לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5445854,458 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'הודעתי ביום חמישי במשרד על ההריון ונחשו היה צפוי שאקבל בראש'
הודעתי ביום חמישי במשרד על ההריון ונחשו היה צפוי שאקבל בראש
14/09/2018 | 22:13
6
205

היום תיכננתי לספר כי אני כבר שבוע 18 פלוס להריון (אני עובדת מיוני -4חודשים במשרד עו"ד המעפן הזה) היום שסיימתי בשעה 15:00 את העבודה נכנסתי לחדר של אשתו של הבוס שלי שהיא
במשרד שהיא בעצם קיבלה אותי גם לעבודה, והלכתי ברוח טובה וכוונה טובה איך שבישרתי לה על ההריון עיקמה את הפרצוץ ב-90 מעלות והתחילה לומר אנחנו לא מרוצים ממך,וכל מיני האשמות ודברים מלוכלכים ולא יפים שאף אחד במשרד לא מרוצה שאני ככה ואני ככה ..ועניתי לה הכל בגלל שאני מודיעה לך על ההריון פתאום את משנה גרסה..אמרה לי מה פתאום זה לא קשור להריון רציתי כבר לפני שבוע להגיד לך היא חושבת שנולדתי אתמול אולי...בקיצור יצאתי משם נסערת ובוכה ברחובות כולם מסתכלים עליי ואמרתי לעצמי למה לשמים בגלל שאני אישה ואני בהריון אני פסולה וצריך ככה להשפיל אותי ולבזות אותי בהטחות ...כמו שהבנתי היא בטח תראיין בנות ואני בסטנד ביי עד שתמצא מישהי ותגיד לי שלום....צריכה עצות מכם דחוף איך להתנהל..
עצובה מאד מישהי היתה גם במצב שכזה אשמח לשמוע
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לנסות עד כמה שאפשר לא לקחת ללב בגלל ההריון ו...'
לנסות עד כמה שאפשר לא לקחת ללב בגלל ההריון ו...
<< ההודעה הנוכחית
14/09/2018 | 22:55
4
134
כמה אפשרויות :
1. לפי החוק את יודעת שאסור להם לפטר אותך בהריון. (וגם חצי שנה מאז החזרה מחופשת לידה רגילה/מוארכת)
2. אני לא בטוחה עד כמה את רוצה להמשיך לעבוד במקום כזה שעושה לך רע... תבדקי את השיקולים שלך... לפי החוק את גם זכאית לפיצויי פיטורים אם בסוף חופשת הלידה תחליטי להתפטר ולא לחזור למקום העבודה הזה...
3. את יכולה ללכת להתייעץ עם עו"ד (ואולי כדאי לאור זה שאת עובדת אצל עורכי דין..) לגבי הזכויות שלך ואיך להגן על עצמך מולם .

ושוב הכי חשוב - תשמרי על עצמך ואל תקחי ללב !!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מותר להם לפטר אותה'
מותר להם לפטר אותה
15/09/2018 | 09:34
3
139
היא שם בסהכ 4 חודשים.
מה שכן היא יכולה לנסות לתבוע אותם בכין פיטורים בשל אפלייה. ואז היא צריכה לחשוב טוב אם יש לה הוכחות לעבודה טובה... 
בעיה. וזה באמת מבאס. אבל זה סיכון שלוקחים כשנכנסים להריון לאחר תקופה קצרה במקום עבודה כלשהו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה שאני שם 4 חודשים לא אומר שמותר לעשות מה שבא להם...'
זה שאני שם 4 חודשים לא אומר שמותר לעשות מה שבא להם...
15/09/2018 | 10:57
2
122
אני יודעת שהחוק הוא מחצי שנה וותק, אבל במקרה הזה בדיוק אחרי שהודעתי התחילו התירוצים וההשפלות והעלבות ,יש את חוק שווין הזדמנויות בעבודה וזו אפליה אני לא מוותרת על זה ואלחם עד טיפת זיעתי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אבל זה בדיוק מה שאמרתי'
אבל זה בדיוק מה שאמרתי
15/09/2018 | 11:11
1
99
שאם תפוטרי את יכולה לתבוע על אפלייה.
הבעיה במדינתנו במקסימה היא שחובת ההוכחה במקרה זה היא עלייך... ונשאלת השאלה אם יש לך הוכחות לכך שאת עובדת טובה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש לי הודעות תודה במייל מלקוחות על שרות טוב ואדיב'
יש לי הודעות תודה במייל מלקוחות על שרות טוב ואדיב
15/09/2018 | 18:54
31
לצפיה ב-'אין לי משהו מעודד לומר רק משתפת'
אין לי משהו מעודד לומר רק משתפת
15/09/2018 | 23:02
98
שבמקרה שלי הגדילו לעשות ופיטרו אותי כשהודעתי שאני מתחתנת. גם משרד עו"ד, גם תקופה לא ארוכה (8 חדשים אם זכור לי). את מכתב הפיטורים הם הגישו לי בתמורה להזמנה לחתונה שהבאתי להם.. נו טוב, לא התעקשתי על זה, זה היה משפיל ומאכזב אבל המשכתי הלאה ואין לי צער מיוחד לגביהם. אגב, לקח לי 7 שנים עד שילדתי והם בהחלט הפסידו עובדת די מוצלחת..
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

17:10 | 20.09.18 אורחים בפורום
12:00 | 20.09.18 יוחננוף2
11:41 | 20.09.18 אורחים בפורום
15:43 | 18.09.18 אורחים בפורום
12:17 | 18.09.18 האמיתית
12:37 | 17.09.18 מייחלת לרגע
23:15 | 16.09.18 אורחים בפורום
19:54 | 16.09.18 סוזנה2018
18:31 | 16.09.18 אורחים בפורום
12:33 | 16.09.18 אורחים בפורום
10:45 | 16.09.18 ilanit56
06:51 | 16.09.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ