המלצות לרופא נשים מכבי

Aamay

New member
המלצות לרופא נשים מכבי

הי.
אני בהריון ראשון והייתי שמחה לקבל המלצות לרופא נשים במכבי, אזור חיפה קריות.
תודה לכולן

ד''ר יורי פז

האמנם לא עשיתי אצלו מעקב של כל ההריון אלה רק שקיפות ואת שתי הסקירות, אבל התרשמתי ממנו מאוד לטובה: יסודי, נחמד וסובלני.
אני כעת בהריון צעיר מאוד ועוד לא ראינו דופק, אבל אני חושבת הפעם אם נראה דופק והכל יהיה בסדר לעשות את המעקב כולו אצל יורי פז.

איזה כיף שאת ממליצה

הלכתי אליו לראות דופק. הוא היה מאוד נחמד ונעים, הסביר הכל ואפילו התבדח מעט עם בן הזוג(שאהב שנתנו לו יחד :) ) והחלטתי להשאר אצלו לשקיפות, סקירות והמשך מעקב.
שמחה לשמוע שיש עוד מי שממליצה...

בהצלחה ובקלות!

איך התורים אצלו?

היית צריכה לחכות הרבה זמן בשביל לתור בשביל לראות דופק או שקבעו לך "מהיום למחר"?

להתרשמותי יחסית זמין

אני לא מחיפה ולכן את המעקב (ובדיקת דופק) אני עושה במכבי בזיכרון יעקב, שם הוא מקבל ימי שלישי אחהצ. זו היתה פעם ראשונה שהלכתי אליו. קבעתי תור דרך מכבי אונליין. לא היתה שום בעיה...

כשהתקשרתי למרפאה הפרטית לקבוע לשקיפות לא היתה בכלל בעיה. המזכירה מיד הציעה לי את היום שרציתי, יוצא שבוע 12+ ואפילו אמרה שכל התאריך הזה פנוי כך שיכולתי לבחור את השעה שמתאימה לי (ובעיקר לשעות עבודה של בן הזוג).
היא לא כלכך רצתה לקבוע לי כבר לסקירה מוקדמת אבל בגלל שהתרשמתי שהוא זמין ואני לא ממש מהלחוצות אז לא לחצתי עליה, מאמינה שיהיה תור בשבוע שיתאים לי.

מנצלת אותך,אם עשית אצלו שקיפות את זוכרת אם היה ביטני או וגינלי? הוא מתחיל מהבטן ואם לא רואים טוב עושה וגינלי?

למעלה