לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5508855,088 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'אין עובר ודופק'
אין עובר ודופק
02/12/2019 | 04:55
7
95
שלום,
הלכתי לעשות בדיקה בשבוע חמש+2 , הרופא זהה שק הריון ברחם + קוטב עוברי ומצב דומה לשבוע חמש +4.
לאחר שבוע היה לי דימום חום קטנטן והלכתי לרופא נשים שלי ( רופא אחר) אשר ביצע לי בדיקה בשנית וטען שהוא רואה שק ואולי שק חלמון והיה מצפה ליותר בשבוע שש +2.
אז הראתי לו את המכתב שהרופא הראשון כתב וגם תמונה שהוא רואה קוטב עוברי אך ענה בזלזול שהוא לא רואה כלום. אמר לי לחזור עוד שבוע לבדיקה נוספת ונראה כי לא היה אופטימי. שאל בנוסף אם יש לי בחילות והקאות ועניתי לו שהיה אך נפסק מעט.
אני יודעת שהלכתי לגילוי מאוד מוקדם אך הייתי מחויבת בגלל הריון חוץ רחמי בעבר.
אני מאוד חוששת ומאוכזבת.
אשמח לשמוע דעות בנושא.
תודה לכן
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לפי התיאור שלך לא בטוח שאין עובר, ולדופק זה עוד גבולי'
לפי התיאור שלך לא בטוח שאין עובר, ולדופק זה עוד גבולי
02/12/2019 | 10:03
1
47
בתחילת שבוע 6 לא בהכרח רואים דופק (במיוחד אם את לא בטוחה בתאריך הביוץ). ביקשת דעות, אבל זו לא שאלה של דעות אלא של עובדות שעדיין לא ידועות... החשש והאכזבה מובנים, והציפייה מורטת עצבים, אבל למרבה הצער אין הרבה מה לעשות, רק לחכות עוד כמה ימים ולבדוק שוב את המצב. לפחות את יודעת שזה לא היריון מחוץ לרחם...

דעתי היחידה היא להחליף רופא. לא משנה עד כמה הוא מקצועי או זמין, אם את מרגישה שהוא מזלזל בך או גורם לך להרגיש לא נעים, יש אחרים (ואחרות). אם לא מדובר במקרה חירום (שבו בד"כ אין ברירה) חשוב לבחור רופא שגורם לך להרגיש נוח, שיודע להיות רגיש ועדין במיוחד במצבים כאלה.

מניחה שכבר קבעת בדיקה השבוע, מחזיקה לך אצבעות לבשורות טובות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני אכן לא אחזור אליו '
אני אכן לא אחזור אליו
02/12/2019 | 11:01
28
למרות שהוא מאוד מקצועי ובריון החוץ רחמי הוא גילה לי את זה מאוד מוקדם..אבל נראה לי שמגיע לי מישהו אחר עם וייבים טובים.גם אם בסוף זה לא יסתדר
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'האם מדובר בהריון טבעי או אחרי טיפולים?'
האם מדובר בהריון טבעי או אחרי טיפולים?
02/12/2019 | 10:14
1
45
בהריונות טבעיים מועד הביוץ\ההתעברות אף פעם לא ידוע במדויק ויכולה להיות סטייה די גדולה בין גיל הריון המחושב לפי וסת אחרונה לגילו האמיתי. במקרה כזה אני ממליצה לך להתאזר בסבלנות של פיל ולחזור על הבדיקה עוד שבוע.
אגב, השאלה על בחילות והקאות היא סתם שאלה מפגרת ומיותרת, לא לכולן יש את זה ובטח לא בשלבים כל כך מוקדמים, וגם כשזה נעלם זה בסדר ולא אומר כלום, מניסיון.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טבעי בהפתעה'
טבעי בהפתעה
02/12/2019 | 10:50
45
הריון ספונטני (חצוצרה אחת) לאחר 8 חודשי נסיון.הייתי אמורה להתחיל הפריות בהמלצת מומחה פוריות...
מנסה להיות אופטימית...אקבל באהבה כל מה שיהיה...
תודה ❤️
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'קודם כל יקרה'
קודם כל יקרה
03/12/2019 | 05:11
1
40
תחליפי רופא!! גם לנו ביישוב יש רק רופא אחד ציני ומתנשא... הייתי אצלו פעם אחת בשבוע 6+1 אמר לי שהוא רואה שק הריון וחלמון ולחזור עוד שבוע לראות מה קורה.... דיבר בקרירות ובזלזול בלי שום רגש ואמפתיה וכמובן שלא חזרתי אליו יותר.
כמה ימים אחר כך שבוע 6+5 פניתי למוקד כי כבר הייתי מאוד סקרנית לגבי הדופק וברוך השם נצפה דופק. הבנתי ש-6+5 כבר אמורים לראות (אצלי גיל ההריון הוא מאוד מדויק).
אז שלא תיפול רוחך, לדעתי עוד מוקדם...
בשורות טובות אמן
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הלוואי..'
הלוואי..
<< ההודעה הנוכחית
03/12/2019 | 05:18
32
אני כל כך רוצה שיצליח אחרי הפסקת הריון לא פשוטה..מקווה שיהיה לי מזל הפעם.תודה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יקרה, '
יקרה,
07/12/2019 | 23:22
1
זה לא אומר כלום עדיין ונשמע שהגעת מוקדם. וככ מבאס שהרופא השני היה לא נחמד דווקא כשאנחנו הכי צריכות אמפתיה . תעדכני איך את אחרי הבדיקה אחרי שבוע!! מחזיקה אצבעות להמשך היריון תקין!!
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

17:50 | 05.12.19 אורחים בפורום
13:17 | 05.12.19 Theodora100
03:55 | 02.12.19 mali891
22:05 | 01.12.19 אורחים בפורום
07:18 | 01.12.19 אורחים בפורום
05:12 | 30.11.19 mali891
13:05 | 25.11.19 youlala
16:47 | 24.11.19 אורחים בפורום
15:36 | 24.11.19 שני25ר
15:05 | 24.11.19 נעמילי1
13:14 | 21.11.19 אורחים בפורום
10:10 | 21.11.19 אורית הלפגוט

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ