומים אבל עיקר התוצאות הן על רופאים פרטיים.
לא מבינה כ"כ לגבי החזר אם אחליט ללכת לרופא שלא ברשימה.

האם יש המלצה לרופא לסקירה מוקדמת באזור חיפה?
האם באמת עדיף ללכת רק באופן פרטי (1700-3000שח)
האם הסקירה המוקדמת חשובה יותר מהמאוחרת?

אני מבולבלת ואשמח להמלצות!
תודה מראש

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני העדפתי לעשות את המאוחרת בפרטי'
אני העדפתי לעשות את המאוחרת בפרטי
05/02/2020 | 18:45
36
אבל אני לא יודעת אם הייתי עושה את זה אם לא היה לי ביטוח פרטי.
אתה הסקירה הראשונה עשיתי עצל רופא שבהסדר (100 ומשהו ש"ח)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עשיתי את השקיפות והסקירות בקופת החולים, אצל אותו רופא'
עשיתי את השקיפות והסקירות בקופת החולים, אצל אותו רופא
<< ההודעה הנוכחית
13/02/2020 | 11:37
9
בהתחלה הבנתי שבכל מקרה אני חייבת לעשות את אחת הסקירות פרטית כי רק אחת הקופה מממנת, ושרוב הנשים עושות את הראשונה פרטית. אבל נתקעתי בדיוק בחודש של כל החגים אז כבר קבעתי לקופה וזהו, וכשהייתי בסקירה הראשונה ושאלתי על השנייה הפקידה אמרה שאין בעיה לקבוע אצלם גם לשנייה וזה מה שעשיתי. אחת הייתה בעמלה הבסיסית של איזה 35 ש"ח ואחת הייתה יקרה יותר, נדמה לי שמעל 100 (כנראה אותה הקופה "לא מממנת"). אני לא בקופת חולים כללית וחברה שלי גם לא, והיא גם עשתה אצל אותו רופא (אחר, בקופה שלה) את שתי הסקירות, ובאמת גם אצלה אחת הייתה יקרה יותר, אבל גם בערך אותו סדר גודל שכתבתי קודם. 

כששאלתי על הרופא שעושה אמרו לי שהוא טוב מאד, וחשבתי לעצמי שמקסימום אם לא אהיה מרוצה אבטל את התור הבא, אבל הוא היה בסדר גמור, אין לי טענות. הבנתי שהוא גם עושה סקירות פרטיות, כנראה ככה רובם. אז ברור שבסקירה פרטית יש יותר זמן ועושים יותר בנחת, ובודקים גם דברים פחות חשובים (כי צריך להצדיק את התשלום) אבל גם הסקירות בקופה מספיקות לדעתי. אם ההריון תקין ואין ממצאים מיוחדים ואת הולכת לרופא בקופה ומרוצה ממנו, אני לא רואה סיבה לא לחזור אליו גם בסקירה הבאה. 

קראתי בכל מיני מקומות שממליצים לעשות סקירות לא אצל אותו רופא, אז בדקתי אפשרות לסקירה שנייה פרטית, וחוץ מזה שהשעות לא הסתדרו לי, זה יצא איזה 1,500 ש"ח אפילו שהרופא ברשימה של הרופאים בהסדר של הקופה... (הפקידה שלו אמרה שההסדר המוזל הוא לבדיקת התייעצות רגילה, לא לסקירה). אז זה אומר לנצל את הסל המצומק של אלפיים ש"ח מהקופה (שאני רוצה לשמור בעיקר לדולה) או להפעיל ביטוח פרטי שיש לי, שזה אומר השתתפות עצמית כלשהי וגם עוד כאב ראש בירוקרטי, אז בשביל מה? הלכתי לתור שקבעתי והיה בסדר גמור, אפילו היה איזה ממצא גבולי שהוא רצה שאחזור בשבילו לביקורת אז חזרתי אליו שוב. התרשמתי שהוא יסודי ומקצועי ולא מחפף. בקיצור, לדעתי לא צריך פרטי ולא צריך להשתגע, אלא אם יש בעיה מיוחדת או שאת לא מרוצה מהרופא.
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

18:14 | 22.02.20 אורחים בפורום
11:50 | 20.02.20 יבשה מרוחקת
16:43 | 19.02.20 אורחים בפורום
13:10 | 19.02.20 אורחים בפורום
08:14 | 19.02.20 אורחים בפורום
13:51 | 16.02.20 זהר85
10:20 | 15.02.20 אסיה מוניקה
13:30 | 14.02.20 אורחים בפורום
22:42 | 13.02.20 אורחים בפורום
22:38 | 13.02.20 אורחים בפורום
08:19 | 10.02.20 אורחים בפורום
10:55 | 09.02.20 המרוץ למספר 2
08:23 | 07.02.20 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ