לידה בירושלים

חלי176

New member
לידה בירושלים

בנות מי ילדה לאחרונה בירושלים?
איזה בית חולים הייתן ממליצות?
דברים שחשובים לי- זמינות המרדים(אפידורל)
חדרי לידה פנוייים (שמעתי שבגלל העומס הרבה פעמים נשים יולדות בחדר קבלה ואז אין אפשרות לקבל אפידורל)
וכמובן צוות נחמד בחדרי לידה ובתינוקיה
והאם זה נכון שבהדסה זה רק ביות חלקי או מלא ואין אפשרות להשאיר את התינוק בתינוקיה במהלך היום?

יש הבדלים בין הדסה ע"כ להה"צ

בהה"צ אין אופציה לביות מלא לפי מה שזכור לי (מצד שני לידה אחרונה היתה לפני 4 שנים)

נכון. ויש עוד הבדלים

אבל דוקא מבחינת חדרים זמינים ומקום במחלקה להר הצופים יש יתרון על עין כרם. היתרונות של עין כרם זה ביחס האוהד הרבה יותר ללידה טבעית, תמיכה בביות וכדומה.
לי יש הרבה מטען לגבי מה שהיה אצלי במהלך הלידה בהר הצופים, אבל מבחינתי הצוות במחלקה אח״כ היו מלאכיות, והיתה לי שהות מצוינת שם. לחברות שלי היו לידות נפלאות ומלאות בתמיכה ועידוד בעין כרם, אבל עומס באשפוז אח״כ, כולל בילוי זמן במסדרון ושאר תענוגות.
אבל גם אני - ילדתי שם ממש מזמן, וגם ההיכרות שלי עם חברות שילדו שם היא מלידות מלפני כמה שנים. לא בשנתיים האחרונות אז דברים אולי השתנו בינתיים.
זה חשוב כי למשל בחיפה אני יודעת שהיו מהפכות של ממש בשנים האחרונות. למשל בפתיחות לאפס הפרדה, ביות, עידוד הנקה וכדומה.

מעניין, לי היה הפוך

במחלקה הצוות היה מקסים אבל סבלתי קשות. הצוות בחדר לידה היה מעולה!
לגבי המחלקה- בגלל העומס הייתי בחדר מזעזע עם נשים שלא הבינו עברית ועשו רעש כל הלילה עד שממש בכיתי מעייפות וכלום לא עזר. אחת האחיות פשוט ייעצה לי להשתחרר מוקדם ועזרה לי בזה...

למעלה