למי שמבינה בבדיקת הרמוני/ניפט

למי שמבינה בבדיקת הרמוני/ניפט

עשיתי בדיקת הרמוני וקיבלתי תוצאות שהכל תקין. לשמחתי על הדרך אמרו לי את מין העובר ונאמר לי שזו בת. הייתי 3 ימים בשמיים על גג העולם ופתאם התחלתי לחשוש... אולי הם טעו ודגמו את הדנא שלי במקום העובר? יש חיה כזו?
הם מציינים ש99% בטוחים בתוצאה...
אשמח לעזרתכן.. אני שבוע 12. שבוע הבא שקיפות.

מה עלות ?

היי..לא יודעת לענות על שאלתך אבל אשמח לדעת מה עלות הבדיקה ובאיזה שבוע מבצעים אותה ?

עלות

הבדיקה מבוצעת משבוע 10 ועולה כ3200 שח, אך כללית מממנת לי 2400 מתוך זה (פלטינום) אז לא כל כך נורא..

אני ביצעתי את הבדיקה

בשבוע 12+5 וחזרו התוצאות תוך שבוע וגםי יצא שיש בת והכול תקין, ואכן הכל היה תקין ונולדה לנו ילדה מהממת.
הבדיקות הללו מדוייקות מאוד ואין סיבה שיטעו ))

אכן יש טעויות בבדיקות הללו

הן לא בדיקות אבחנתיות אלא נשנענות גם על חישובים סטטיסטיים - כמו יתר בדיקות הסקר.
הן יותר מדויקות מבדיקות סקר אחרות כמו שקיפות עורפית וחלבון עוברי, אבל גם לא 100%.
אצלי בהריון גם ראו שיש בת וצדקו, אבל טעו באבחון של תסמונת (אבחנו שיש טריפל X, מה שהתגלה כטעות).אז רוב הסיכויים הם שהכל תקין, אבל לא 100%.

תודה..ממה שקראתי בכמה פורומים

אכן בגילוי התסמונות לעיתים יש טעויות (מגלים תסמונת כלשהי בסבירות גבוהה ואז במי השפיר התברר כלא כלום). התכוונתי בעיקר לטעות בעניין מין העובר...מאחר ולגבי התסמונות הכל אצלי בסבירות נמוכה (אני כמובן אמתין לשקיפות וחלבון עוברי ואז אשקול מי שפיר או לא).. לגבי מין העובר אולי בטעות הם דגמו אותי?

למעלה