שאת נפגשת עם חברה של המון שנים..ואת מספרת לה על ההריון

גלי377

New member
שאת נפגשת עם חברה של המון שנים..ואת מספרת לה על ההריון

והיא מעקמת את הפרצוף

לא מבינה מה הקטע, היא יודעת שעברתי 3 שנים לא פשוטות וגם הפלות במקום להגיד מילה טובה..עושה לי טוב שלא אמרת לי בחודש 9
לחברות אני מספרות בחודש חמישי למשפחה מספרת משלישי כזה...נראה סיימתי פרק עם חברות לא מאמינה בזה יותר הכל קנאה צרות עין.
אני לעומת זאת מפרגנת שמחה בשביל כל אחת וחברה שהיא בהריון
עצוב שזה כך:(

secondtime82

New member
תגובה סופר מבאסת

ולאור ההיסטוריה אפשר לגמרי להבין למה את לא רצה לספר .... מאחלת לך המשך הריון תקין וחברויות משמחות ומפרגנות

talush2005

New member
יש כל מיני סוגי אנשים בעולם

ולכל מיני אנשים יש תסכולים שונים שהובילו אותם להיות מי שהם. לצערי את התסכול של עצמך הרבה פעמים משליכים על אחרים. אין לזה קשר אליך או לאמון שלך בבני אדם בכלל כי לא כולם כאלו.

עם הזמן לומדים מי החברים שלנו שילכו אתנו לאורך שנים. אם לא נעים לך איתה וכך את מרגישה, בעיניי אין טעם להמשיך להיות חברות קרובות .כי הרי מה זה חברות קרובות אם אי אפשר לספר להן דברים כאלו ?

אני למדתי עוד לפני ההריון מי האנשים שיפרגנו לי תמיד , גם אם מצבם פחות טוב משלי באותה נקודה בנושא זה , שאגב לא אומר שזה לא ישתנה כי החיים משתנים כל הזמן. אלו החברים האמיתיים שאני בוחרת לשמור לידי ולספר להם דברים.

להשוות זה לגטימי, כולם עושים את זה , זה חלק מהיותנו יצורים חברתיים. השאלה מה את עושה עם זה ואיך לוקחת את זה. לדוגמא : יש לי חברות בגילי שעוד לא מצאו בן זוג בכלל ובכל זאת כן פרגנו בהריון ושמחו (גם אם זה רק כלפי חוץ , זה עדין אומר הרבה ) וכאלה שכבר יש להם ילדים ובכל זאת לא מצאו לנכון לפרגן. כך שזה באמת קשור לאופי , לתסכולים של אותו אדם ואיך הוא מסתכל על השוואות.

מאחלת לך הריון תקין וקל כי זה הכי חשוב בעולם ! מזל טוב !

גלי377

New member
המון תודה על התשובה המפורטת חומר למחשבה בשבילי:)

מפעם

New member
לא נראה כמו צרות עין או קנאה. היא פשוט נעלבה

אנחנו סיפרנו גם להורים רק בחודש חמישי. אמא שלי ממש בכתה מרוב עלבון אבל כמובן שהתגברה כי ציפינו המון שנים.
אני מציעה לך דוקא למחול לה. את לא חייבת להמשיך את הקשר אבל תביני שזו תגובה של מישהי שאכפת לה ממך ונפגעה. מחילה..
שימשיך לך מלא ותקין בידיים מלאות

למעלה