רופאת נשים מעקב הריון בתל אביב

רופאת נשים מעקב הריון בתל אביב

הי,
אני בשבוע שביעי. רופאת הנשים הקבועה שלי קורקטית ולא נעימה, ואני מעדיפה למצוא כמה שיותר מהר רופאה (חשוב שתהיה רופאה ולא רופא) שיהיה לי יותר נעים להגיע אליה, להבין את התהליך ולא להרגיש רע שיש לי שאלות או שלא הבנתי הכל על ההתחלה. אני במכבי, אבל זו לא חייבת להיות רופאה דרך הקופה, אין לי בעיה גם פרטי, רק חשוב שתהיה בתל אביב. אשמח להמלצות!

nhrc3

New member
חגית קליגר

היא הרופאת נשים שלי, מאוד נחמדה חוץ מזה שהיא רופאה טובה.
אני בכללית אבל לדעתי היא מקבלת גם במכבי. יש לה בדרכ תורים פסיכיים (רופאה נחמדה וטובה...) אבל מקבלת גם פרטי.
אגב הרופא שלי סופר נחמד ומסביר אבל על הרבה שאלות דווקא האחיות ענו, אם לא תרצי ללכת לפרטי זו גם אופציה...

השואלת14

New member
קליגר היא רופאת מעקב הריון בסיכון במכבי

והתחלתי אצלה לא מזמן
היא מאד נחמדה! ועושה רושם מאד מקצועית ושמעתי
עליה רק דברים טובים מהבנות שהמתינו איתי

* אין לי מושג איפה היא מקבלת במרפאה הרגילה שלה

את במעקב הריון סיכון אצלה? כי היא אמרה לי

שהריון בסיכון היא עושה רק באיכילוב, ושדרך מכבי היא עושה מעקב הריון רגיל. (היא אמרה לי את זה לפני כחצי שנה, כשרציתי לקבוע אליה תור דרך מכבי למעקב הריון בסיכון)

השואלת14

New member
כן, אני במעקב הריון בסיכון אצלה

מעקב הריון רגיל הייתי עושה אצל הרופא שלי.. אבל מפאת גילי
אני לא לוקחת סיכונים מיותרים

יכול להיות שלפני חצי שנה זה היא באמת לא הייתה במעקב בהריון בסיכון
כי ממה שהבנתי מהבנות שהמתינו איתי זה שפעם הייתה או היה רופא אחר
אז יש מצב שבמעקבים אלה היא חדשה אבל היא מאד יסודית (יש לי השוואה
להריון הקודם שגם אז הייתי במעקב) והיא נכנסה לפרטי פרטי שלגבי אחד מהם
אפילו הוא לא נכנס בזמנו

מוזר! אבדוק איתה שוב

היא אמרה לי במפורש, שאם אני צריכה מעקב הריון בסיכון, אז את זה היא עושה רק באיכילוב. ואם אני באה אליה למרפאה דרך מכבי, אז זה רק למעקב הריון רגיל. אבדוק איתה שוב, אולי זה השתנה. תודה רבה לך.

סליחה שאני חופרת, רוצה לוודא - את במעקב אצלה באיכילוב

או במרפאה שלה דרך מכבי? (כי פתאום ראיתי שכתבת שאת לא יודעת איפה המרפאה הרגילה שלה... ואם היא מקבלת דרך מכבי להריון בסיכון, ולא רק באיכילוב הדוחה, זה בהחלט יפתור לי כמה בעיות...) סליחה ותודה :)

השואלת14

New member
ממש לא באיכילוב

אני במעקב אצלה במרפאה של מכבי בבני ברק, הבניין החדש ברבי עקיבא
פשוט הכי קרוב אליי ואני שמחה ש'נפלתי' עליה

את יכולה פשוט לפנות לטלפון 03-5771313 ולקבוע תור
אבל כמובן שתהיה לך הפניה מרופא נשים לפעם הראשונה

bar031

New member
ממליצה על חגית קליגר בחום

אני מטופלת אצלה למעלה מ- 4 שנים והיא רופאה מדהימה. גם במעקב הריון היא נהדרת אמנם באמת תורים ארוכים אבל למעקב הריון מוצאים לך זמן מתי שצריך. היא אנושית ומקצועית. היא מקבלת במכבי בתל אביב ברחוב אפטר. אני אצלה ולא במעקב של הריון בסיכון, מעקב רגיל (דרך מכבי)

ביקרתי אצל חגית, נחמדה אבל רחוק מכל ההמלצות פה

נוכח ההמלצות הגורפות, ביקרתי אצלה. היא לא מקבלת מטופלים חדשים דרך מכבי, אז הגעתי אליה פרטי. הסברתי לה שאני לא מרוצה מהליווי של הרופאה שלי בקופה ושזה הריון ראשון אז יש הרבה דברים שאני לא מבינה וצריכה הסבר יותר מפורט וסבלני.
בגדול - על מה ששאלתי - היא ענתה. בדיוק את אותן תשובות פורמליות שקיבלתי.
גם בדיקה וגינלית הייתי צריכה לבקש ממנה. אם לא הייתי מבקשת, מבחינתה זה היה נגמר בהסברים פורמליים. לא נראה היה שיוצאת מגדרה לתת ייעוץ מלא. אולי זה שונה אצל מטופלות שלה שהיא כבר מכירה. אבל בשביל למצוא רופאת מעקב טובה, צריך להתחיל מאפס לא?
בקיצור, קצת התאכזבתי. ואשמח לקבל המלצות על רופאות נוספות!

למעלה