סקירה מאוחרת- התלבטות ברונשטיין טלמון

rene2006

New member
סקירה מאוחרת- התלבטות ברונשטיין טלמון

בוקר טוב,

מישהי שעשתה סקירה מאוחרת אצל אחדד הרופאים הנ"ל יכולה בבקשה לרשום לי קצת פרטים לגבי הסקירה..
איך זה הרגיש לה? מקצועי/מזרז/סבלני/..
כמה זמן ארכה בערך הסקירה?
האם הרגיש שהוא מקצועי?
וחשוב- איך התוצאות מתקבלות בסוף? על דף מודפס/מילא ידנית?

*העלות פחות משנה לי אבל לברונשטיין אין כרגע תורים שמסתדר לי להגיע אליהם ולטמון יש..

אני שואלה כי בהריון הקודם הייתי במרכז והסקירה היתה לגמרי שונה ממה ש"ר ארליך עשה בסקירה המוקדמת (הוא סימן V ידנית על דף פשוט כזה, לא הרגיש לי טכנולוגי במיוחד.. ממש לא היה עדין איתי בבדיקה הוגנילית ולחץ והכאיב לי לא מעט)

תודה לעוזרות

הייתי אצל כל מי שהזכרת

ולכן - ממליצה ע"פ דעתי מניסיון..:

ארליך - עשיתי אצלו סקירה שנייה בהריון הקודם. לא התרשמתי. הסקירה בלטה לרעה מבין כככללללל הסקירות שעשיתי, לכן הוא היוצא דופן.

גם אצל ברונשטיין וגם אצל טלמון מקבלת דף מודפס ויפה, תמונות מהא"ס (2-3) ואצל ברונשטיין גם דיסק עם הסרט של כל הסקירה+ההקלטה של מה שנאמר בחדר.
שניהם מאוד טובים ומנוסים.
ברונשטיין בד"כ עושה יותר סקירות ראשונות, ואומר בעצמו שאין צורך להגיע אליו ("למומחה היקרן" כדבריו) לסקירה השנייה. אני עשיתי אצלו 3 סקירות ראשונות והייתי מאוד מרוצה.
אצל טלמון עשיתי סקירה שנייה בהריון הזה. הוא היה בסדר גמור, נעים, יסודי. ממליצה עליו - הייתי בוחרת בו שוב לסקירה שניה.

לסיכום ההמלצה: לארליך לא הייתי חוזרת לסקירה (למרות שהוא הרופא שלי וכרופא אני דווקא מאוד מרוצה ממנו).
אצל ברונשטיין ללא ספק תרגישי שיש תמורה בעד האגרה- כל חוויית הסקירה אצלו, החל מהקבלה וכלה בחדר השירותים, נותן תחושה מאוד טובה ושמשקיעים בך.
טלמון בתכלס עושה את העבודה, בלי הרבה פינפונים מסביב, אבל לא צריך יותר ממה שהוא עושה: מקצועי, מנוסה, נעים, סבלני.. והוא מקבל דרך מכבי.

בהצלחה!

rene2006

New member
תודה רבה, כרגע ממש לא יודעת מה לעשות

חיזקת אצלי את התחושה הטובה לגבי טלמון (מקווה שאולי יהיו ביטולים גם לברונשטיין) אבל אני באמת חושבת לנסוע לתא לסקירה כי לא בא לי להרגיש עשיתי סקירה חצי מקצועית או שהתפשרתי..

גם ברונשטיין וגם טלמון ידועים ומצויינים

לדעתי כשאת בוחרת באחד מהם אין בזה פשרה....
באמת שארליך הוא היוצא מן הכלל בעניין הזה, אל תסיקי מהסקירה אצלו שומדבר לגבי הסטנדרט.
לא מכירה בכלל רופאים במרכז, אבל אני יודעת לפחות על ברונשטיין שמגיעים אליו מכל הארץ.
בכל מקרה, בהצלחה עם מי שתבחרי!

rene2006

New member
אני בכלל מאוכזבת קשות מהרופאי נשים בחיפה (במכבי הכוונה)

אחרי הסקירה (בגלל מה שכתבתי קודם) עברתי מארליך לרופא אחר וגם הוא רופא בגדול- מעפן (ברמה שהתחרטתי שעזרתי את ארליך..), לא יסודי, אדיש, לא הקשיב לי בכלל שבאתי ואמרתי שיש לי כאבים, לא התייחס... קצת באסה שזה ככה

מי זה?

דווקא יצא לי לעשות סיבוב אצל מספר רופאים בחיפה....חוץ מארליך יש עוד איזה 2-3 שאמורים להיות בסדר, ועוד כמה שלא אהבתי בכלל.
מהמומלצים יש את ד"ר נינה גורדון (לא הייתי אצלה כי התורים ארוכים אבל שמעתי המלצות) ואת ד"ר יורי פז (שעשה לי סקירה מכוונת אחת בהריןו הקודם והיה מקסים, וגם עליו יש המון המלצות)

liri251

New member
ללא שום היסוס הייתי הולכת לברונשטיין

אומנם כבודו של טלמון במקומו מונח אבל ברונשטיין הוא האלוהים בסקירות. ולגבי המרכז לברונשטיין באים במיוחד מהמרכז. הוא נחשב לבין הטובים בארץ. אני עושה אצלו תמיד סקירות ראשונות ומכיוון שסקירה ראשונה עשית אצל רופא נשים רגיל בהחלט הייתי הולכת אליו לשנייה.

למעלה