שקיפות עורפית וסקירות במכבי - אובדת עצות

שקיפות עורפית וסקירות במכבי - אובדת עצות

אני במכבי, יש לי מגן זהב ("מכבי שלי" ייכנס לתוקף בינואר אחרי תקופת המתנה). אני שבוע שביעי. תיאמתי בינתיים דרך הקופה שקיפות עורפית, סקירה ראשונה וסקירה שניה ויש גם סקר שליש ראשון שלא צריך לתאם מראש.
אבל - קראתי שעדיף ללכת לפרטי, שם בוודאות הבדיקות יהיו יותר מעמיקות ורגועות. אז אני מנסה להבין - אם אני הולכת לפרטי- עבור איזו בדיקה אני יכולה לקבל החזר מהקופה?? בקופה פשוט לא יודעים לענות לי על זה!
ובהזדמנות זו - אם יש המלצות על רופאים שנמצאים בהסדר עם מכבי ומבצעים את הבדיקות, זה גם יעזור :)
תודה רבה לכולן

secondtime82

New member
אני עשיתי את שתי הסקירות דרך מכבי

מדובר ברופאים מצוינים ונחשבים שמקבלים בקליניקות שלהם. לפחות אצלי, זה היה ארוך ורגוע ולא הייתה שום תחושה שמשהו קורה אחרת כי באתי מהקופה. ספציפית במקרה שלי הייתי אצל ד״ר ארז יזהר. יודעת גם על חברות אחרות במכבי שעשו הכל דרך הקופה.

השואלת14

New member
מצטרפת להמלצה על ד"ר ארז!

ממש לא חייבים פרטי אם מכירים רופאים מעולים
שלא עושים קיצורי דרך...

אז כאמור מצטרפת להמלצה על הרופא שלי ד"ר שבודק חוליה חוליה..

וכל סקירה שלו לקחה אצלי כ- 40 דקות ולחברה שאצלה הייתה בעיה מסויימת
עם העובר אפילו ביצע סקירה של שעה וחצי! אז לכי אליו בלב שלם ושיהיה לך בהצלחה!

מיקה 00

New member
אני יכולה להגיד לך שאני במכבי זהב

ועשיתי ככה
שקיפות עורפית עשיתי אצל רופא פרטי שעובד עם מכבי ויש לו שם עלה לי כ40 ומשהו שקל

סקירה ראשונה עשיתי אצל רופא פרטי שעובד עם מכבי שיש לו שם עלה לי מאה ומשהו שקל

סקירה שניה עשיתי אצל הסוקר הכי טוב באזור באופן פרטי וקיבלתי החזר של 323 שקלים

מבחינת מכבי הם מחזירים לך על סקירה אחת בלבד או הראשונה או השניה והסכום תלוי בהאם מדובר ברופא שעובד עם מכבי ברופא פרטי שעובד עם מכבי או ברופא פרטי שלא עובד עם מכבי

bar031

New member
אני עשיתי הכל דרך מכבי

כולם הופיעו ברשימה של מכבי. אני כם מצטרפת להמלצות החמות על ד"ר יזהר ארז, עשיתי אצלו סקירה מאוחרת והייתי מאוד מאוד מרוצה, הוא גם עובר על איברים שהוא לא מחוייב לבדוק לפי דרישת משרד הבריאות. הסקירה ארכה כשעה והייתה מאוד מקיפה. הוא בגבעתיים וצריך לצלצל לטלפון ספציפי שמופיע באתר שלו כדי לקבוע.
אני גם ממליצה על ד"ר ג'קי סביליה גם עשה לנו סקירה מקיפה מאוד (45 דקות) ועבר בסבלנות על כל איבר ואיבר.
ממליצה בחום

למעלה