התייעצות רופא מעקב+סקירה מאוחרת (עדיף בחיפה)

rene2006

New member
התייעצות רופא מעקב+סקירה מאוחרת (עדיף בחיפה)

היי,

רוצה לשתף.. עשיתי שקיפות וסקירה מוקדמת אצל ד"ר ארליך (הוא גם הרופא מעקב הריון שלי).
הסקירה המוקדמת הרגישה לי לא יסודית כמו בהריון הראשון שעשיתי עוד כשגרנו במרכז, כמו כן הוא די לחץ והכאיב לי תוך כדי כדי להזיז את העובר (אמנם התנצל, אבל זה היה לי לא נעים).

אני שוקלת להחליף רופא מעקב- אשמח להמלצות לרופא בקופ"ח מכבי בחיפה, איך מחליפים רופא מעקב? לא רוצה שיסתכלו עליי כעל "בעייתית"..
בנוסף, את הסקירה המאוחרת אני מעוניינת לעשות אצל רופא אחר. אשמח להמלצות ועדיף בחיפה אבל לא מחייב.

תודה רבה וסליחה על החפירה..

liri251

New member
לגבי הסקירה המאוחרת

יכולה להמליץ לך פרטי על פרופסור ברונשטיין/ שפירא/זאב ויינר
אם את רוצה דרך הקופה אז בלין יש את דוקטור גאנם נדיר שהוא הרופא שלי שעושה סקירות..אם את יכולה לעשות ברמבם אז כל הרופאים שם שעושים סקירות תותחים. יש גם את טלמון מהקריות שנחשב מומלץ. גם פרטי.

liri251

New member
עכשיו ראיתי שאת מכבי

אז לין לא רלוונטי. זה כללית. ממכבי מכירה שרון גונן מצוין וזמברג. שניהם בבני ציון. אולי מקבלים גם למעקב הריון. תבררי

rene2006

New member
זה קצת מוזר, אבל כשאני מחפשת בגוגל את ד"ר שרון גונן

מתקבלת בתוצאה וטרינרית...

ולגבי זמברג מצאתי אותו ואנסה לבדוק עליו עוד פרטים.
וגם כמובן תודה על ההמלצות גם לרופאים לסקירות, אקרא עליהם עוד

כמה דברים...

אני גם במעקב אצל ארליך והוא לדעתי טוב בשביל מעקב. הוא רגוע ומקצועי.
בהריון הקודם עשיתי אצלו סקירה מאוחרת ובאמת הייתי פחות מרוצה.... היה איזה ממצא ספציפי ששאלתי אותו לגביו והוא כל הסקירה התמקד רק בו אז הרגשתי שהוא קצת חיפף בבדיקת שאר האיברים...
הפעם עשיתי סקירה שנייה אצל טלמון והוא היה מצויין. גם יורי פז בסדר גמור. את טלר באופן אישי פחות אהבתי (למרות שאומרים שגם הוא טוב ויש המון המלצות).
לגבי רופאי מעקב: הייתי בהריון הראשון אצל שמאי ובכלל בכלל לא הייתי מרוצה ממנו. לפני כן, כשרק עברתי לחיפה והרבה לפני ההריונות, הייתי אצל רופאה שאני לא בטוחה בשם שלה- נראה לי ברלב, שקיבלה באיינשטיין. היא הודיעה לי שהיא לא מבינה למה נשים בכלל נכנסות להריון ולמה הן עושות את זה לעצמן... אז מן הסתם לא הלכתי אליה בהריונות... כידוע לי גם יורי פז עושה מעקב הריון. הוא מאוד נחמד. יש רופאה בשם נינה גורדון שקיבלה במכבי בחיפה. אומרים שהיא טובה אבל התורים מאווווד ארוכים אז לא הגעתי אליה בכלל.
זה הסיכום שלי לגבי רופאי מכבי בחיפה - מקווה שעוזר

ו... נא להוסיף "ד"ר" במקומות המתאימים

rene2006

New member
תודה רבה עזרת מאוד, אז אם הבנתי נכון ההמלצה שלך

לרופא מעקב היא ליורי פז וסקירה פרטית אצל טלמון?
יורי פז אנושי יותר מארליך? יסודי? באמת שפחות התחברתי לארליך ולא אהבתי את הבדיקה שהוא עשה... לא אחזור אליו

liri251

New member
יורי פז למעקב אחלה

סקירה:
התותחים הכבדים שפירא/ברונשטיין. ברונשטיין לוקח 2600 שפירא אני מניחה שאותו דבר.
טלמון גם טוב ובדרגה מתחתם ונראה לי לוקח אלף ומשהו.
לי ברונשטיין לקח על תאומים !!!4900 שקל . עשה לי הנחה של 300 שקל בגלל שמכיר את אמא שלי

אבל הוא תותח בעל שם עולמי

rene2006

New member
שפירא עושה גם דיקור, נכון?

אני חושבת לקבוע אצלו דיקור..
הבנתי שהוא הכי מומחה בתחום

liri251

New member
נכון מאוד

הוא נחשב המומחה בצפון בדיקור.
אני עשיתי דיקור תאומים אצל פרופסור אריה דרוגן בהילל יפה. הוא גם נחשב מבין הטובים. למה עשיתי אצלו? כי אמא שלי עובדת ברמבם והוא היה מנהל חדר לידה שם עד לא מזמן והוא נחשב לתותח במי שפיר. ממה שאני יודעת ולא מניסיון אישי אלא מחברות שפירא אכן תותח גם.

עשיתי אצל טלמון סקירה שנייה

על חשבון הקופה. לא שילמתי שקל.

אצל יורי פז עשיתי סקירה אחת בהריון הקודם- לא מכירה אותו מעבר לזה. לא יודעת איך הוא למעקב אבל הוא היה מאוד נחמד ומקצועי בסקירה ההיא... (בהריון הקודם עברתי בערך על כל הרופאים של מכבי בחיפה בסקירות.... היה מעניין
)
כמו שאמרתי בינתיים אני מרוצה מארליך, אז לא יודעת להגיד אם יותר או פחות... תנסי ותחזרי לספר

Musmus14

New member
דווקא אני מאד אוהבת את ארליך

עברתי אצלו גם טיפולי פוריות ועשיתי אצלו את שתי הסקירות.
צריך להתחבר אליו ולהסתדר איתו.. אבל באמת שהוא עשה בשבילנו המון.
אם את לא מרגישה בנוח אצלו אז לכי למישהו אחר. אני דווקא כן מאד ממליצה עליו.

למעלה