בדיקות במסגרת פרטית

zzssaa

New member
בדיקות במסגרת פרטית

היי

יש לי גם ביטוח בריאות פרטי וגם מכבי שלי
איזה בדיקות כדאי לעשות באופן פרטי ואיזה בדיקות כדאי לעשות במסגרת מכבי שלי?

הריון ראשון ואני קצת קלולסית :)

a morph

New member
זה לא כ"כ משנה

תבדקי באתר מה מגיע לך במסגרת מכבי שלי, ולגבי מה שלא כלול בכיסוי שלהם - תבדקי האם כלול בכיסוי של הביטוח הפרטי.
וכאן המקום לסייג ולומר שלא חייבים לעשות בדיקות בפרטי. בניגוד לדעה הרווחת בקרב נשים רבות, הרפואה הציבורית בארץ היא מצוינת, ואין כל סיבה לא להשתמש בשירותים שמוצעים לך במסגרת סל הבריאות, במסגרת הציבורית. רק כדאי לדאוג מראש לתורים.

zzssaa

New member
זאת בדיוק הבעיה, התורים!

אי אפשר לקבוע במכבי תור לרופא נשים אחר. נניח אני רוצה לעשות את השקיפות אצל רופא אחר אבל הוא עדיין מוגדר כרופא נשים אז אני לא יכולה לקבוע אליו תור. בקיצור במכבי מסובך להזמין תור מראש לרופאי נשים שונים

a morph

New member
מוזר מאוד

ניסית להזמין תור דרך המוקד הטלפוני, או דרך המזכירות במרפאה?
מעולם לא שמעתי על דבר כזה, לפחות בכללית התורים לבדיקות הריון לא קשורים בכלל לתורים לרופא הנשים שמלווה את ההריון, קובעים אותם בנפרד ובלי תלות לרופא שמלווה אותך.

zzssaa

New member
ניסיתי להזמין דרך האתר

אני אתקשר ביום ראשון לנסות להזמין בטלפון
תודה

ליליפיץ

New member
צודקת

גם אני במכבי ויש שם עניין של אם ביקרת אצל רופא נשים מסויים (או כל רופא אחר), את לא יכולה ללכת לרופא אחר באותו הרבעון (כל רבעון הוא שלושה חודשים). תעדכני אם הצלחת לפתור את זה במוקד זימון תורים, מעניין.

חן881

New member
כן, גם אני במכבי

ואי אפשר לקבוע דרך האתר, כי זה לא תור רגיל לרופא נשים (שאז את אכן משויכת לרופא מסוים). מתקשרים וקובעים תור במיוחד לשקיפות או לסקירה, וזה תור אחר ואז את יכולה לקבוע לכל רופא. אגב גם לגבי רופא נשים רגיל - הרופא שלי היה בחופשה, התקשרתי למוקד והסברתי שאני רוצה תור כבר עכשיו, והם קבעו לי לרופא אחר בלי בעיה... המוקד הרבה יותר גמיש מהאתר (למרות שכמובן שהאתר נוח כשלא צריך שום דבר מיוחד)

a morph

New member
זה המצב בכל הקופות

אבל תורים לבדיקות הריון כגון שקיפות, סקירות וכו' הם תורים אחרים שלא נחשבים להחלפת רופא.
פשוט צריך לקבוע אותם בנפרד, דרך המוקד הטלפוני או ישירות במרפאה בה הם מתבצעים.

למעלה