מי שפיר

Wishful be mine

New member
מי שפיר

הי בנות, אני מנסה שוב פה, אני כבר אחרי שבוע 15..
אני זקוקה להמלצות עדכניות על רופאים שמבצעים דיקור מי שפיר, כל מה שיש בפורום מגיע ל 2005 וזה מהמם אבל גם מעט מלחיץ שאין הרבה דברים עדכניים.
האם יש בנות שעברו את הדיקור אצל אחד מהרופאים הבאים ויכולות להמליץ או להסתייג?

- ד״ר רמי מושונוב (אליו יש לי תור, דרך מכבי, אבל הוא לא עובד בבי״ח ושמעתי שהוא מ-א-ד מלחיץ נשים ומנסה לשכנע אותן לא לעשות, ואני ממש צריכה רופא מרגיע!!)
- ד״ר יוסי הר-טוב
- ד״ר ישראל הנדלר
- פרופ׳ ישראל מייזנר (אצלו המון חברות עשו, אבל 2200 שח לדיקור!?)

אם יש רופאים טובים בהסדר מכבי או פרטי אני גם אשמח לדעת, פשוט אלו השמות שעלו הכי הרבה..
תודה!!

נועה1234

New member
עשיתי אצל ליפיץ

באסותא. היה בסדר. אני במכבי והם נותנים החזר של בערך 500

אמאלוסי

New member
מייזנר מומלץ

גיסתי עשתה לפני חצי שנה באסותא אצל מייזנר. היא במכבי ולדעתי קיבלה איזשהו החזר על הפרוצדורה.

חלופית

New member
אני עשיתי אצל ישראל הנדלר לפני 3 חודשים

והיה בסדר גמור. גם על הדף הוראות שחילקו שם וגם הוא עצמו אמרו שאין לי מה להילחץ והסיכוי להפלה הוא כמעט אפסי. לא חפר ולא ניסה לשכנע שום דבר. היה זריז ולעניין.

Lago Azul

New member
אני עשיתי אצל מושונוב

הוא דווקא ממש לא שכנע אותי לא לעשות. רק שאל אותי למה אני רוצה לעשות, אמר שהסטטסטיקה להפלה זה 1:500 ולא 1:200 כמו שמשרד הבריאות מפרסם. וזהו. נתן לי להחליט.
עבר חלק לגמרי.

Wishful be mine

New member
תודה עצומה לכולכן! Lago azul, שאלונת

האם יש דרך לתקשר איתו למקרה שלא מרגישים טוב או משהו משתבש, ביקורת, משהו, או שלא? אצל רופאים פרטיים אני יודעת שזה הסטנדרט- הם נותנים את הטלפון שלהם למקרה ש...
האם גם אצלו זה ככה?
&nbsp
תודה :)

חלופית

New member
גם אצל הנדלר זה היה ככה

מקבלים דף הסברים עם הטלפון, כשנכנסתי הוא אמר שמשהו לא בסדר להתקשר אליו להתייעץ מה לעשות.

Lago Azul

New member
לא אצלו זה לא ככה

לא מקבלים מספר. הוא מנחה אותך ללכת למיון אם יש דימום, ירידת מים או עלית חום.

pinkkit

New member
מושונוב לא מלחיץ בכלל

רופא נחמד ורגוע מאד, מעביר את האינפורמציה המלאה באופן ברור ומפורש. לא מנסה לשכנע לא לכאן ולא לכאן. עונה על שאלות בפתיחות ומקצועיות.
הוא לא נותן את הטלפון שלו אבל הוא נותן הנחיות מפורשות מה לעשות בכל מיני מקרים ומה תופעות הלוואי האפשרויות... והמרפאה בזמינות די גבוהה אז אפשר תמיד להתקשר למזכירות להתייעץ.

השואלת14

New member
מושונוב לא מלחיץ, הוא מקצועי!

עשיתי את הדיקור אצלו באסותא ברמת החייל.
בשיחה שקדמה לדיקור הוא שאל לפי המסמכים בשביל מה הגעתי
כי לכאורה אין צורך כי ב"ה הכל נראה טוב. הסברתי לו שבגלל הגיל.
הוא טען שזו לא סיבה ושאני מוזמנת עדיין להתחרט...
אבל לדעתי
זה רחוק מלהלחיץ אלא ההיפך הוא הנכון! ראיתי בו רופא מקצועי, הגון
וישר ששם את כל הקלפים על השולחן, הסביר את הסיכונים בצורה רגועה
ונותן לך להחליט, זה הכל. שלא ילחיצו אותך סתם.

בקיצור עבר איתו בשלום והוא היה מצוין!!

מצטרפת לתגובה ולהמלצה על ד"ר מושונוב

עשיתי דיקור מי שפיר אצל ד"ר משונוב בשבוע 19. הוא רופא מאוד מקצועי ומאוד לא מלחיץ.
הוא שאל אותי למה באתי כי החלבון עוברי שלי היה תקין. אמרתי לו שזה בגלל הגיל (37) הוא אמר שאין הנחיה מפורשת ממשרד הבריאות שבגיל מסוים רצוי לעשות דיקור מי שפיר.
הוא הסביר בצורה מאוד פשוטה ובאחוזים שעל פי תוצאות החלבון עוברי שלי יש לי יותר סיכוי להפיל 1:500 מאשר שתמצא תסמונת דאון בבדיקה 1:2000.
צריך להבין שמדובר בבדיקה לא פשוטה עם סיכונים וכרופא מקצועי הוא רוצה להיות בטוח שאת עושה את הבדיקה בלב שלם.

פרופ' לסינג

אהלן, מצטרף לשאלה, אולם ביחס לפרופ' לסינג - האם למישהו/י יש המלצות עדכניות? אני יודע שבעבר הוא היה מומלץ ביותר (וכבודו ללא ספק מונח במקומו) אולם גם אם מעט לא נעים להעלות זאת, הוא כבר די מבוגר ובבדיקה כה רגישה (ושדורשת ידיים מאוד יציבות, אני מניח...) אעריך מאוד ביקורות עדכניות...
תודה מראש!

madWorld1980

New member
עשיתי אצל הנדלר לפני שבוע בדיוק

הוא היה מקסים והשרה אוירה רגועה (הוא כזה) נתן מידע ומספר פלאפון שלו למקרה הצורך, הוא בהסדר עם מכבי לדעתי (אני מעל 35 אז פחות תקף לי).
הבדיקה לקחה בדיוק שניה וחצי וכבר ישבתי בחוץ (15 דקות לראות שהכל תקין).
ממליצה עליו בחום

למעלה