לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5512855,128 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'גבינות בהיריון'
גבינות בהיריון
<< ההודעה הנוכחית
11/12/2019 | 18:08
6
129
היי, גיליתי שאסור לאכול גבינה בולגרית ופטה בהיריון- בין הגבינות היחידות שאני אוכלת.
אני מנסה לשמור על תזונה בריאה ולא לאכול גבינות כמו שמנת וצהובה. מחפשת תחליף לגבינה הבולגרית- מחפשת רעיונות לגבינות שאפשר לשלב בסלט ומתאימות להיריון (גבינה לבנה לצערי אני לא אוהבת). תודה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'וקוטג'?'
וקוטג'?
11/12/2019 | 19:57
88
בעקרון אסור גבינות שמאוחסנות במי מלח מחשש להימצאות חיידקים וגבינות עם עובש כמובן. 
אז, לא מוצאת הרבה אופציות מלבד גבינה לבנה, קוטג', לאבנה וכו'. יש גבינות שמנות רזות יחסית. אפשר גם גבינות כמו ריקוטה. יוגורט עזים משתלב טוב עם סלט... 

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מוצרלה'
מוצרלה
11/12/2019 | 23:30
1
29
לצפיה ב-'מוצרלה טרייה נשמרת במים ולכן אסורה בהיריון מהטעמים שצוינו'
מוצרלה טרייה נשמרת במים ולכן אסורה בהיריון מהטעמים שצוינו
12/12/2019 | 00:51
54
בכל מקרה היא גבינה שמנה והיא כמו גבינה צהובה (בעיקר אם צורכים אותה בפורמט הקשה / מותכת) שפותחת השרשור כתבה שהיא לא רוצה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני לא מכירה גבינות שעונות על כל הקריטריונים שהזכרת'
אני לא מכירה גבינות שעונות על כל הקריטריונים שהזכרת
12/12/2019 | 01:19
67
גבינות רכות לא מוסיפים בד"כ לסלט, גבינות קשות שמנות מדי, וגבינות חצי רכות נשמרות במים או בעובש ולכן למיטב ידיעתי אסורות בהיריון. הגבינה היחידה המוכרת לי שמקובל להוסיף לסלט לא טרייה היא חלומי, ומכיוון שמקפיצים אותה אני חושבת שהיא אמורה להיות בסדר בהיריון, אבל היא גבינה שמנה ולא נחשבת בריאה.

גבינות שאפשר לאכול לצד הסלט (והן לא בדיוק "גבינה לבנה") הן קוטג' וריקוטה שכבר הוזכרו פה או גבינות שמנת מופחתות שומן / גבינות לבנות במרקם שמנת ("סימפוניה" וכיו"ב). אני אוהבת מאוד את הריקוטה למריחה של גד. היא רק 5%, אין בה הרבה חלבון ולכן פחות קלוריות מגבינות רכות אחרות, יש לה מרקם מצוין, היא לא חמצמצה כמו הגבינות הלבנות הרגילות והיא גם עשירה בסידן.

גם גבינה צהובה עשירה בסידן ואפשר לקנות 9% ולשמור על תזונה בריאה, אבל היא כמובן לא מתאימה לסלט... שמעתי שבהיריון ממליצים לצרוך גבינה צהובה רק אם היא מותכת, בעיקר אם נקנתה במעדנייה (בכללי עדיף לא לקנות גבינות במעדנייה אלא אם מבשלים/מתיכים אותן).

אם את אוהבת קוביות חלבון בסלט, נסי טופו. הוא אומנם נשמר במים אבל למיטב הבנתי הוא לא אמור להיות בעייתי (אולי כי הוא לא מהחי). כמו כן אפשר להקפיץ אותו ואז בטוח אין בעיה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'להבנתי מותר לאכול אותן אם הן עברו תהליך של בישול '
להבנתי מותר לאכול אותן אם הן עברו תהליך של בישול
16/12/2019 | 08:25
42
ולכן לא צריך להימנע ב- 100 אחוז, רק לא לאכול חי.

אני גם מאוד אוהבת פטה וגבינות עובש, אבל אני אוכלת עכשיו רק גבינה לבנה ולאבנה של גד עם שמן זית. בנוסף, את יכולה לאכול יוגרט 3 אחוז בבוקר במקום גבינה. יש בזה גם הרבה חלבון ופרוביוטיקה- שזה מעולה.

אוכלת גבינת פטה רק אם  עברה בישול.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מה הבעיה בגבינה צהובה וגבינת שמנת?'
מה הבעיה בגבינה צהובה וגבינת שמנת?
16/12/2019 | 13:25
49
גבינה צהובה עשירה מאוד בסידן ומעולה בהריון. אם את חוששת מאחוזי שומן גבוהים, תפסיקי לחשוש, הכל עניין של מידתיות וגיוון בתזונה. כנ"ל לגבי גבנת שמנת.
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

23:17 | 17.01.20 אורחים בפורום
11:14 | 15.01.20 shasha145
00:40 | 15.01.20 אורחים בפורום
10:14 | 13.01.20 nhrc3
11:55 | 08.01.20 shasha145
11:19 | 05.01.20 נעמי19831
18:54 | 04.01.20 רינת4861
18:52 | 04.01.20 רינת4861
11:20 | 04.01.20 אורחים בפורום
19:19 | 31.12.19 זהר85
09:33 | 31.12.19 אורחים בפורום
08:38 | 30.12.19 גלבועית1985

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ