דיאטה בהריון

דיאטה בהריון

בוקר טוב
התחלתי שבוע 8 ועליתי כקילו. אני בדיכאון ממש והבטן דיי בולטת... מכירות דיאטה הגיונית בהריון?
באיזה שבוע הבטן שלכן יצאה?
מתי התחלתן לעלות לראשונה?
ומה אתן אוכלות?

י י ל י

New member
גם אני עליתי את הקילו הראשון דיי מהר

ועכשיו אני מתחילה שבוע 27 ועליתי עד עכשיו 3 קילוגרם.
אני פשוט אוכלת בריא ומסודר ולא מתפרעת. היציאה של הבטן פחות קשורה לעלייה במשקל אלא לשרירי הבטן. כרגע אין מה לעשות, אבל אחרי הלידה בהחלט תוכלי לחזק אותם.

מתי בערך עלית את הקילו הראשון?

והאם את עושה ספורט בהריון? לי מותר רק הליכה קלה ... הנחיות הרופא

י י ל י

New member
אני חושבת שהספורט עוזר לי לשמור

עליתי ממש בהתחלה קילו, אבל החזה גדל לי ממש ועד עכשיו הוא משיג את הבטן��
ממשיכה באירובי מדרגה ובפילאטיס. אבל מה שעוזר לא לעלות זה בעיקר לסתום את הפה ולהבין שהגוף לא צריך יותר אוכל או שטויות. לשתות הרבה מים ולאכול הרבה ירקות.
העליה היא בלתי נמנעת, נפח הדם עולה, רקמת השד, עובר מי שפיר וכדו..

אסור לי לעשות ספורט

רק הליכה קלה מאוד
כל כך קיוויתי להמשיך בספורט .. בסטודיו שלמדתי עד תחילת ההריון יש כמה הריוניות, ואפילו אחת המדריכות הדריכה והדגימה עד חודש 9.. רציתי גם
&nbsp
אבל הרופא אסר עליי
&nbsp
מבאס.
אבל באמת שהצלחת לנחם אותי שזה לא כזה נורא העליה הזו ושאולי זה באמת כלי דם וכו
(והיום גם הורדתי 600 גרם מהקילו הזה)
&nbsp
העיקר שיעבור לנו בשלום ובידיים מלאות, זה הכי חשוב

תודה

י י ל י

New member
שיהיה בהצלחה

גם אני לפעמים עולה יותר ואחכ זה מתאזן או יורד..
נראה שיש לך מודעות אז אם לא תכנעי לחשקים תצליחי לשמור.

כייף לך

להתחיל בתת משקל זה חלום עבורי. אני ממוצעת , לא בעודף אך לא רזה וכל עליה מפחידה אותי.
&nbsp
גם אני אוכלת רגיל וזה ממש מבאס!

WaitingForIt

New member
יש לך הפרעת אכילה?

כי אחרת אני לא מבינה את הרצון להיות אי פעם בתת משקל. אני גם חושבת שאם הרקע שלך (ההריון לא הכי פשוט ואת מקבלת תמיכה לתמיכתו והחזקתו) צריך להודות לאל (או במי שאת מאמינה) שיש הריון תקין ולא לחשוש מקילו אחד שעלית בחודש/חודשיים. זה לא אומר שמעתה תעלי כל חודש קילו ואפילו אם כן זה לא נורא וירד אחרי הלידה! אני לא שקלתי את עצמי אפילו פעם אחת ולא מתכוונת (היו לי הפרעות אכילה קלות בגיל צעיר ואני ממש לא רוצה לעורר שום שדים) ואני אישית מאוד אוהבת את הגוף ההריוני שלי (שבוע 11) וגאה בו כי עברתי טיפולים בשביל להשיג אותי ואני מודה כל בוקר על זה שאני בהריון ויש לי בטן קטנה כבר! (לובשת כבר חודש מכנסי הריון)

חס וחלילה

אין לי הפרעות אכילה. הייתי בעבר שמנה והפחד לחזור להיות שמנה משתק אותי.
רוצה לעדכן שהורדתי היום 600 גרם מהקילו שהעלתי.. אז כנראה שזה לא עליה/ירידה אמיתית.
&nbsp
אסור לי לעשות ספורט , מה שחשבתי שאוכל לעשות עד חדר הלידה כמו כל הבנות שסיפרו לי שככה הן עברו הריון.
&nbsp
ונכון את צודקת אני מקבלת תמיכה ואפילו יחסי מין אסור לי לקיים כרגע.
&nbsp
אבל כן אני צריכה להרפות קצת, כי אם ההריון הזה לא יעבור תקין אני באמת אכנס לדיכאון... מקווה שאצליח.
כמה שזה נשמע פשוט, זה לא.
&nbsp
מאחלת לנו הריון תקין ובידיים מלאות.

הכתובת שלך היא תזונאית

לא עושים דיאטה בהריון.
כן שומרים על תזונה מאוזנת ובריאה ועל כמויות שפויות, אבל לא עושים דיאטה במטרה לאבד משקל. אם את רוצה תפריט מאוזן ובריא להריון, פני לתזונאית.
ואת כנראה תעלי במשקל בהריון, וזה בסדר. יהיה לך מספיק זמן להוריד את המשקל העודף אחרי הלידה.

לא כדאי להתחיל דיאטות בהריון

ולא מומלץ להרעיב את עצמך בכדי להוריד במשקל.
העובר שלך צריך את כל אבות המזון.
מה שכן, את יכולה לשנות את התזונה ולהוריד סוכרים, קמח לבן, אורז לבן, פחמימות ריקות.
ולהתחיל פעילות גופנית. ככה תצליחי למתן את העליה במשקל.
&nbsp

לצערי אסור לי לעשטת ספורט

ומיד עם הגילוי הרופא אמר לי להפסיק. הפיתרון הוא באמת תזונאית

a morph

New member
לא עושים דיאטות בהריון

אם את מתכוונת להמלצות על תזונה בריאה, אז תפני לתזונאית, אבל אני בכלל לא מבינה מה הלחץ. זה שעלית קילו לא אומר שתמשיכי לעלות באותו הקצב כל הזמן. אני כבר לא זוכרת כמה עליתי סה״כ בהריון, נראה לי בסביבות 7 קילו, והרוב הצטבר במהלך שני הטרימסטרים הראשונים, אחכ לא הייתה עלייה מעבר לעלייה בגלל משקל העובר, וממילא הכל ירד לי חודש אחרי הלידה - ״חופשת״ לידה היא אחת החופשות העמוסות ביותר.
באיזשהו שלב בסוף טרימסטר שני-תחילת שלישי מתחילות כאלה צרבות וכזאת תחושת התנפחות אחרי ארוחות, שמאוד קשה להמשיך לעלות במשקל.

למעלה