לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5512255,122 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'בחילות'
בחילות
<< ההודעה הנוכחית
05/12/2019 | 18:50
5
86
יש לכן טיפים לבחילות? כבר כמה שבועות טובים לא מצליחה לשתות כמו שצריך, וגם לא לאכול דברים עם נוזלים כמו פירות וירקות וממילא גם לא לבלוע ויטמינים... מה עושים??
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'דיקלקטיל, חד-משמעית. הציל את חיי, כי כבר התחרפנתי לגמרי'
דיקלקטיל, חד-משמעית. הציל את חיי, כי כבר התחרפנתי לגמרי
05/12/2019 | 22:49
1
67
העולם היה מסריח ומגעיל, הרגשתי חולה וסמרטוטית כל היום, לא רציתי לאכול כלום אבל הייתי רעבה נורא, ומה שאכלתי לא היה לי נחמד אבל כשלא אכלתי מייד הרגשתי עוד יותר רע. פשוט איכס איכס איכס מהבוקר עד הלילה. 

ניסיתי ג'ינג'ר וזה סתם היה מגעיל, כמו תרופה (שלא עוזרת). ניסיתי ללעוס קרח ועוד כל מיני "תרופות סבתא" שהיו כוסות רוח למת. בביקור החודשי אצל הרופאה היא הציעה דיקלקטיל, אמרה שזו תרופה ותיקה ובטוחה ושחבל לסבול. קניתי.

זו לא תרופה זולה, יוצא 340 ש"ח (אחרי השתתפות של הקופה) ל-100 כדורים, אבל תכלס פר כדור אני ממש לא בטוחה שאקמול עולה פחות, ובעיניי גם 10 שקלים ליום (לתקופה מוגבלת צריך לזכור) זה מחיר קטן לשלם בשביל לחזור לשפיות. בהתחלה יש כמה ימים של עייפות מוגברת (גם ככה יש...) ואז אחרי שהבנתי איך נכון לי לקחת, הסתדרתי עם 2 כדורים ליום.

זה לא עזר ב-100%, אבל גם 80% עדיף על המצב שהיה לפני זה. ירקות כמעט שלא הצלחתי לאכול, ובאמת היה לא פשוט לשתות, אבל עשיתי מה שאפשר, טחנתי קרטיבים, קרקרים... מה שעשה לי טוב, ולאט לאט עם תחילת הטרימסטר השני כל האיכס הזה דעך בהדרכה, כמו שהבטיחו. הורדתי את המינון והפסקתי בהדרגה, היה ממש בסדר.

בעניין ויטמינים, במקום לקחת כדור מולטי מפלצתי כמו פרנטל, את יכולה לקנות את הדברים ההכרחיים בנפרד ולצרוך בכדורים קטנים. למשל חומצה פולית יש גם בטבליות מציצה קטנטנות עם B12. יש גם מולטי-ויטמינים לעיסים (ג'לי / דובוני גומי) שאפשר להזמין מחו"ל, בארה"ב יש בלי סוף ויטמינים בגומי, המון סוגי פרנטלים. בארץ אפשר למצוא אותם רק לילדים וההרכב מעט שונה, אפשר להסתדר איתם, לפחות בינתיים. אני קניתי "מולטי ג'וניור" של אלטמן. קניתי גם דגיגוני שוקולד אומגה 3 של אלטמן כי אחרי שהקאתי כדור משמן דגים אני לא מצליחה להשתחרר מהטראומה... זה מכיל פחות ומשמין יותר, וגם יקר יותר, אבל זה מה שיש. כששומרים במקרר השוקולד קשה ולא מרגישים טעם לוואי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה ענקית'
תודה ענקית
07/12/2019 | 18:16
24
אין חכם כבעל ניסיון... ממש תודה על כל העצות, ממש מזדהה עם התחושות שכתבת, בשורות טובות לכולנו:)
מאוד עזרת לי, וגם תודה למגיבות האחרות!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מים עם לימון'
מים עם לימון
06/12/2019 | 10:18
37
בהריון הקודם היו לי המון בחילות ומים עם לימון הצילו אותי, זה היה מעולה עד שהתחילו הצרבות ונאלצתי להפסיק עם זה.
גם לאכול כל פעם קצת ממש עזר, הייתי לוקחת איתי קופסת מלפפונים לעבודה ונשנשתי אותה לאורך היום
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תפוחים ומלפפונים חיים'
תפוחים ומלפפונים חיים
07/12/2019 | 10:43
35
לצפיה ב-'היי ליבי מצטרפת להמלצה על דיקלקטין!!'
היי ליבי מצטרפת להמלצה על דיקלקטין!!
07/12/2019 | 23:18
12

הודעות אחרונות

11:14 | 15.01.20 shasha145
00:40 | 15.01.20 אורחים בפורום
10:14 | 13.01.20 nhrc3
11:55 | 08.01.20 shasha145
11:19 | 05.01.20 נעמי19831
18:54 | 04.01.20 רינת4861
18:52 | 04.01.20 רינת4861
11:20 | 04.01.20 אורחים בפורום
19:19 | 31.12.19 זהר85
09:33 | 31.12.19 אורחים בפורום
08:38 | 30.12.19 גלבועית1985
07:34 | 28.12.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ