ציוד ורכש לשבוע חדש

ODOD11

New member
כבר מיואשת! עגלה עם אמבטיה גבוה!! חוץ מסיטי מיני..

אשמח לכל המלצה

RegiKo

New member
פג פרגו או מוצי

אני ובעלי גבוהים וחיפשנו עגלה גבוהה, לא אהבתי את הבייבי ג׳וגר בכלל...
בסוף ההתלבטות הייתה בין פג פרגו ומוצי. הפג פרגו הרגישה לי יותר נוחה בהליכה איתה אז הלכנו בסוף עליה... התינוקת שלי בת שבועיים ויצאתי איתה החוצה כמה פעמים, חייבת להגיד ששמחה מאוד על הבחירה...

ODOD11

New member
ךגבי הפג- אנחנו גם בדקנו אותה

החנות הראשונה שהיינו בירכא, ופתאום כשהיינו בחנות אחרת היא הייתה נראית נמוכה יותר.. יש מצב?

RegiKo

New member
קשה לי להאמין

אני חושבת שזה אותו דגם בכל החנויות...
אני לא זוערת מה המחיר שאמרו לנו בירכא אבל בסוף קנינו בבייבי סטאר כי יצא זול יותר. אגב המוצי נמכרת גם בבייבי סטאר (הם עושים סוג של יבוא מקביל) אז אתם יכולים לראות גם אותה שם.

ODOD11

New member
תודה. איפה זה בייביסטאר? יש לנו נסייעה לדרום מחר שארצה לנצל

ממבה ABC, היתה לחברה, לא יודעת איך היא בפועל.

גם סולה2 של מאמאס אנד פאפאס לא נמוכה (אולי סטנדרטית אבל לא נמוכה).

קניות לרגל הגעת הבייבי

לאור רגישות ההריון הזה והעובדה שלקח לנו 3 שנים להצליח להיכנס להריון - בעלי לא מוכן לשמוע על דיבורים על העתיד , וכמובן שלא מוכן שנקנה שום דבר.
אני איתו בעניין אבל מצד שני- גם לא מוכנה להגיע לחדר לידה כשאין לי שום דבר בבית.
&nbsp
אומנם יש עוד מלא זמן, אני רק שבוע 17 אבל כן מנסה לחשוב קדימה.
אחותי רוצה לשלוח לי המון בגדים איכותיים וצעצועים ואני עוצרת אותה...זה משלוח בתוך חו"ל כך שלא אמור לקחת הרבה זמן.
אני גם רוצה לקנות עגלה, עריסה, שולחן החתלה וכו' - לא ברגע האחרון אבל גם לא עכשיו.
&nbsp
תוהה מתי כדאי להתחיל לחפש? סה"כ אני במרחק נגיעה של אמאזון ורוב הדברים יכולה לקבל תוך כמה ימים, אבל עדיין לא רוצה להגיע למצב של מזמינה דברים מחדר לידה כמו חברה שלי- זה לא בשבילי, אני חייבת להיות רגועה שהכל מסודר ומאורגן...

&nbsp
אז מתי הזמן הנכון מבחינתכן להתחיל בקניות לתינוק/ת ראשונ/ה?
ברור לי שזה אינדיבדואלי ,אבל מעניין אותי לראות איך זה אצל אחרים.

ODOD11

New member
מאותו מקום כמו שלך..

אמא שלי משגעת שלא קונים לפני, בעלי למזלי כן מסכים שנקנה ואפילו נהנה מהחיפושים. אני מבינה את הפחד והרגישות שקיימים גם אצלינו, וברור שכל דבר אפשר למצוא מהרגע להרגע אבל כמו שאמרת- לא מתאים לי. אנחנו הץחךנו לגשש אחרי עגלות אפילו שאני רק ב28 כי אני יודעת שבהמשך לא יהיה לנו זמן לעשות את זה ביחד ורוצה כבר לקבל כיוון.. יש דברים שאפשר לחכות איתם שידת החתלה למשל, מנשא שעדיף למדוד עם התינוק, צעצועים, טרמפולינה וכו.. אבל דברים בסיסיים אני כן רו צה לקנות בשלב מאוחר יותר (נגיד סוף 8 תחילת 9) כמו למשל עגלה, סלקל, שמיכה אחת, טיטולי טטרה, כמה בגדים בסיסיים להתחלה וכו..

ODOD11

New member
ועוד מוסיפה

שגם לי לקח זמן להגיע להחלטה הזאת, ובסוף זההעשה לי טוב. כי עשה לי טוב להפסיק להתנהג כמו 'על זמן שאול', להתייחס בכזאת שבריריות להיריון, וזה קצת עוזר לי נפשית ומנטלית להבין שהלידה קרבה.. יש לה המון השלכות

אכן
תודה!

אני פשוט לא יכולה כל הזמן לחיות בפחד הזה ולתת לו לנהל אותי. ברור שאני חוששת ופוחדת ונושמת מבדיקה לבדיקה...אבל גם צריך לחיות ואני יודעת שאם הכל לא יהיה לי מסודר ומוכן או שנחכה ממש לרגע האחרון, זה ממש ילחיץ אותי וחבל...
&nbsp
&nbsp

ODOD11

New member
אז תקשיבי לעצמך..

יכול להיות שזה גם לא יראה לבעלך כל כך נורא תוך כדי ודווקא יגרום לו גם כן לאיזה תהליך של השלמה כזה וקצת כפיות.. אני יכולה להגיד לך שמרגיע אותי קצת (קצת) להתעסק ביום שאחרי בשלווה ולא מתוך לחץ

בילבי75

New member
מזל טוב!!!!!!!!!!

גם אני חיכיתי שנים להריון ואני ובעלי, בדיוק כמו בעלך, לא רצינו להכניס כלום הביתה לפני הלידה. בארה״ב יש בעיה, אי אפשר לערוך רשימה של דברים ולשלם ולאסוף, כמו בארץ.
בערך סביב שבוע 21 (אחרי סקירת המערכות) התחלנו לחפש. המבחר עצום! זה לא שאת מזמינה באמזון ומגיע. את צריכה ללכת לחנות ולראות את המוצרים. אנחנו בעיקרון בחרנו, כשהייתי בשבוע יותר מתקדם, ניגשנו שוב לחנות, ביררנו שיש במלאי וכשילדתי, יום למחרת, בעלי וההורים שלי נסעו לקנות הכל. זה אומר שרוב הזמן בבית חולים הייתי לבד, אבל לי אישית זה לא הפריע....
דרך אגב, ממליצה מאוד על buy buy baby המוכרים מקצועיים ויש להם הרבה הנחות ומבצעים

תודה מותק

הבעיה שאני כבר רואה התנגדות של הבעל לדבר על זה , אז ללכת לראות מוצרים בכלל הוא בהיסטריה ולא מוכן לשמוע על זה, אפילו לא בגדר לתכנן מתי להתחיל לחפש.
&nbsp
אני לא מסוגלת לחכות לרגע האחרון, זה סתם ילחיץ אותי...רוצה שיהיה לה חדר מסודר ובדרך שאני רוצה. בשבילי זה עינוי שמישהו אחר יסדר לבד גם אם זה הבעל, אני רוצה להיות חלק מזה ולכן חשוב לי כן לקנות את הרוב בעיקר מבחינת רהיטים ועגלה וכו' קצת זמן מראש. לא רוצה שהם יקנו ויסדרו...
&nbsp
עברנו דירה לא מזמן ובעלי לא נתן לי לעשות כלום... אין שום דבר שמסודר בבית כמו שהיה לי בראש וזה מבאס

בילבי75

New member
אני ממש מבינה אותך

אז אם כך,אולי זה קצת מוקדם להתחיל עם הקניות... את יכולה בינתיים, לחפש רעיונות ולבדוק מחירים באינטרנט וככל שיתקרב זמן הלידה, לדבר עם בעלך ולהסביר לו שזה מאוד חשוב לך וחיכית לרגע הזה כל כך הרבה זמן וזה חלק מהחוויה שלך להפוך לאמא.

בקשר לדירה, תחיי ככה עוד קצת ואחרי הלידה תסדרי את הבית איך שאת רוצה

זכית לבעל שאוהב אותך ודואג לך וזה הכי חשוב!
אה, ואם את זקוקה למשהו, אל תהססי לבקש, אני במרחק נגיעה ממך...

למעלה