תוצאות שקיפות אשמח להדרכה

שאלה קצת מביכה

תודה בנות על המענה המקצועי והמהיר. קבעתי כבר תור פרטי לסקירה.. בהחלט מאוחדת אלופים ויש אחלה החזרים.
&nbsp
שאלה קצת מביכה...
קראתי בכל מיני מקומות שקבלת תמיכת הריון יכולה לגרום לתווי פנים גבריים לבנות.. בשקיפות עדיין לא ניתן היה לראות בוודאות מה יש לי אבל הרופא אמר שכנראה זה בן, לפי הניסיון שלו.
האם יש סיכוי שתמיכת ההריון עד שבוע 11 תגרום לדבר כזה??
&nbsp
קראתי שיש רופאים שיש מצב ויש כאלו שאומרים שממש אין קשר

קביעת המין לא נעשית ע"י תווי פנים

אלא עפ"י נוכחות אבר מין זכרי. אין ממש תווי פנים ברורים בשלב הזה, ודאי שלא "גבריים" או נשיים". ואם זה אכן בן -אין לזה קשר לתמיכה, זה כי האב העביר כרומוזום Y.
יכולה לומר לך שאצלי הרופא אמר שזה 90% בן, נולדה בת והיא לחלוטין לא נראית כמו בן

lieloded

New member
תמיכה משפיעה על תווי פנים? איפה זה כתוב

יש על זה מחקר? אני גם עם תמיכות. פרגניל 5000 אטרוגסטון ודופסטון.

תוצאות שקיפות אשמח להדרכה

שלום
ביצעתי שקיפות עורפית והכל ברוך השם תקין
הבדיקה הראתה כי הסיכון הוא 1:5974
לפי גוגל רשום משום מה שמעל ל380 זה מעיד על בעיה... אבל משום מה נראה לי שזה הפוך לא...?
אשמח להסבר

זה ברור!

אבל השאלה שלי האם הגיוני דבר כזה שתמיכת הריון תגרום לפנים יותר גבריות במידה וזו בת??
מרוב מה שכתוב בגוגל אפשר להשתגע

קראתי בפורומים, גם כאן

איני יודעת אם נכון.. בתור מישהי שעובדת בתחום ריאלי זה נשמע לי גם מוזר. אבל קראתי בפורומים שיש רופאים שאומרים שזה נכון ויש כאלו שממש לא

secondtime82

New member
את מבינה נכון בעיקרון

המשמעות היא שאם הסיכון היה גדול מ 1:380 (למשל, סיכון של 1:200 או של 1:50) זה היה בעייתי יותר. הסיכון שיצא לך של 1:5000 (לא זוכרת את המספר המדויק) הוא סיכוי קטן יותר.

בקצרה - התוצאה שלך טובה

קצת באריכות - ככל שהמספר נמוך יותר, כך הסיכוי לתסמונת דאון גבוה יותר.
סיכוי של 1:2 זה סיכוי של 50% לעובר פגוע, סיכוי של 1:00 הוא סיכוי של 1% וכן הלאה.
כשהסיכוי גבוה יותר מ 1:380 (למשל, 1:200) ימליצו על בדיקת מי שפיר.
&nbsp
זו בדיקה סטטיסטית ולכן זה לא מעיד על בעיה, זה עלול לאותת שיש בעיה. כשהסיכוי 1:200 זה אומר שמתוך 200 עוברים בעלי אותם נתונים, 1 לוקה בתסמונת דאון (בממוצע, הכל פה זה סטטיסטיקות).

למעלה