לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5507655,076 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'שקיפות עורפית'
שקיפות עורפית
22/09/2019 | 08:17
3
101
הי לכולן
השבח לאל אני בהריון כתוצאה מטיפולי פוריות. עד השבוע אני עוד מטופלת במחלקת הפוריות והבוע מתחילה שבוע 10 והבנתי שכבר צריכה לקבוע תור לשקיפות עורפית כי לוקח זמן. התור הבא לרופא שאני רוצה לעבור אליו הוא רק עוד חודש ואת השקיפות כדאי לעשות עד לשבוע 13 אם אני מבינה נכון)(?) איך ניתן לקבל הפניה לשקיפות לפני התור? מה מקובל? תודה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שקיפות קובעים בנפרד '
שקיפות קובעים בנפרד
22/09/2019 | 09:00
60
לא בהכרח אצל רופא המעקב
את יכולה דרך מוקד קופת החולים שלך אני במכבי ואצלנו יש גם רשימת רופאים שמבצעים ואפשר לקבוע ישירות מולם, זה בהסדר.
כמובן יש גם את האופציה של פרטי. אבל נסי קודם את כל האופציות בקופה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה משתנה מקופה לקופה'
זה משתנה מקופה לקופה
23/09/2019 | 09:56
1
44
ואפילו ממרפאה למרפאה, בכללית למשל אפשר לקבוע תור לשקיפות גם בלי שיש לך הפניה, מתקשרים למוקד וקובעים תור (אבל כן צריך הפניה לבדיקת הדם שמבצעים מיד אחרי השקיפות, כי בהפניה הזאת חייבים לציין את כל הפרטים המדוייקים של ההריון - גיל הריון מדויק, גילך המדויק וכו'). 
הכי טוב להתחיל מעקב הריון מסודר - גשי למרפאת בריאות האישה שאת רוצה לעשות בה את המעקב, תסבירי את המצב למזכירה שתנחה אותך מה לעשות, ברוב המקרים הם עוזרים ומקדימים את התורים, או לפחות שולחים אותך לאחות ליווי הריון שתדאג שתקבלי את ההפניות שאת צריכה בינתיים. 
אגב, זה נדיר שעד עכשיו היית במעקב במחלקת פוריות, בבית חולים בו אני טופלתי "מפטרים" אותך למעקב בקהילה מיד אחרי בדיקת דופק.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני הייתי עד שבוע 11'
אני הייתי עד שבוע 11
<< ההודעה הנוכחית
27/09/2019 | 18:49
40
אבל כן, גם אצלנו נהוג אחרי דופק.
היו לי פעמיים של דימומים ממש ממש קלילים, אז הרופאה רצתה ליתר בטחון להשאיר אותי שם עוד קצת. נראה לי שאחרי הקשר המאוד ממושך שלנו, גם לה היה קשה לשחרר... (לא שהיא נפטרה ממני, אני ממשיכה אצלה בקהילה).
בשבוע 11 הגעתי לבדיקה אחרונה ובדיוק האחות הראשית נכנסה לחדר של האולטרסאונד וממש התרגשה כי כבר היה עובר שנראה כמו תינוק והם לא רגילים לראות שם עוברים כאלה, אלא רק יצורים לא ברורים :)
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

19:25 | 22.10.19 רינת4861
17:49 | 21.10.19 דיברגנט
09:30 | 20.10.19 loyodaatlama
14:39 | 18.10.19 אורחים בפורום
15:06 | 17.10.19 צעירונת11
13:15 | 15.10.19 פריפוי
13:07 | 15.10.19 רינת4861
17:05 | 12.10.19 רינת4861

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ