בלחץ, דימום בהריון צעיר מאד

kai83

New member
האמת שלא ביקשתי שמירה

העבודה שלי לא פיזית וגם עם אופציה של לעבוד מהבית מתי שאני מרגישה צורך בכך.
אז פשוט הורדתי הילוך בזמן של הזריקות והמעקבים הצפופים...
היום אני בשבוע 17 והכל בסדר, כבר אחרי סקירה ולי דווקא יש בן, אז לא רק בהריונות של בנות יש דימומים...

בלחץ, דימום בהריון צעיר מאד

היי
תרגיעו אותי פליז
בשישי 21/12 בטא 230
בשבת התחילו דימומים, כמו יום ראשון של מחזור
היום 23/12 בטא 530, אבל הדימום ממשיך
אני מקבלת תמיכה כי זה הריון IVF
איך אני מרגיעה את עצמי?

iLanKaBr

New member
מניסיון שלי

לצערי אין לדעת לאן הדברים יובילו.
מישהי אמרה לי דעה שעם בנות יש יותר דימומים.
בהריון אחד היה לי דימום ולצערי לא הלך.
לפני כמה חודשים נולדה לנו ברוך ה' בת. אבל בידיוק לפני בדיקת דופק היה לי דימום חזק מאוד. עם כאבים חזקים. הייתי בטוחה שזהו. הלכתי למיון נשים, הם הסתכלו, כתבו דימום חלש (זה לערכה שלהם) ולא מצאו שק. ז"א בקושי מצאו שק הריון וראו דופק חלש.
יום למחרת הלכתי לבדיקת דופק אצל רופא פרטי שטיפל בי, שראה דופק אמיתי, ושק הריון מתאים לגיל. נתנו לי זריקות. ואמרו אין מה לעשות. מה שיהיה יהיה.
עד שבוע 14 היו לי דימומים.
ברוך ה' היא נולדה בסוף. בסוף היה לי סיבוך אחר, אבל הוא לא קשור לדימום.
&nbsp
&nbsp
בהצלחה!

kai83

New member
מבינה אותך כל כך

אם את ממש בהתחלה, רק בדיקות בטא ועוד לא עשו אפילו US, ייתכן שזה דימום השתרשות.
אני היום בשבוע 13 גם אחרי IVF
כשהייתי בתחילת שבוע 8 היה לי באופן פתאומי דימום מסיבי כל כך שהיו בטוחים שמדובר בהפלה (ברמה של שלוליות על הרצפה במשך יותר מחצי שעה).
אחרי שעשו US וראו שההריון עדיין קיים ויש דופק, אמרו לי שייתכן שהדימום מבשר על הפלה שתתרחש עוד יום-יומיים וישנה גם אפשרות שהכל ימשיך תקין...
קיבלתי הוראה לזריקות פרוגסטרון לשריר בכל יום במשך 3 שבועות ואח"כ שבועיים נוספים.
רק אחרי כמה ימים שעברתי אצל מס' רופאים, רופא אחד נחמד גילה שיש לי המטומה גדולה ברחם (קריש דם) וצריך להיות במעקב כדי לוודא שהיא נספגת.
היום בשבוע 13, הדימומים פסקו ונעלמו בהדרגה, ההמטומה נספגה לגמרי רק לפני כמה ימים.
נכון לעכשיו הכל תקין ועדיין אני כל הזמן בחרדות ורוצה לעשות US כל יום רק כדי לראות דופק...
קשה מאוד להימנע מהפחדים והחרדות, אבל אני פשוט אומרת לעצמי שהכל יהיה בסדר, אני עושה כל מה שאפשר והשאר לא תלוי בי...
מאחלת לך הריון תקין ומשעמם ובידיים מלאות

למעלה