שאלה בנושא טיסה בהריון תאומים

אני אחת1

New member
שאלה בנושא טיסה בהריון תאומים

אני בהריון תאומים וחושבת על האופציה של ללדת בארצות הברית בכדי לאזרח את הילדים . אחותי- שאני מתכננת להיות אצלה ,מבררת את הנושא של ביטוח רפואי אבל אם זה יהיה פשוט- אני רוצה לדעת אם יש למישהי מידע לגבי הטיסה עצמה לארצות הברית. עד איזה שבוע חברות התעופה מסכימים שאטוס? והאם קיים חשש גבוהה יותר בהריון תאומים או שזה לא מורכב יותר מהריון בודד? כל מידע יעזור לי . תודה רבה!!!

הכי טוב לברר עם חברת הטיסה

וחברת הביטוח. אני יודעת שמבטחים עד שבוע 28 אבל לא סגורה על זה, ולא יודעת מה לגבי הריון תאומים.
&nbsp
&nbsp

בדרכי ל3

New member
מגיבה

ברור לך שלא כל אחד יכול לבוא וללדת בארה"ב נכון?
בטח ובטח אם את מגיעה על ויזת תייר.
חברות ביטוח מקומיות לא בטוח שיבטחו אותך וגם אז הסיכוי שיהיה לך ביטוח ממש טוב במעמדך ממש לא לטובתך.
&nbsp
היריון תאומים נחשב היריון בסיכון , את צריכה להיות במעקב ממש מהתחלה .
פגייה יכולה להגיע פה למאות אלפי דולרים ואני ממש ממש לא צוחקת.
- שוב אין סיכוי שתמצאי ביטוח במעמדך שיכסה את ההוצאות של ההיריון בטח ובטח אם יהיה צורך בפגייה.
&nbsp
אז כן הרעיון נחמד ללדת בארה"ב אבל זה ממש לא נחמד כמו שזה באמת.
&nbsp
אישית לא הייתי מסתכנת.
&nbsp
נ.ב. גם אם את מגיעה על ויזה אחרת (לא תייר) את תצטרכי ביטוח ממש ממש טוב אם את לא רוצה למשכן את החיים שלך לתשלומים.

אני אחת1

New member
אני אזרחית ואני מבררת את ענין הביטוח הרפואי המקומי שם

ולכן לא תהיה בעיה שאזרחים תלד בארצות הברית . אני יודעת שהיו כאן נשים שהגיעו בחודש שמיני וילדו בארצות הברית עם ביטוח מקומי ..
כל השאלה היא עניין הטיסה ואולי נכון יותר לברר מול הרופא ומול חברת התעופה
קשה לי להאמין שרופא ימליץ לי על טיסה אבל אולי אתייעץ כשי לדעת מה הכיוון
תודה רבה בכל אופן

Kee4

New member
זה באמת פחות פשוט ממה שזה נשמע.

זה רק קצת ממה שקראתי:
&nbsp
עד שבוע 26 – המבוטחת צריכה לרכוש ביטוח מורחב להריון שמחירו גבוה בכ-250% ביחס לביטוח רגיל. במידה ובמהלך השהייה בחו"ל תכנס האישה לשבוע ה-26 עליה לפעול כאילו היא טסה לאחר שבוע 26.
לאחר שבוע 26 - המבוטחת מחויבת למלא שאלון רפואי המצהיר כי היא אינה סובלת משום בעיות הקשורות להריון, על שאלון זה צריך להיות חתום רופאה המטפל של האישה.
שאלון זה יש למלא בעברית ובאנגלית ולהציג לדיילות חברת התעופה.
הדיילות מעבירות את המסמך לעיונו של הרופא התעופתי של חברת התעופה, והוא זה שמאשר סופית את העלייה למטוס.
בנוסף, בין השבוע ה-26 ועד לשבוע ה-,30, על המבוטחת לשלם תוספת חד פעמית לכיסוי סיכונים.
לאחר שבוע 30 - לא ניתן לבטח אישה כשהיא נמצאת בשבוע ה-30 להריונה. לצורך עלייה למטוס צריכה האישה להציג אישור מהרופא המטפל על כך שהיא אינה סובלת מבעיות המונעות ממנה לטוס וכן שאין לה כיסוי ביטוחי.
אישה בהריון עם יותר מעובר אחד, לא תורשה לעלות למטוס.
לאחר שבוע 32 - אישה, גם אם היא נושאת עובר יחיד, לא תורשה לעלות למטוס עד סוף הריונה.
רק במקרי חירום ניתן לאפשר לאישה לאחר השבוע ה-32 לטוס וזאת רק על ידי אישור מיוחד בהצגת אישור רפואי וליווי רפואי צמוד ע"י רופא.
חברות התעופה השונות מגדירות נשים בהריון כנוסעים מן השורה, במידה ומצב הרפואי וכן הריונן תקין לחלוטין.
&nbsp
במידה והינך מתכננת ללדת בחו"ל חשוב לדאוג לביטוח רפואי מלא המכסה לידה וטיפול בוולד בארץ בה מתוכננת הלידה, כמו גם לדאוג לכיסוי ממושך אשר יספיק לכל אורך השהות בארץ היעד.
ביטוח נסיעה לאישה בהריון לא מבטח מפני מספר מצבים הנחשבים כמצבי סיכון:
הריון של מבוטחת הסובלת ממחלה כרונית, מבוטחת שעברה בעבר הפלות חוזרות של ההריון, הריון של יותר מולד אחד, מבוטחת שסבלה מדימומים במהלך ההריון, הריון שמקורו בטיפולי פוריות או הפריה חוץ גופית, הפלה יזומה, לידה, לידה מוקדמת, טיפול בוולד, הוצאות מעקב שוטף אחר ההריון, אשפוז לצורך שמירת הריון – למעט במקרה של הוראה מרופא וזאת בהתאם לסכומים שנקבעו בפוליסה.
&nbsp
ודבר אחרון, אם את אזרחית אמריקאית, את לא צריכה ללדת שם כדי שילדייך יקבלו אזרחות. הם יקבלו אוטומטית אזרחות ברגע שתגישי בקשה לאחר שיוולדו.
&nbsp
לידה קלה ובהצלחה!
&nbsp

במבי264

New member
רק בקשר לאזרחות

כמו שכתבו לך לפני, אם את אזרחית, אז גם ילדיך אמורים לקבל אזרחות ללא בעיה. אמי אזרחית שוויץ, אני נולדתי בארץ ואני גם אזרחית, וגם בתי שנולדה כאן היא אזרחית שוויץ.

למעלה