פעילות גופנית לאחר בדיקת מי שפיר

פצצ8

New member
וואי וואי

ואני קיוויתי ביום ראשון-שני לחזור לפעולה..
טוב, אני אשאל את הרופא גם האם כאבים הם אינדיקציה שצריך לתת מנוחה, או שאפשר להדחיק אותם לכמה שעות :)
לא שאני הולכת להקריב חלילה הריון בשביל לקוח.

תודה!

liri251

New member
אין לך מה להיבהל.. אצלי זה קיצוני

כמו שאמרתי וכנראה קשור לזה שזה היה דיקור כפול. יש לי חברות שאחרי יומיים היו בסדר.כל אחת מגיבה אחרת

ממש לא להדחיק כאבים אחרי בדיקת מי שפיר

זו בדיקה עם סיכון (מחושב) בצידה. פשוט להקשיב להנחיות שתקבלי מהרופא/ה.
&nbsp
להערה שלך לגבי רגשי אשם וחרדה - זה בטח לא יעזור שאני אגיד לך :) אבל באמת שאין מקום לאשם. את רוצה לוודא שהילד שלך בריא. את רוצה שתהיה לך אפשרות לשקול היטב את המשך הדרך אם יסתבר שאינו בריא. את רוצה לקבל החלטה על בסיס מידע מדוייק. אם כבר את יכולה להרגיש כמו הורה אחראי. ובעניין החרדה, חרדה זה דבר מאוד אישי. אני חשבתי שאובדן של הריון בשבוע כזה (סביבות 21-24 נניח), יהיה עבורי פחות קשה וישפיע פחות על שאר הילדים שלי, מאשר לגדל ילד פגוע לאורך עשרות שנים וכל שארית חיינו וחייו של הילד הזה. אני עדיין חושבת כך. אני בטוחה שהרבה נשים אחרות חושבות ומרגישות אחרת. כל אחת צריכה לעשות מה שהיא תוכל לחיות איתו אחר כך אם משהו חלילה ישתבש. שיהיה לך בהצלחה, בידיים מלאות.

פצצ8

New member
פעילות גופנית לאחר בדיקת מי שפיר

שלום!
בסוף השבוע הקרוב צפויה לעבור דיקור מי שפיר (החלטה אישית שלי שלא נוגעת לתוצאות הבדיקות - שיצאו אחלה, או לגיל. מציינת את זה רק כדי להבהיר את מפלס רגשות האשם/חרדה) :)

בכל מקרה - העבודה שלי היא עבודה פיזית, ורציתי לדעת ממי שעברו פה כבר את הבדיקה מתי הן חזרו לפעילות פיזית משמעותית - לא רק ללכת קצת אלא ממש לטפס, לרדת, להימתח, לעלות על סולמות (נדרש בעבודה שלי) וכד׳.
כמובן אתייעץ גם עם הרופא אבל מאחר ואני מארגנת לי את הלו״ז לשבוע הבא, אשמח לשמוע מחוויות של אחרות.
תודה!

לפי ההנחיות

אפשר לחזור לפעילות מלאה כולל ספורט אחרי 3 יממות.
למרות שהרגשתי מצויין, החלטתי ללכת על הצד הבטוח ולשמור על פעילות מתונה עוד כמה ימים אחרי.

פצצ8

New member
תודה לכן

על הפירוט והכל.
וכן. מניחה שזו סוג של אחריות.
בכל מקרה אעדכן שהרופא המליץ על שבוע חופש במקרה של עבודה פיזית.
אז אני באיזי.

למעלה