לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5460354,603 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'צינון בהריון '
צינון בהריון
08/09/2018 | 08:21
6
113
שלום, 
אני ממש בתחילת הריון (גיליתי לפני שבוע) ועם צינון קשה מאוד. האם ניתן לקחת נוסידקס? חייבת משהו דחוף מרגישה נורא. 
תודה רבה ושנה טובה. 

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תרופות לצינון'
תרופות לצינון
<< ההודעה הנוכחית
11/09/2018 | 19:20
5
47
הי שיר
מהינה לליבך.. הריון שלישי וכל ההריונות שלי לוו בוירוסים. בדיוק עכשיו מחלימה מוירוס צינון ושיעול..
ממליצה בחום לשאול שאלות הקשורות לתרופות בהריון במרכז הטרטולוגי של משרד הבריאות.
ממה שלי נאמר במרכז,  נוסידקס אסור אבל אקמול צינון מותר במינונים נמוכים אבל בגדול עדיף להמנע. אני כן לקחתי אקמול צינון אחד לפני השינה במשך 2 לילות בטרימסטר הראשון. מה שכן, מותר לך אוטריוין וסוגיו.. אולי זה קצת יקל.
רפואה שלמה!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אז היום קניתי אוטריוין לילדים והרוקח וגם הקופסא'
אז היום קניתי אוטריוין לילדים והרוקח וגם הקופסא
12/09/2018 | 22:32
4
39
אמרו שאסור בהריון..
מה מותר שאלתי, רק מי מלח נענתי.
רפואה שלמה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה ממש ממש לא נכון!'
זה ממש ממש לא נכון!
13/09/2018 | 07:07
3
38
תסמכי על המרכז הטרטולוגי שיודע קצת יותר מרוקח רנדומלי או מההזהרות שעל הקופסה של חברה שרוצה לכסתח עצמה. 
זה אחד מהרבה לינקים. יש גם פורום ייעוץ טרטולוגי שבו כתוב שמותר,  והכי הכי טוב, פשוט להתקשר למרכז הירושלים ולשאול. אבל מי אני שאמנע ממך לסבול לשווא..

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה על הקישור!'
תודה על הקישור!
13/09/2018 | 21:51
2
27
אני ב"ה לא מצוננת ואני גם לא פותחת השרשור. גם הילדים בריאים ב"ה וקניתי את האוטריוין כי ראיתי כמה אפים מנוזלים בגן ורציתי להתכונן וגם כי ראיתי את ההודעה שלך ושמחתי שזה מותר בהריון:)
ביום ראשון אני אתקשר לודא ביעוץ הטרטולוגי של משרד הבריאות.
אגב מי שנתן את היעוץ בכתבה של מאקו הוא בעצמו רוקח רנדומלי וההזהרות שיש על הקופסא (מצורפת תמונה) לא נראו לי הכסת"ח הרגיל של "נשים בהריון ומניקות יש להיוועץ ברופא". זה רשום בצורה מפורשת (ומודגשת).
שלא נצטרך:)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זו סתם כתבה שמצאתי'
זו סתם כתבה שמצאתי
14/09/2018 | 15:09
13
לדוגמא. באמת הכי טוב זה להתקשר למרכז הטרטולוגי.
ותמשיכו להיות בריאים! זה הכי חשוב
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
14/09/2018 | 15:10
8
דווקא בהנקה ממש לא מומלץ ... כי זה מייבש את החלב.
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

15:10 | 19.11.18 קרן שמש מאוחרתת
18:26 | 18.11.18 אורחים בפורום
12:56 | 18.11.18 אורחים בפורום
06:34 | 17.11.18 אורחים בפורום
18:14 | 16.11.18 אורחים בפורום
11:16 | 16.11.18 הייזואני
11:15 | 16.11.18 אורחים בפורום
17:15 | 15.11.18 אורית הלפגוט
17:20 | 14.11.18 אורחים בפורום
15:27 | 14.11.18 אורחים בפורום
13:08 | 14.11.18 kai83
12:04 | 14.11.18 אורחים בפורום
11:31 | 14.11.18 אורחים בפורום
08:34 | 14.11.18 דניאל5555551

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ