שאלה דחופה !! האם גם לפקק הרירי ריח זרע או רק למים?

שאלה דחופה !! האם גם לפקק הרירי ריח זרע או רק למים?

יצאה הפרשה צמיגה עם ריח חזק של זרע. זה היה לפני שעתיים ומאז אין טיפטוף.
הנחתי שמדובר בפקק הרירי אך לא רואה בשום מקום שרשום שיש ריח לפקק. ולהפרשה שיצאה היה ריח חזק של זה.. (לא הכל היה צמיג.. אבל גם דיי יבשה מאז).

מישהי יודעת אם גם לפקק הרירי אמור להיות ריח?

אמאלוסי

New member
מה נשמע אצלך?

האמת בלידות קודמות לא הרחתי את הפקק, אז אין לי מושג. בכל מקרה, פקק די שונה מכל שאר ההפרשות, אז קשה להתבלבל. אני ילדתי יממה פלוס אחרי שפקק יצא.

הלכנו בסוף למיון יולדות ואמרו שלא רואים עדות לירידת מים

ולי ממש הייתה הרגשה חזקה שהריח שמריחה זה ריח של מי שפיר.. אז אחרי ששיחררו אותנו (היינו עם צירים, מחיקה ופתיחה גם לפני כל הסיפור אז מבחינתם לא היה חדש), התעקשתי לחכות לבדיקה נוספת של רופא. שגם הייתה תקינה לטענתם ולא הראתה משהו חדש. חזרנו הביתה בשתיים בלילה אחרי הרבה שעות במיון יולדות (בעיקר בשל התעקשות שלי להמתין כמה שעות ולראות שהפתיחה לא משתנה). שעתיים אכ כבר לא היה ספק כשנוזל עם אותו ריח שהרחתי ליכלך לי את הבגדים... אז חזרנו למיון יולדוץ והפעם גם הם נכחו לראות שהמים ירדו.. אבל לידה פעילה לא התחילה.. אז אחרי חצי יום נתנו זרוז, שבעיקר הגביר כאב ולקח לו המוןןן זמן להשפיע על פתיחה.. כבר התחלתי לדון עם הרופאים לגבי קיסרי.. אך השתכנעתי לנסות קודם להמשיך עוד קצת עם אפידורל (שדווקא חשבתי שמעכב עוד יותר פתיחה כך שחשבתי שאין לזה סיכוי..), אך איכשהו דברים כן התקדמו (כעבור כמה שעות נוספות) ועכשיו הנס הקטן תודה לאל בידיים שלי.. ברגע שהרגשתי שיצא.. המילים היחידות שפשוט חזרתי ואמרתי זה "ברוך ה', ברוך ה', ברוך ה'... " הייתי מופתעת בעצמי שבסוף הצלחנו בלידה וגינאלית (כמוהן עם תפרים וכו..אך באמת הייתי בטוחה שהולכים לקיסרי חירום..)
&nbsp

מזל טוב!

שתזכו לנחת בריאות שמחה אהבה ושעות שינה

mitmit11

New member
יייאייי

מחכה שתתאוששי ותפנקי אותנו בסיפור לידה מלא

קרפי8

New member
חדשה מזל טוב!!!!!!

כל כך התרגשתי לקרוא את ההודעה שלך!
איזה כיף שסוף סוף החלום התגשם!
הרבה נחת והנאה מהנס שלכם

אמאלוסי

New member
המון המון מזל טוב !

כל כך מרגש לקרוא !
מאושרת בשבילכם !
תגדלו את האוצר בנחת !!!

hatalya

New member
חדשות מרגשות!!

איזה כיף. שמחה בשבילך ומבינה לגמרי את הרגשתך ואת המילים שמילמלת אחרי הלידה. המסע הזה נגמר טוב, איזה כיף.

hatalya

New member
וואי איזה מרגש! מצטערת שלא יודעת את התשובה אבל מתרגשת עבורך

אני לא הרגשתי או ראיתי את הפקק הרירי וגם המים פקעו רק בחדר הלידה, אז אני לא יודעת. אבל שיהיה בהצלחה!

למעלה