מי לא חוותה תופעות לוואי בהריון?

nofar166

New member
מי לא חוותה תופעות לוואי בהריון?

אני בשליש השני של ההריון ואין לי בכלל תופעות לוואי, שום בחילות/הקאות/חשקים מסוימים/רגישות לריחות/עייפות. פשוט כלום.

אשמח לשמוע מבנות שגם להן לא היו תסמינים מיוחדים של תופעות לוואי בהריון. זה פשוט נראה לי הזוי.
ומאיזה שבוע התחלתן להרגיש תנועות עובר?

תודה!

אני גם לא ממש הרגשתי משהו

עכשיו בהריון שני בשני ההריונות לא היו בחילות, הקאות וכד'. קצת עייפות, קצת נפיחות בבטן. את העוברים מתחיל להרגיש די מוקדם כבר בשבוע 10 בערך הרגשתי פרפרים בבטן תחתונה.
בהצלחה

a morph

New member
לי בקושי יש

בהתחלה היו בחילות ממש ממש בקטנה, זה בא בגלים של כמה שניות (לרוב כשהייתי רעבה) ועבר. עברו לגמרי די מהר, הרבה לפני סוף הטרימסטר הראשון.
עייפות כן הייתה, גם עברה לקראת סוף הטרימסטר הראשון.
מה שכן, התחילו צרבות ועד עכשיו יש, אבל לא כל יום.
תנועות התחלתי להרגיש בוודאות ובאופן סדיר משבוע 20, לפני כן הרגשתי מדי פעם אבל זה היה יום כן יום לא וגם לא הייתי בטוחה שזה זה.

dandale1

New member
גם לי אין תסמינים מיוחדים למעט עייפות

אני בשבוע 16 ומברכת כל רגע, רק עייפות כרונית ובעיות שינה (מתעוררת באמצע הלילה ולא מצליחה להרדם).
תהני מזה, לא חייבים לסבול בהריון :)
טרם התחלתי להרגיש תנועות עובר, הבנתי שזה מתחיל בשבוע 16-20, כמו כן הבנתי שזה קשור למיקום השיליה (בסקירה המוקדמת בודקים את המיקום שלה), אם יש שיליה אחורית מרגישים את תנועות העובר קודם לכן, יש לי שיליה אחורית אז מחכה להרגיש בקוצר רוח :)

LilachiKtana

New member
גם לי לא היה כלום..

רק עייפות מאוד מאוד קשה. חוץ מזה לא היתה לי רגישות לריחות או למאכלים מסויימים, לא הקאות.

למעלה