לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5355353,553 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי רופא לליווי ההריון-דחוף'
שאלה לגבי רופא לליווי ההריון-דחוף
04/10/2017 | 09:49
10
224
אחרי מספר טיפולי פוריות, בשעה טובה יש הריון :) אני בשבוע 6 וצריכה למצוא רופא/ת נשים לליווי ההריון.
אצל הרופא שנמצא ליד הבית שלי יש תור קרוב רק ב-5/11 (שאז אני אהיה בשבוע 11 בערך) ויש הרי כל מיני בדיקות שאני צריכה לעשות בינתיים ולקבל עבורן הפניות..
עדיף שאני אקבע תור מוקדם יותר (שבוע הבא) אצל רופא אחר בשביל לקבל את כל ההפניות בינתיים ואז לעבור לרופא השני?
אגב, אני במכבי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הייתי מנסה לקבוע תור לשבוע 8 כדי לראות דופק'
הייתי מנסה לקבוע תור לשבוע 8 כדי לראות דופק
04/10/2017 | 11:01
1
110
ובמקביל כבר קובעת תור לשקיפות. כול השאר יכול לחכות ועם הייתים בטיפולי פוריות גם כך עשיתם
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אז עדיף להתחיל עם רופא אחר קודם? כי אני צריכה הפניה לשקיפות'
אז עדיף להתחיל עם רופא אחר קודם? כי אני צריכה הפניה לשקיפות
04/10/2017 | 11:19
77
וגם לבדיקת סקר.

אגב, אולטרסאונד עשיתי במרפאת פיריון ויש דופק :) 
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כן, תקבעי לכל רופא פנוי בקופה. '
כן, תקבעי לכל רופא פנוי בקופה.
<< ההודעה הנוכחית
04/10/2017 | 11:33
2
64
אין צורך ברופא מומחה.
גם אני אחרי ivf והלכתי לרופא קופה רגיל. הוא מפנה אותך לכל הבדיקות החיצוניות שעושים (שקיפות וסקירה) ובודק אולטרסאונד פעם בחודש.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סבבה. מקווה רק שבמכבי לא יעשו לי בעיות כשאני אחליף רופא'
סבבה. מקווה רק שבמכבי לא יעשו לי בעיות כשאני אחליף רופא
04/10/2017 | 12:07
1
17
לצפיה ב-'אין צורך להחליף רופא'
אין צורך להחליף רופא
04/10/2017 | 12:20
70
תפני באתר לרופא הקבוע שלך ותבקשי ממנו הפניות נחוצות- כך אני עשיתי אני גם במכבי. היה לי תור לשבוע 10 ולפני כן קיבלתי כבר באתר הפניות לבדיקות דם שונות ושקיפות+ סקר ביוכימי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אם את רוצה לחכות לרופא הספציפי, את יכולה לבקש'
אם את רוצה לחכות לרופא הספציפי, את יכולה לבקש
04/10/2017 | 12:26
1
72
מרופא משפחה את ההפניות הראשונות לבדיקות דם. ולקבוע בינתיים לשקיפות
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה זה מה שאני אעשה :)'
תודה זה מה שאני אעשה :)
04/10/2017 | 12:29
16
לצפיה ב-'איפה את גרה?'
איפה את גרה?
04/10/2017 | 17:14
2
40
לצפיה ב-'חולון'
חולון
04/10/2017 | 18:05
1
9
לצפיה ב-'להיכנס למרכז בריאות האישה ושם כל רופא יכול לבצע את הבדיקה'
להיכנס למרכז בריאות האישה ושם כל רופא יכול לבצע את הבדיקה
05/10/2017 | 07:15
51

הודעות אחרונות

13:10 | 23.10.17 elina26
09:41 | 23.10.17 טולי 154
20:51 | 22.10.17 אורחים בפורום
20:28 | 22.10.17 אורחים בפורום
20:28 | 22.10.17 אורחים בפורום
19:32 | 22.10.17 אורחים בפורום
17:28 | 22.10.17 אורחים בפורום
11:02 | 22.10.17 mwit5121
10:58 | 22.10.17 אורחים בפורום
03:08 | 21.10.17 נורית421

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ