מחכה לתוצאות סיסי שיליה - סיפור קצת קשה

סאן30

New member
מחכה לתוצאות סיסי שיליה - סיפור קצת קשה

היי בנות.. אני חייבת לחלוק עם מישהו, אחרת אני אשתגע..
יש לי שני בנים חמודים ואהובים.. כשהייתי בהיריון עם הראשון, עשינו בדיקות גנטיות וגילינו שאני ובעלי שנינו נשאים לציסטיק פיברוסיז.. מחלה קשה מאוד, שפוגעת ברקמות ריריות וחולים בא צריכים טיפול ממש צמוד ועשרות תרופות וכרגע הגיל הממוצע שאליו מגיעים נראה לי 36-40 שנה, שגם מצריך השתלת ריאות וכו.. החלטנו שלא רוצים שילד יסבול ועשינו סיסי שיליה.. למזלנו, הוג היה תקין ונולד לי הבן הבכור..
בהיריון השני בסיסי שיליה גילינו שהעובר חולה ועשיתי הפסקת היריון בשבוע 16.
בהיריון שלישי, למזלי, נולד ילד בריא (בר״ה), גם אחרי סיסי שיליה.
תיאורטית, תחכננו עוד ילד מתי שהו.. כשנהיה מוכנים לעבור שוב את כל העצבים והלחץ של בדיקות.. ואז גיליתי לפני חודשיים שאני בהיריון! אוי ביי! בקיצר... זה ההיריון הכי קשה שהיה לי.. עשיתי כבר סיסי שיליה, אמרו שהתוצאה תוך 3-4 שבועות.
התקשרו אליי לפני שבוע לספר שבדקו לסנדרום דואן והעובר בריא.. ועוד יותר - שזו בת! הוציאו לי את הלב...
כרגע עברו כמעט שבועיים ואני פשוט משתגעת! אני חושבת על זה כל שניה וחלקיק שניה! אני לא יכולה לשחק נורמאלי עם הילדים, אני כל הזמן מדמיינת לעצמי מה יהיה כשהגנטיקאית תתקשר אליי..
מה יהיה אם התוצאה טובה.. מה יהיה אם התוצאה רעה..
קשה לי לעבוד, אני כל שניה בודקת אם הטלפון דלוק.
עכשיו יהיה סופ״ש והיתה לי תקווה מטורפת אולי כן יתקשרו אליי עם התוצאות.. אפילו שרק שבועיים. ברור שאף אחד לא התקשר..
כל כך עייפה מלחכות, כל כך עייפה מבחילות.. גם אני רזה וממש מתחילה לצאת לי הבטן.. ולא רוצה לספר בעבודה ולחברים, לא רוצה שיירחמו עליי אם.. אוף!
סליחה על טקסט ארוך ותודה שסיימתם לקרוא...

חיבוק גדול

אין לי איך להקל, אני בטוחה שבמקומך הייתי מרגישה אותו הדבר.
הלוואי שתקבלי תשובות שהכל תקין במהרה ותוכלי לנשום לרווחה.
באופן אישי אני תמיד מנסה להגיד לעצמי לא לדאוג עד שאין סיבה לדאגה אבל אני כל כך מבינה אותך ובטוחה שלא הייתי מצליחה להתרכז בשום דבר אחר עד שהייתי מקבלת את התוצאות.
כשאני "מכינה את עצמי" לחדשות רעות אני מזכירה לעצמי ששום הכנה לא תעזור באמת והלחץ שזה מוסיף לי ממש לא תורם ולכן מנסה להאמין שיהיה טוב.
הלוואי שתצליחי והלוואי שבהקדם תחזרי לעדכן שאת נושאת עוברית בריאה ומושלמת❤

למעלה