כדורים נגד בחילות- איזה עדיף?

תמי1100

New member
למה בלילה?

אני רוצה שישפיע עלי במשך כל היום. אין לי בחילות בלילה או בבוקר. מתחיל בצהריים בדר"כ ונמשך עד הערב.
ומוזר שהרופאה כתבה לי לקחת 1 ביום אם בעלון כתוב שמותר כמה

liri251

New member
בדיוק מה שכתבו לך

הכדור מרדים ולוקח לו 12 שעות לפעול ולכן חשוב לקחת לפי ההוראות.
ההוראות הן כמו שכתבו לך. שניים לפני השינה. לא עוזר להוסיף אחד בבוקר. לא עוזר להוסיף אחד בצהריים. עד 4 ביום.
אני לקחתי משבוע 6 עד 16 בערך לדעתי. פיתרון קסם זה לא היה. זה גמר אותי הייתי עייפה כל הזמן . ולא העלים את הבחילות. כן הפחית את ההקאות. בלי זה הייתי מקיאה כל היום. אבל אני עם תאומים והתופעות היו הרבה יותר גרועות. יכול להיות שגם אם הייתי לוקחת 4 ביום היה עוזר יותר אבל אז לא הייתי מתפקדת בכלל ויש לי בן שנתיים לטפל בו.

תמי1100

New member
כדורים נגד בחילות- איזה עדיף?

הבנתי שיש פראמין ויש דקטקטין (או שם דומה)- איזה עדיף?
תודה

יש פראמין, דיקלקטין וזופרן

מה עדיף? עבור כל אחת זה שונה ובד"כ תלוי ברופא (הרופא שלי למשל אוהב לתת זופרן).
דיקלקטין פותח בהתוויה עבור נשים בהריון. יש כאלה שזה מציל אותן ויש כאלה שזה מטשטש אותן. כמו כן, זו תרופה יקרה.
זופרן פותח בהתוויה עבור מטופלי כימותרפיה אבל בטוח לחלוטין גם לנשים בהריון. אני קיבלתי זופרן וזה עזר מאוד.
פראמין לא ניסיתי.
&nbsp
בכל מקרה, שלושתן במרשם רופא, התייעצי עם הרופא שלך.

אני שתיתי את הדיקלקטין

וזה ממש עזר לי ! בין לילה אחד הפכתי שוב לבן אדם מתפקד היטב.
אבל אולי אפשר להתחיל מתרופה שהיא פחות יקרה ולראות האם זה משפיע, כי חבל לבזבז כלכך הרבה כסף אם בסופו של דבר יש עוד תרופה שתעזור לך במחיר נמוך יותר.

תמי1100

New member
אז קניתי דקלקטין. מתי לקחת?

רק כשמתחילה בחילה?
כתוב בהוראות לקחת פעם ביום
אז תוהה אם לקחת בבוקר וישפיע לכל היום? אצלי בבוקר אין בחילות, הן מתחילות מאוחר יותר והכי מתחזקות אחה"צ.
ולגבי הטעם הרע שיש לי בפה כל הזמן (סיוט)- גם את זה זה אמור להעלים

אז זכור לי נכון..

החלתי גם לקחת 2 בלילה ואז ההשפעה היתה ממש עד הצהריים.
בגלל שהמצב לא השתפר הוספתי אחת בבוקר שנמשך עד הערב ואז בכל זאת היתי צריכה לקחת עוד אחד בהצריים.
היתי צריכה לקחת 4 כדורים ביום כי אחרת עדיין היום לי בחילות.

למעלה