לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5515155,151 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'חיסון שפעת לעשות או לא?'
חיסון שפעת לעשות או לא?
<< ההודעה הנוכחית
04/01/2020 | 19:52
7
90
הי בנות,,
שבוע 15... כולם בפאניקה מהשפעת ומלחיצים גם אותי לעשות..
אני מפחדת שהחיסון מזיק .. לא יודעת למה..
טפו טפו אני לא נוטה להיות חולה בחורפים.
יש לי שתי בנות בנות 6 ו-7 שאותן כנראה אני כן אחסן.
מה אתן עושות?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'השפעת מפחידה ומסוכנת יותר '
השפעת מפחידה ומסוכנת יותר
04/01/2020 | 20:15
93
בוודאי להתחסן. לא נראה לי שאת רוצה למצוא את עצמך חס וחלילה עם שפעת שהסתבכה. המשך הריון תקין ורק בריאות!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן, ברור! אני וכל משפחתי מתחסנים בכל שנה כבר שנים רבות'
כן, ברור! אני וכל משפחתי מתחסנים בכל שנה כבר שנים רבות
04/01/2020 | 20:59
2
90
בבריאות ובבטיחות אנחנו לא משחקים. חגורת בטיחות את חוגרת ברכב? גם אם את יודעת שלא יתפוס אותך שוטר? או חושבת לעצמך בכל פעם "טפו טפו טפו אני לא נוטה להיות מעורבת בתאונות דרכים, אז אולי כדאי לוותר"?

אז למה לא להתחסן? לא צריך בכל נסיעה, מספיקה רק פעם אחת בשנה . החיסון ניתן בחינם, הוא בטוח, מדובר בחיסון מנגיפים מומתים. לכן אי אפשר לחלות ואין בעיה לתת אותו גם בהיריון ולאוכלוסיות סיכון, להפך – לאוכלוסיות רגישות יותר מומלץ להתחסן בהקדם כי המחלה עלולה להסתבך.

החיסון מומלץ מטעם כל גופי הבריאות בעולם, ואין מה להפסיד, רק להרוויח. אם תתחסני, במקרה הכי גרוע לא יועיל, אבל לפחות תדעי שעשית את הכול כדי להגן על עצמך ועל העובר. לעומת זאת במקרה שאת לא מתחסנת, המקרה הכי גרוע יכול להיות מאוד מאוד גרוע. נשים הרות נפטרות משפעת בכל העולם, גם בישראל היו מקרים (גוגל ימצא לך בשנייה), או מגיעות לאשפוז (אף פעם לא כדאי, קל וחומר בהיריון) או "סתם" חולות מאוד, סובלות מאוד ומסכנות את עצמן ואת העובר...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'דוגמה מעולה. אני צריכה לזכור להשתמש בה (: '
דוגמה מעולה. אני צריכה לזכור להשתמש בה (:
07/01/2020 | 15:04
1
31
לצפיה ב-'התחסנתי לפני חודשיים, ברגע שהגיעו החיסונים לקופה'
התחסנתי לפני חודשיים, ברגע שהגיעו החיסונים לקופה
04/01/2020 | 22:55
69
בגדול אני משתדלת להתחסן כל שנה. אמנם היו שנים שפספסתי ולמרבה המזל היה בסדר, אבל תמיד מעדיפה להיות בצד הבטוח. עכשיו בהריון אין שאלה בכלל, אני כל כך בחרדות מכל דבר, אז אני צריכה גם שפעת על הראש?! הדבר היחיד שהפחיד אותי בחיסונים השנה הוא שהם יגיעו מאוחר מדי ושהשפעת תשיג אותם, וכשסוף סוף היו נשמתי לרווחה וטסתי להתחסן.

מאז שאני בהריון אני עוד יותר מקפידה על הגיינה מהרגיל, מנקה את המקלדת של המחשב בעבודה לפני המשמרת (גם אחרים עובדים עליו), מסתובבת עם אלכוג'ל בתיק... בקיצור, עושה כל מה שאפשר כדי לשמור על הבריאות, אז גם חיסון, ברור.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'דוגמאות מהסביבה הקרובה'
דוגמאות מהסביבה הקרובה
06/01/2020 | 14:50
75
1. אחותי חלתה בשפעת בסוף ההריון והתאומות שלה נולדו חולות. את באמת רוצה להדביק את העובר בשפעת?

2. מישהי מהקומונה של התל"מ שלי - אחותה חלתה בשפעת עם חום של 40-41 שלא הגיב למשככי כאבים. הגיעה למיון. במיון זיהו ירידות דופק ויילדו אותה בשבוע 36. היא בבידוד והתינוקת בבידוד. מזל שבשבוע כזה התינוקת כבר די "בשלה".

אין סכנה בחיסון שפעת. לנשים בהריון אסור לקבל נגיף מוחלש. בזה יש סכנה ולכן אוסרים על זה. הנגיף השנה (לכולם) מומת. נגיף מומת מותר ואף רצוי.

זה שאין לך נטיה להיות חולה לא אומר כלום. בהריון המערכת החיסונית שלך פגיעה יותר. השנה השפעת אגרסיבית יותר.
את לא מגינה פה על עצמך, את מגינה גם על העובר שלך וכמו שאת מתכוונת לחסן את הילדים האחרים כדי להגן עליהם, כך רצוי שתגני על העובר.

אני התחסנתי לפני יותר מחודש. העובר חי ובועט (תרתי משמע).
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ברור שלהתחסן- על אחת כמה וכמה בהריון'
ברור שלהתחסן- על אחת כמה וכמה בהריון
07/01/2020 | 15:04
36
כמו שכתבו מעלי- הסיכון להסתבכות של שפעת גדול וריאלי הרבה יותר מסיכון (שאין) בחיסונים.
אני והילדים מתחסנים תמיד- בשגרה ובטח שבהריון, וגם ישר כשמגיעים החיסונים.
לא צריך לקחת סיכון סתם 
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

13:51 | 16.02.20 זהר85
10:20 | 15.02.20 אסיה מוניקה
13:30 | 14.02.20 אורחים בפורום
22:42 | 13.02.20 אורחים בפורום
22:38 | 13.02.20 אורחים בפורום
08:19 | 10.02.20 אורחים בפורום
17:54 | 09.02.20 אורחים בפורום
13:54 | 09.02.20 אורחים בפורום
10:55 | 09.02.20 המרוץ למספר 2
10:54 | 09.02.20 המרוץ למספר 2
08:23 | 07.02.20 אורחים בפורום
21:27 | 06.02.20 אורחים בפורום
15:18 | 05.02.20 מימי172

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ