אשמח לעידוד

עצובה361

New member
אשמח לעידוד

אם יש לך סיפור לידה מרגש של תינוק בריא למרות בדיקות הריון לא תקינות באופן חד משמעי. אם החלטת להמשיך הריון למרות ספקות בתקינות תוצאות בדיקה אשמח לשמוע. מחפשת עידוד אני עומדת לפני החלטה קשה ביותר. שבת שלום:)

בטח יש לא מעט סיפורים כאלה

אולי תתני איזה רמז - מה לא תקין? כך תוכלי לקבל סיפורים רלוונטיים עבורך (אם יש...)

עצובה361

New member
ממצא חריג בצ'יפ גנטי

חוסר במקטע גנים גדול שמשמעותו לא ידועה כי אין מידע על חוסר כזה במאגרים.
סווג כי יתכן פטוגני כיוון שהמקטע גדול. מי שפיר תקין. מקרה מורכב...

האם יש ממצאים נוספים?

בא"ס? או אחרים...?

אצלי היה ממצא בצ'יפ שלא ידעו מה המשמעות שלו (כבר לא בדיוק זוכרת מה זה היה...), אבל אמרו שזה כנראה חסר משמעות . עם זאת, היו עוד דברים - הרחבת חדרים במוח, ממצא אחר במי שפיר.... היינו במעקב הריון בסיכון ובסוף החלטנו שכנראה שהילדה תהייה בסדר. היום היא ילדה בריאה ונהדרת בת שנתיים וחצי.
אבל... כל מקרה הוא שונה ואני לא יודעת מה הסיכוי שתמצאי פה מישהי עם ממצא דומה, במיוחד אם בספרות הרפואית אין כ"כ תיעוד לזה...

החלטה קשה.

rene2006

New member
לא היו בדיקות חד משמעיות וזאת היתה הבעיה הכי גדולה..

אתחיל מהסוף, נולד לנו בן בריא (היום כמעט בן שנתיים וחצי) מהמם ומקסים

ההריון היה זוועה.. מהסקירה המאוחרת הרסו לי את כל ההריון (שבמילא היה כבר לא ככ תמים כי הגיע אחרי הפלה לא נעימה), ראו איזשהו ממצא באולטראסאונד בשילוב עם ריבוי מים שהיו לי והרופא הלחיץ אותנו ממש. מאז התחילה מסכת של רופאים , ייעוץ גנטי, בדיקות, סקירות מכוונות, הגעתי למצב שכמעט עשיתי מי שפיר בשבוע 30+ וברחתי מהמיטה שניה לפני הדיקור, שיחות עם אנשים שגם התמודדו עם המום הספציפי עליו דובר אח"כ התחילו לי גם צירים מוקדמים והייתי בשמירת הריון בבית.. בקיצור מה לא..
בסופו של דבר הגענו לבדיקה פרטית שצל ד"ר מלינגר (שעלה לנו הון תועפות והיה שווה כל שקל), הוא היה מאוד יסודי והרגיע אותנו.. אמר שזה קורה הרבה בהריונות ושאין טעם להילחץ שהוא לא רואה סיבה להילחץ בצורה מיוחדת מהממצא הספציפי עליו דיברו (בסוף בעיות שלנו נמשכו גם בלידה כיוון שהעובר היה במצוקה ונולד לא נושם וזה היה הדבר הכי קשה שקרה לי בחיי)

אבל אני אגיד לך את האמת.. אני חושבת שזה שעברנו את כל הדבר הזה הפך אותנו להורים טובים יותר. אנחנו זוג חזק יותר היום, מעריכים כל דבר בילד שלנו, מעולם לא איבדנו איתו סבלנות, התלננו שקשה לנו, לא התבייכנו... להיפך- אנחנו מוקירים כל רגע איתו ונהנים מההורות שלנו. להגיד שזה היה קל... ממש לא. אבל כמו שרשמתי בהתחלה יש לנו בן בריא בבית ןהכל בסדר ב"ה

liri251

New member
אני עשיתי מי שפיר וציפ לתאומים בנים

לשניהם נמצא ממצא בתחום האפור בציפ הגנטי. מי שפיר תקין. הלכנו לייעוץ גנטי שטוען שזה שמצאו את זה לשניהם כבר פחות נורא כי זה נורש מאיתנו ואנחנו בריאים. בנוסף ידוע על העודף הזה באוכלוסייה. באופן כללי הוא אמר שכממצא בודד אין לזה משמעות. ושזה מעלה ב 1% את הסיכוי לבעיות נוריולוגיות. יש לנו בן בריא בבית. אצלו לא עשיתי מי שפיר ובחרנו לא לבדוק אותו. שני התאומים בנים והם בבטן עדיין. שבוע 35

עצובה361

New member
תודה♥️ המקרה שלך נשמע אופטימי

מאחלת לך לידה קלה ותינוקות בריאים בהצלחה♥️

למעלה