משתגעת בשליש ראשון

משתגעת בשליש ראשון

הי,
אז אני בשבוע 8+2, שבוע שעבר שמענו דופק בהקלה ובשמחה גדולה (שבוע קודם לכן היינו אצל הרופא, הדופק היה האיטי והוא שלח אותנו לשבוע של מתח ותפילות).
האולטרסאונד הבא שלי יהיה רק בעוד חודש (שקיפות עורפית) ובנתיים אני משתגעת ממחשבות וחרדה!
הבחילות נעלמו, הכיווצים בבטן פחתו ורק השדיים נשארו תפוחים.. כנראה שהכל בסדר (אמן, אמן!) אבל בנתיים אני לא יודעת איך אעביר את החודש הזה בחוסר ידיעה?
איך אתן עושות את זה??

אני הלכתי לבדיקות בין לבין

היה לי מאוד קשה לא לדעץ שהכל תקין (מה גם שעברתי אובדן של הריון אחד אז הייתי עוד יותר חרדתית) ואמרתי לרופא שלי שארצה לבוא לאולטרסאונד כל שבוע-שבועיים. הוא הבין לחלוטין.
לגבי תסמיני הריון - הם לא מעידים על תקינות ההריון ויש נשים שעוברות את כל ההריונות שלהן ללא בחילות ותסמינים אחרים. אל תתייחסי לזה

איך עושים זאת?

תודה על המענה!
מבחינה לוגיסטית, איך עושים זאת?
הרי תורים פנויים לגניקולוג אין אף פעם בטווח של החודש הקרוב ואין לא רוצה ללכת למיון ולשקר לגבי דימומים (זה סתם לעשות עין הרע), אז לאן אני יכולה ללכת ומה להגיד?

אני הצלחתי לקבוע לרופא שלי תור

את יכולה גם לבדוק אם יש רופא אחר בקופה שיש לו תורים פנויים.
וכן, יצא לי גם להגיע למוקד, פעם אחת בגלל שבאמת חטפתי וירוס והרגשתי חלשה ופעם אחת פשוט אמרתי להם שאני לחוצה לרוצה לוודא שהכל תקין.

תודה!

אנסה למשוך עוד שבוע של ציפייה ואז אולי אלך למרכז בריאות האישה של כללית לרופאה התורנית (אמן שהכל יהיה בסדר!)

איך עושים זאת?

תודה על המענה!
אבל איך עושים זאת? הרי לגניקולוג אף פעם אין תורים פנויים בחודש הקרוב ואני לא רוצה ללכת למיון ולשקר לגבי כאבים חזקים או דימומים.. איך מקבלים הפנייה לבדיקה כזאת? ואצל מי עושים אותה?
באיזו תדירות הלכת לבדיקות בין לבין?

י י ל י

New member
הכלל הוא שכל עוד אין דימום הכל תקין

ולפעמים גם כשיש דימום הכל תקין

י י ל י

New member
כלל שלי לרוגע נפשי

הרי רוב ההריונות מסתיימים בלידת תינוק בריא, אין סיבה להטריח את המוח בכל מיני תרחישים אחרים.

אני איתך

גם לי יש עוד חודש לבדיקה, ומאוד רוצה לדעת כל הזמן שהכל בסדר בע"ה אבל אין מה לעשות וכמו שאמרו, כל עוד אין משהו שנראה לא תקין, הכל בסדר

היא321

New member
שיגעתי את הרופא כל שבוע

הסברתי לו את הלחץ שלי, שזה הריון שהגיע אחרי דרך ארוכה מאוד. הבין חקיבל אותי כשבאתי.

תנסי לחשוב מחשבות חיוביות

ושכל עוד אין אינדיקציה שמשהו לא בסדר אז אפשר להניח שהכל בסדר.
וגם ככה אין מה לעשות אם משהו לא תקין בשליש הראשון.
אז הלחץ והריצה לא"ס כל שבוע פשוט מיותרת בעיני... ואם תעשי א"ס פעם בשבוע, איך תדעי שהכל בסדר שעה או יום אחרי שיצאת מהרופא? אז אולי תלכי לעשות א"ס על בסיס יומי? זה כמובן לא הגיוני.... אז צריך פשוט לעשות סוויץ' בראש ולהאמין שהכל בסדר.
בהצלחה!

למעלה