לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5507755,077 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'בטא שבוע 1+5'
בטא שבוע 1+5
22/10/2019 | 19:25
7
116
הי בנות,
עשיתי בדיקת דם היום לאשש את ההריון. יצא לי בטא 9400. זה לא גבוה מדי? מה זה אומר?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הי'
הי
23/10/2019 | 22:37
6
78
זה אומר שתוכלי כבר לראות שק ודופק אוטוטו. תקבעי תור לעוד שבועיים לערך 
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוף הייתי היום בבדיקה ראשונה'
אוף הייתי היום בבדיקה ראשונה
29/10/2019 | 19:50
5
62
יש שק הריון אבל לא ראה דופק (שבןע 1+6). נראה לי שבהתאם לבטא הגבוהה כבר היה אמור לראות (היתה 9400 לפני שבוע)..
אמר לי לבוא עוד שבוע לבדוק אם מתפתח או לא...
ממש חוששת ועצובה...
קרה למישהי? כולי חלשה ומבוחלת. אין לי כבר כוח למחשבות האלה

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'קרה לי יקרה, '
קרה לי יקרה,
30/10/2019 | 00:07
4
43
קרה אצלנו והיום הוא בן 9 חודשים שיהיה בריא.
לפעמים הביוץ היה מאוחר ודופק רואים בין שבועות 6-8 אז יכול להיות שראית מוקדם מידי
מחזיקה אצבעות שהכול תקין!!!

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני לא מבינה מה הכוונה ביוץ'
אני לא מבינה מה הכוונה ביוץ
30/10/2019 | 05:37
3
25
מאוחר. אני יודעת מתי אני מבייצת מבחינת הפרשות וכאבים וזה בדיוק היום שקיימנו יחסים ונקלטתי... אשמח להסבר
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ביוץ מאוחר = יותר מ-14 יום מתחילת מחזור הווסת'
ביוץ מאוחר = יותר מ-14 יום מתחילת מחזור הווסת
<< ההודעה הנוכחית
30/10/2019 | 12:00
2
27
רוב הנשים לא חשות בכאבי ביוץ ולא בהכרח שמות לב להבדלים בהפרשות. מן הסתם אם קיימתם יחסי מין (רק?) ביום מסוים את יודעת את התאריך, אבל צריך לזכור שזרע יכול לשרוד כמה ימים בגוף האישה (תלוי בתנאים, באיכות הזרע וכו') ולחכות לביצית (זה המצב המומלץ) ולכן ההפריה היא לא בהכרח ביום היחסים אלא יכולה לקרות כמה ימים לאחר מכן.

בכל מקרה לפי השבוע שכתבת זה עוד גבולי לדופק ואם עדיין לא ראו לא אומר שלא יראו בשבוע הבא. למיטב ידיעתי יש לא מעט רופאים שמעדיפים לבדוק רק משבוע 7 ואילך בדיוק מהסיבה הזאת, שאם האישה מגיעה לפני לא תמיד רואים דופק ואז היא נלחצת (לא פעם לחינם).
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה יקירה! האצת היא שאני בטוחה'
תודה יקירה! האצת היא שאני בטוחה
30/10/2019 | 13:33
1
30
בגיל ההריון כי קיימנו יחסים פעם אחת..
ב2 ההריונות הקודמים היה דופק בשבוע 6 ולכן נלחצתי... גם מהתגובה הקרה של הרופא... "אולי זה מתפתח ואולי לא".
מקווה לטוב ותודה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה אכן המצב, אולי כן ואולי לא... עוד אי אפשר לדעת. '
זה אכן המצב, אולי כן ואולי לא... עוד אי אפשר לדעת.
30/10/2019 | 13:39
11

הודעות אחרונות

21:50 | 12.11.19 אורחים בפורום
16:31 | 10.11.19 אורחים בפורום
01:08 | 10.11.19 אורחים בפורום
15:30 | 09.11.19 רוקירוק
13:37 | 09.11.19 אורחים בפורום
21:37 | 08.11.19 אורחים בפורום
19:08 | 08.11.19 Caitriona
15:05 | 08.11.19 אורחים בפורום
12:20 | 08.11.19 אורחים בפורום
13:01 | 31.10.19 אורחים בפורום
12:31 | 31.10.19 אורחים בפורום
23:22 | 30.10.19 אורחים בפורום
09:16 | 28.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ