דיקור מי שפיר בהסדר הכללית

myLittleP

New member
דיקור מי שפיר בהסדר הכללית

היי
יש לי כמה שאלות. אשמח אם תוכלו לייעץ:
1. האם יש לכן המלצה על בית חולים לדיקור מי שפיר במידה ואני מבצעת דרך ההסדר של הכללית (אני מעל גיל 35 ולכן אמור להיות בחינם).
2. אם אני מעוניינת לבחור את הרופא שיבצע את הדיקור, וסביר להניח שדרך ההסדר בבית חולים אני לא יכולה לבחור, אם הרופא הפרטי עושה את הדיקור בבית חולים שבהסדר הכללית, אני צריכה לשלם לבית החולים או שאקבל את זה בחינם דרך ההסדר ואצטרך לשלם רק לרופא?

londi81

New member
זה שני דברים שונים

מפאת גילך את זכאית לסבסוד מטעם משרד הבריאות - את יכולה לקבוע בכל בית חולים בחינם לגמרי. היום רוב בתי החולים הציבוריים כוללים גם את הציפ הגנטי שניתן בחינם. אני עשיתי באיכילוב, והיה אחלה.
בהסדר עם הקופה, את יכולה לעשות בחינם (לא כולל ציפ שהוא בעלות נוספת של כ 2800 שח) דיקור פרטי במדיקל בהרצליה או באסותא, בכל מקום ישלחו לך את רשימת הרופאים שבהסדר.
רופא פרטי שאינו בהסדר לא מסובסד בכלל

אני עשיתי בקפלן

והיה מצוין...
בכל מקרה רק רופאים מומחים מבצעים את הדיקור כך שלדעתי אין בעיה עם כל בית חולים בארץ.
מה שכן זה שיש בתי חולים שנותנים את הצ'יפ בחינם וזה שיקול חשוב. בקפלן למשל הוא חינם .

myLittleP

New member
תודה רבה לשתיכן

אתן יודעות מה הרשימה של בתי החולים שנותנים גם את הצ'יפ בחינם?

יודעת על,

תהש, הדסה עין כרם או הר הצופים, אסף הרופא, איכילוב ונדמה לי גם קפלן ובלינסון אבל תבררי

היי

עשיתי דרך אסותא (אני במכבי ולכן לא שילמתי על הבית חולים) שילמתי רק על הציפ הגנטי ועל הרופא הפרטי שלקחתי שלא עובד בהסדר על מכבי. כן קבלתי החזרים על הציפ ועל הרופא . אם הייתי לוקחת רופא בהסדר לא הייתי משלמת עליו כי אני מעל גיל 35. מניחה שבכללית זה די אותו עקרון

למעלה