לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5507755,077 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מחכה לתוצאות סיסי שיליה - סיפור קצת קשה'
מחכה לתוצאות סיסי שיליה - סיפור קצת קשה
18/10/2019 | 23:39
2
114
היי בנות.. אני חייבת לחלוק עם מישהו, אחרת אני אשתגע..
יש לי שני בנים חמודים ואהובים.. כשהייתי בהיריון עם הראשון, עשינו בדיקות גנטיות וגילינו שאני ובעלי שנינו נשאים לציסטיק פיברוסיז.. מחלה קשה מאוד, שפוגעת ברקמות ריריות וחולים בא צריכים טיפול ממש צמוד ועשרות תרופות וכרגע הגיל הממוצע שאליו מגיעים נראה לי 36-40 שנה, שגם מצריך השתלת ריאות וכו.. החלטנו שלא רוצים שילד יסבול ועשינו סיסי שיליה.. למזלנו, הוג היה תקין ונולד לי הבן הבכור..
בהיריון השני בסיסי שיליה גילינו שהעובר חולה ועשיתי הפסקת היריון בשבוע 16.
בהיריון שלישי, למזלי, נולד ילד בריא (בר״ה), גם אחרי סיסי שיליה.
תיאורטית, תחכננו עוד ילד מתי שהו.. כשנהיה מוכנים לעבור שוב את כל העצבים והלחץ של בדיקות.. ואז גיליתי לפני חודשיים שאני בהיריון! אוי ביי! בקיצר... זה ההיריון הכי קשה שהיה לי.. עשיתי כבר סיסי שיליה, אמרו שהתוצאה תוך 3-4 שבועות.
התקשרו אליי לפני שבוע לספר שבדקו לסנדרום דואן והעובר בריא.. ועוד יותר - שזו בת! הוציאו לי את הלב...
כרגע עברו כמעט שבועיים ואני פשוט משתגעת! אני חושבת על זה כל שניה וחלקיק שניה! אני לא יכולה לשחק נורמאלי עם הילדים, אני כל הזמן מדמיינת לעצמי מה יהיה כשהגנטיקאית תתקשר אליי..
מה יהיה אם התוצאה טובה.. מה יהיה אם התוצאה רעה..
קשה לי לעבוד, אני כל שניה בודקת אם הטלפון דלוק.
עכשיו יהיה סופ״ש והיתה לי תקווה מטורפת אולי כן יתקשרו אליי עם התוצאות.. אפילו שרק שבועיים. ברור שאף אחד לא התקשר..
כל כך עייפה מלחכות, כל כך עייפה מבחילות.. גם אני רזה וממש מתחילה לצאת לי הבטן.. ולא רוצה לספר בעבודה ולחברים, לא רוצה שיירחמו עליי אם.. אוף!
סליחה על טקסט ארוך ותודה שסיימתם לקרוא...

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'חיבוק גדול'
חיבוק גדול
19/10/2019 | 14:53
1
56
אין לי איך להקל, אני בטוחה שבמקומך הייתי מרגישה אותו הדבר.
הלוואי שתקבלי תשובות שהכל תקין במהרה ותוכלי לנשום לרווחה.
באופן אישי אני תמיד מנסה להגיד לעצמי לא לדאוג עד שאין סיבה לדאגה אבל אני כל כך מבינה אותך ובטוחה שלא הייתי מצליחה להתרכז בשום דבר אחר עד שהייתי מקבלת את התוצאות.
כשאני "מכינה את עצמי" לחדשות רעות אני מזכירה לעצמי ששום הכנה לא תעזור באמת והלחץ שזה מוסיף לי ממש לא תורם ולכן מנסה להאמין שיהיה טוב.
הלוואי שתצליחי והלוואי שבהקדם תחזרי לעדכן שאת נושאת עוברית בריאה ומושלמת❤
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המון המון תודה לך על התגובה ועל התמיכה!'
המון המון תודה לך על התגובה ועל התמיכה!
<< ההודעה הנוכחית
20/10/2019 | 05:47
17

הודעות אחרונות

21:50 | 12.11.19 אורחים בפורום
16:31 | 10.11.19 אורחים בפורום
01:08 | 10.11.19 אורחים בפורום
15:30 | 09.11.19 רוקירוק
13:37 | 09.11.19 אורחים בפורום
21:37 | 08.11.19 אורחים בפורום
19:08 | 08.11.19 Caitriona
15:05 | 08.11.19 אורחים בפורום
12:20 | 08.11.19 אורחים בפורום
13:01 | 31.10.19 אורחים בפורום
12:31 | 31.10.19 אורחים בפורום
23:22 | 30.10.19 אורחים בפורום
09:16 | 28.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ