לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5508855,088 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מעקב בלוטת תריס במהלך ההריון'
מעקב בלוטת תריס במהלך ההריון
21/11/2019 | 14:54
5
56
שלום לכולם,
לשמחתי גילינו השבוע הריון שני והיום בדיקת דם אוששה את הבדיקה הביתית.
מאז ההריון הראשון מטופלת ביוטרקס, עקב תת פעילות של בלוטת התריס.
יחד עם בדיקת הבטא ביקשתי גם בדיקת tsh, שבאופן לא מפתיע יצאה לא תקינה (ממש כפי שקרה בהריון הקודם).
בהריון הקודם מצאתי את עצמי די מנהלת את העניין בכוחות עצמי. בהתחלה התייעצתי עם רופא המשפחה שענה לי משהו בסגנון: "אז אם זה חורג מהנורמה תעלי מינון" (כאילו שהייתי אמורה לדעת לעשות את זה בכוחות עצמי). בהמשך פניתי באופן פרטי לאנדוקרינולוג שלא התרגש, כתב לרופא המשפחה את הערכים הדרושים בכל טרימסטר ושלח אותי לדרכי... ואיפשהו שוב במהלך ההריון כשהתקבלו ערכים חריגים התעקשתי לקבל הפניה לאנדוקרינולוג בקופ"ח (לאחר שרופאת מעקב ההריון אמרה שזה לא בתחום עיסוקה ��)... ושוב נשלחתי לדרכי להמשיך להתנהל עם זה לבד כי גם אז האנדו' טענה שזה לא עניין ופשוט לעלות ולרדת במינון בהתאם לנורמות...
בקיצר, לא בא לי לנהל את הדברים באופן הזה הפעם. אשמח לשמוע איך אתן מתמודדות עם חוסר איזון של הבלוטה לאורך ההריון ... האם יש לכם אנדוקרינולוג מלווה? נעזרים ברופא המשפחה? כמו כן, אם יש לכם המלצה על רופא מלווה לעניינים אלה באזור חיפה (מהכללית) אשמח לשמוע ��
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הי'
הי
21/11/2019 | 18:04
1
28
אני סובלת מתת פעילות בבלוטת התריס כבר מגיל 18 ונוטלת יוטירוקס 50 מ"ג מדי יום. אני לא מטופלת אצל אנדוקרינולוג כי פשוט אין לי סבלנות לתורים הארוכים מה גם שביקור או שניים אצלו לא חידשו לי כלום.
אני פשוט מבקשת בדיקות דם תקופתיות כל כמה זמן ועוקבת לבד אחרי המדדים. חשוב בהריון במיוחד להיות מאוזנים.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סוף סוף מצליחה להיכנס ולהודות לכן'
סוף סוף מצליחה להיכנס ולהודות לכן
24/11/2019 | 15:52
19
אז תודה.
אני בהחלט מכירה את החשיבות של איזון בכלל ובהריון בפרט. 
הבעיה היא שאין לי את הידע המתאים כדי לחשב את השינוי שנדרש במינון על מנת להגיע לטווח הרצוי, ומשום מה הרופאים שהתייעצתי איתם לאורך ההריון הקודם ראו בזה דבר של מה בכך...
בכל מקרה הזמינות של רופא המשפחה שלי נמוכה, אז כנראה שאחפש אנדו' למעקב פרטי אליו אגש בכל חריגה במדדים. 
תודה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'העלאת מינון'
העלאת מינון
22/11/2019 | 09:41
1
25
אני ניסיתי להכנס להריון הרבה זמן, ובמהלך השנים בין כל הבדיקות התגלה גם עיניין בלוטת התריס והתחלתי לקחת יוטירקס. במהלך הביקורים שלי אצל האנדוקרינולוג תמיד נאמר לי ״כשתהי בהריון את צריכה להעלות מינון״. לאחר כמה שנים נכנסתי להריון ומצאתי מייל של אנדוקרינולוג שהייתי אצלו בתא. כתבתי לו שהתורים אליו הם לעוד מספר חודשים ואני רוצה לדעת לאיזה מינון אני צריכה להעלות. הוא כתב לי, זה מה שעשיתי..והבלוטה כרגע מאוזנת (אני בהריון). קיצור ממליצה לך לקבוע תור לאנדו בהקדם. גם אם פרטי שאת יכולה לקבל החזר מהכללית במסגרת 3 ייעוצים בשנה. אם את רוצה לדעת את המינון: לקחתי לפני ההריון 400 מקג בשבוע והוא המליץ לי להעלות את המינון ל500. כמובן שממליצה לך לקבל המלצה מרופא ולא ממני, אבל בטוח שצריך להעלות מינון בהריון
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
24/11/2019 | 15:54
10
אני אכן אמצא אנדו' זמין שיוכל לייעץ לי בהתאם לצורך
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
<< ההודעה הנוכחית
26/11/2019 | 12:55
5
לא מכירה מאזור הצפון מכירה במרכז. אבל אולי דווקא לגשת רופא נשים בפרטי ייתן לך מענה יותר אישי? הרבה פעמים לצערי זה הפתרון ואז לא מרגישים שאנחנו נופלות בין הכיסאות. וכל הכבוד שאת דואגת לעצמך זה חשוב!! 
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

22:27 | 07.12.19 אורית הלפגוט
17:50 | 05.12.19 אורחים בפורום
13:17 | 05.12.19 Theodora100
03:55 | 02.12.19 mali891
22:05 | 01.12.19 אורחים בפורום
07:18 | 01.12.19 אורחים בפורום
05:12 | 30.11.19 mali891
13:05 | 25.11.19 youlala
16:47 | 24.11.19 אורחים בפורום
15:36 | 24.11.19 שני25ר
15:05 | 24.11.19 נעמילי1
11:45 | 24.11.19 גלבועית1985
17:02 | 21.11.19 רינת4861
13:14 | 21.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ