לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5460454,604 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'גולשות הפורום היקרות '
גולשות הפורום היקרות
03/07/2018 | 11:50
5
966
נעים להכיר:) אני אורית . אני מנהלת את הפורום המהמם שלנו ושמחה תמיד להיות כאן עבורכן ולהשיב על שאלותיכן. מי שלא מכירה אותי אני דולה, מכינה ללידה  ,רפלקסולוגית ומטפלת מוסמכת ברפואה משלימה מומחית בזירוזי לידה ובטיפול נשים בהיריון. תרגישו בנוח להתייעץ איתי כאן בשאלות הקשורות ללידות טבעיות, להכנה ללידה, זירוז והשראת לידה ובכלל שאלות הקשורות ללידה . אני כאן עבורכן לידות מהממות לכולן 
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נעים להכיר :)'
נעים להכיר :)
<< ההודעה הנוכחית
03/07/2018 | 14:33
1
530
אני בהריון חמישי בת 37 ילדתי את בני הרביעי לפני שנה וכרגע בחודש שלישי , אמנם יש לי עוד זמן אבל כן היתי רוצה להתחיל להתכונן נפשית ללידה ואף לשקול בדולה .
ילדתי ללא אפידורל בשלושת הלידות האחרונות , האם יש דרך חהקל בלידה כדי שאחרי הלידה יהיו פחות כאבים באגןו וטחורים ....אני סובלת מאוד כחודש אחרי לידה ....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היי:)'
היי:)
04/07/2018 | 15:21
302
ראשית כל ממליצה לך כבר מעכשיו עוד לפני הלידה לגשת לפיזיותרפיסטית של רצפת אגן כהכנה נכונה לקראת הלידה הנוכחית. שנית כל מה שקשור לתנועתיות שלך לאורך הלידה גם אם תחליטי הפעם לקחת שוב אפידוראל מומלץ מאוד לנסות לקחת אותו מעל פתיחה 4-5 ולהיות הרבה בתנועה על המיטה. בהכנה ללידה כשנשים מספרות לי שהן מעוניינות באלחוש אפידוראלי אני מלמדת אותן תנוחות ותנועות שהן יכולות לעשות תוך כדי. חשוב מאוד להניע נכון את האגן , לפתוח נכון את האגן . הרבה מענייני הקרעים בלידה וטחורים קשורים קודם כל גנטית וגם מבחינת התזונה לאורך ההיריון ועל כן חשוב לשפר גם זאת (לאכול יותר סיבים, לשתות הרבה ועוד) להכין את הגןף עם תמציות מסויימות , עלי פטל, עלי סרפד וכו וגם הכול קשור לזוית שבה הראש של העובר נכנס לאגן לכן תנועתיות כהכנה לפני הלידה ותנועתיות תוך כדי הלידה תסייע לראש להיכנס ולרדת נכון באגן. יש עוד מלא דברים אבל בגדול אלו העיקריים. 
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'דולה'
דולה
03/07/2018 | 17:46
1
346
היי אורית,
אני כל הזמן שומעת על דולות אבל לא באמת מבינה מה זה אומר בתכלס? היא מלווה אותי בלידה? לפני? אחרי? למה אני צריכה דולה?
תודה! :)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'היי גלי, '
היי גלי,
04/07/2018 | 15:54
276
אתחיל ואומר שלא כל אישה בהכרח צריכה ליווי של דולה לא לכולן זה מתאים. נשים לוקחות ליווי ללידה לקראת לידה ראשונה או גם לקראת לידות חוזרות. יש מלא סיבות למה נשים כן בוחרות לקחת דולה או בגלל שזו לידה ראשונה, או חד הוריות שאין להן תמיכה נוספת, נשים שבן הזוג שלהן נוסע הרבה ואין אדם קרוב אחר שיכול להיות איתן בלידה, נשים שרוצות לנסות ללדת טבעי או עם אפידוראל או לתקן חווית לידה קודמת , יש גם דולות שמלוות לקיסרי במידה ואין בן זוג ברקע ועוד. הדולה פוגשת אותך בהיריון ומכינה אותך לקראת הלידה מבחינת מה שחשוב לך ולבן או בת הזוג שאיתך מלמדת כיצד הוא או היא יכולים לסייע לך ומלמדת טכניקות וכלים להתמודדות עם צירים כשהרעיון הוא שבלידה היא איתך ולא עוזבת אותך עד שאת יולדת. הדולה לא מחליפה את המיילדת לכל אחת תפקיד שונה. לדולות יש ארגז כלים מעולם הרפואה המשלימה שיכולים לסייע בלידות שלא מתקדמות או כשהצירים נעלמים ואף בזירוז כשהכוונה לכלים טבעיים רגע לפני שהצוות מציע כלים רפואיים. יש אגב מחקרים אומנם באנגלית על כך שליווי של דולה מסייע להפחית התערבויות רפואיות פחות ניתוחים קיסריים (הכוונה כשאין משהו חירום) יותר שביעות רצון מחווית לידה, הנקה שמסתדרת יותר טוב ובכלל חיבור טוב יותר בין האם לתינוקה. זה מה שנקרא על קצה המזלג. את כמובן מוזמנת לקרוא אצלי באתר קצת יותר www.ohh.co.il
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נעים להכיר :)'
נעים להכיר :)
06/07/2018 | 08:31
139

הודעות אחרונות

06:34 | 17.11.18 אורחים בפורום
18:14 | 16.11.18 אורחים בפורום
11:16 | 16.11.18 הייזואני
11:15 | 16.11.18 אורחים בפורום
17:15 | 15.11.18 אורית הלפגוט
17:20 | 14.11.18 אורחים בפורום
15:27 | 14.11.18 אורחים בפורום
13:08 | 14.11.18 kai83
12:04 | 14.11.18 אורחים בפורום
11:31 | 14.11.18 אורחים בפורום
08:34 | 14.11.18 דניאל5555551
10:43 | 13.11.18 נינה1969
10:34 | 12.11.18 גולי7613
10:16 | 12.11.18 אורחים בפורום
22:24 | 10.11.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ