לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5508855,088 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מי שפיר באסותא, שאלות (קיבלתן הנחיות חריגות ל*לפני* הבדיקה?)'
מי שפיר באסותא, שאלות (קיבלתן הנחיות חריגות ל*לפני* הבדיקה?)
16/11/2019 | 00:13
6
75
שלום לנמצאות ותודה על התשובה הקודמת שקיבלתי (רציתי לענות אבל לא הצלחתי להגיב באנונימיות). אשמח שוב לעזרתכן האדיבה:

1. הנחיות ללפני הבדיקה
יש לי תור למי שפיר באסותא רמת החייל בת"א. בגלל עניינים לוגיסטיים יצא שהזזתי את התור כמה פעמים ורק בפעם האחרונה הפקידה שדיברתי איתה נתנה לי פתאום הנחיות שלא קיבלתי לפני זה (לא מפקידות קודמות וגם לא בקבצים שהם שלחו לי באימייל) ולא קראתי כאלה בשום מקום וניסיתי לחפש בגוגל ולא מצאתי כלום...

בקיצור, היא אמרה לי למשל לא לאכול מתוק ביום הבדיקה (הבדיקה בערב) שזה אולי הגיוני (כי מתוק מזיז יותר את העובר?) ובשבוע לפני להימנע מפעילות גופנית בכלל, אפילו יוגה או פילאטיס, שזה כבר נראה לי קצת מוגזם... לא? בכל מקום קראתי שממליצים להימנע בשבוע שאחרי, אבל לפני? באמת??

אני עושה פעמיים בשבוע פילאטיס וזה חשוב לי כי בעבודה אני בעיקר יושבת וזו הפעילות העיקרית שלי והיא חשובה לי וגם ככה יצא שפעם אחת השבוע כבר פספסתי אז את הפעם השנייה בשבוע הבא הייתי רוצה לעשות כי הרי פעמיים אני לא אעשה בשבוע שאחרי, וכשאני עושה הפסקה ארוכה מדי אני מרגישה "חלודה"... עד כמה ההנחיה הזאת הגיונית ואם כן, איך יכול להיות שזאת הפעם הראשונה והאחרונה ששמעתי אותה? (לצערי אין לי איך ליצור קשר מראש עם הרופא המדקר ואין לי איך לדבר עם רופאת הנשים הרגילה שלי לפני הבדיקה).

2. הנחיות לאחרי הבדיקה
מנוחה כתוב בכל מקום, אבל דברים קצת אחרים... חלק אומרים שמנוחה ממש 24 שעות אבל לא חייבים במיטה ומספיק שבבית ונמנעים מפעילות, חלק כותבים ממש 48 שעות במיטה כמה שפחות לזוז... בבי"ח אחד שביררתי בו אמרו לי שלמחרת (כלומר 24 שעות אחרי הבדיקה שהיא בבוקר) כבר אפשר ללכת רגיל לעבודה, ולעומת זאת יש מקומות שאומרים 3 ימים מנוחה. הפקידה מאסותא אמרה לי אפילו לא לעלות במדרגות (בעיה, אני גרה בבניין ישן בלי מעלית...). 

אז ביממה שאחרי אני אשאר מאוזן כמה שאפשר, אבל יומיים אחרי יש אירוע משפחתי שקיוויתי להיות בו וזה בצהריים (והבדיקה בערב, אז יוצא בערך הפרש של 40 שעות ככה) ועכשיו אני מתלבטת אם ללכת (כלומר לנסוע. וכמובן באירוע אני רק יושבת גם ככה, זה לא משהו שכולל "פעילות"). ברור שההריון חשוב יותר מהאירוע, אבל הרבה כותבים שמנוחה לא באמת משנה משהו ושאין סיבה אחרי 24 שעות להישאר בבית ופשוט לא להתאמץ וכו' וזה מספיק, ואני לא רוצה לטפס על הקירות ולהרגיש היסטרית סתם...

3. שמירת תאים
נראה לי כמו רעיון לא רע אם המחיר סביר, אבל אף אחד לא מפרסם מחיר! זה ממש סוד כמוס במדינה, לנסות לברר כמה עולים דברים... מישהי יודעת מה הטווח הצפוי? (באסותא הכי טוב, אבל גם במקום אחר אם יש לכן מושג).

תודה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני בדיוק קבעתי מי שפיר באסותא'
גם אני בדיוק קבעתי מי שפיר באסותא
16/11/2019 | 16:42
59
1. קיבלתי גם הנחיה לא לאכול מתוק באותו יום, לגבי פעילות- היא אמרה לי לא לבצע פעילות גופנית בשבוע שאחרי, לא דובר על השבוע שלפני... כבר ביצעתי באסותא מי שפיר בהריון הקודם וגם אז לא הייתה הגבלה על פעילות גופנית לפני הבדיקה. אולי היא התבלבלה או שלא שמעת טוב?

2. אני לא זוכרת בדיוק את ההנחיה של הרופא בפעם הקודמת אבל אני זוכרת שהייתי במצב מאוזן רוב הזמן למשך 3 ימים. הייתי מוותרת על האירוע...

בהצלחה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עשיתי במדיקל סנטר'
עשיתי במדיקל סנטר
16/11/2019 | 22:14
54
לא קיבלתי הנחיות דומות.
לא היו לי הנחיות לפני הבדיקה בכלל.
עשיתי בחמישי בצהריים והייתי במיטה עד ראשון ובראשון הלכתי כבר לעבודה (עבודה משרדית, אבל הרבה שעות).
קיבלתי הנחיה לא לעשות שום פעילות פיסית (כולל יחסים) במשך שבוע, לא להרים דברים כבדים במשך שבוע ולהקפיד על שתייה.
אני שימרתי תאים, לא יודעת למה אבל באותו רגע לא ידעתי מה להחליט אז אמרתי כן. עלה לי 600 שח.
מה באמת עושים עם התאים האלה? למה צריך לשמור? כמה זמן שומרים?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היי , '
היי ,
<< ההודעה הנוכחית
21/11/2019 | 11:15
31
אני נחתי 3 ימים בשכיבה בטלתי כל מה שיכולתי פחדתי לזוז יועת שאפשר אחרי 48 שעות כבר לחזור לפעילות אז קשה לי להמליץ לך אחרת. עשיתי גם ציפ. לגבי המתוק חייבת להגיד לך שזו אכן ההנחיה אני לא ידעתי אותה ואכלתי רבע שעה לפני ואחכ הרופא אמר לי שהם לא רוצים שהתינוק ישתולל ויזוז מידי שלא יפריע לבדיקה. עבר ברוך ה בסדר. 
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה לכולן על המידע! מעדכנת אחרי הבדיקה'
תודה לכולן על המידע! מעדכנת אחרי הבדיקה
24/11/2019 | 01:01
2
37
1. לא ויתרתי על פילאטיס בשבוע שלפני, אבל באמת נמנעתי ממתוק באותו היום ליתר ביטחון.

2. הרופא אמר באותו יום לנוח במיטה (ולקום רק לשירותים), למחרת לא לצאת מהבית אבל לא צריך להישאר במיטה ואפשר לזוז ולהתקלח, רק לא לעשות עבודות בית, לא להרים דברים וכו'. אחרי יומיים אפשר לחזור לפעילות רגילה רק לא מאומצת. הוא אמר שאין בעיה לצאת מהבית וללכת לאירוע וזה מה שעשיתי, ואמר גם שבתחילת השבוע הבא אפשר רגיל, גם ספורט.

3. שמירת תאים באסותא עולה 550 ש"ח לחצי שנה (שזה בעצם עד סוף ההריון). לדעתי זה סכום סביר לשלם בשביל השקט הנפשי, כדי שאם בהמשך יהיה צורך לבדוק עוד משהו אז כבר יש תאים לעבוד איתם ולא צריך לעשות דיקור נוסף.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אז מותר לעשות התעמלות יום לפני?'
אז מותר לעשות התעמלות יום לפני?
24/11/2019 | 12:57
1
22
לא קיבלתי שום הנחיות לקראת הבדיקה.
אז אפשרי TRX, וכפיפות בטן יום לפני?
בתכלס לא רואה סיבה למה לא, אבל ההנחיות שקיבלת בהודעה הראשונה גרמו להרהר בזה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני לא סמכות לשאול אותה אם מותר... לא ראיתי סיבה שלא'
אני לא סמכות לשאול אותה אם מותר... לא ראיתי סיבה שלא
24/11/2019 | 22:46
25
על סמך התשובות שקיבלתי כאן, וכפי שכבר כתבתי, לא מצאתי דבר כזה בשום מקום, אז הנחתי שזו איזו אי-הבנה של הפקידה או שלי.
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

17:50 | 05.12.19 אורחים בפורום
13:17 | 05.12.19 Theodora100
03:55 | 02.12.19 mali891
22:05 | 01.12.19 אורחים בפורום
07:18 | 01.12.19 אורחים בפורום
05:12 | 30.11.19 mali891
13:05 | 25.11.19 youlala
16:47 | 24.11.19 אורחים בפורום
15:36 | 24.11.19 שני25ר
15:05 | 24.11.19 נעמילי1
17:02 | 21.11.19 רינת4861
13:14 | 21.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ