שאלות לגבי החסרונות של הסיטי מיני של בייבי ג'וגר

חלופית

New member
שאלות לגבי החסרונות של הסיטי מיני של בייבי ג'וגר

הבנתי שזה אחד הדגמים הכי פופולריים אז מקוה שיהיו כאן בנות שיוכלו לענות:
1. לגבי זה שהטיולון לא מסתובב לכיוון האמא - עד כמה זה הפריע כשעברתם מאמבטיה לטיולון? אם בכלל?
2. קראתי באחת הביקורות ברשת שבגלל שהעגלה מאד קלה אם תולים עליה תיק החתלה מעל לזווית מסויימת העגלה פשוט נופלת אחורה. זה נכון? מישהי נתקלה בזה?

לגבי 2

[אנחנו היינו בלי אמבטיה פשוט]
&nbsp
יותר נפוץ ב3 גלגלים מה4, אבל כן, זה קורה. מכל מי שאני מכירה וראיתי שזה קרה לה (עם 4 גלגלים) זה קרה כשילד משך את העגלה מאחורה, מהכיוון של התיק.
אבל גם ככה צריך תיק או כמה, מאוד כבדים. אני אורזת תמיד הכל ולי אישית זה לא קרה.
אני לא מכירה או שמעתי על אף אחד שזה קרה לו עם הילד בפנים.
&nbsp

הייבי

New member
לגבי 1

אין לי את הבייבי גוגר אבל גם העגלה שלי לא מתהפכת בשלב הטיולון. אישית זה לא הפריע לנו. בשלב שעברנו לטיולון הדרדס רצה לראות עולם והכל היה יותר מסקרן מאמא שיש לו כל הזמן. קחי בחשבון שזה תלוי גם באיזה גיל מעבירים. אצלנו היה חורף ועבר לטיולון רק לקראת גיל חצי שנה. אם יש לך תינוק גדול יחסית או שיהיה קיץ ויהיה חם באמבטיה של העגלה יותר מהר אז זה יכול להיות שיקול.

חלופית

New member
הריון ראשון והוא עוד בבטן

סביר להניח שהוא לא יהיה נמוך כי אני 1.67 ובעלי 1.81. בסקירות רואים עצם ירך ארוכה יחסית, אבל זה כנראה לא מדד מדויק

אין הבטחות כמובן, אבל אם הייתי צריכה להמר הייתי אומרת שהאמבטיה תהיה לו קטנה לפני גיל חצי שנה.

הייבי

New member
תראי

זה מאוד אישי. מכירה לא אחד שהעבירו בגיל 3-4 חודשים מהאמבטיה של הבייבי גוגר לטיולון וניו מאוד מרוצים. אני מניחה שאם הייתי מעבירה תינוק קטן ממש או מוותרת בכלל על האמבטיה זה היה יותר שיקול מבחינתי אבל בהחלט לא דיל ברייקר על עגלה שהיתה מתאימה לי מכל הבחינות האחקות.

Emily2016

New member
לגבי הגובה - לא בהכרח

כל הזמן אמרו לי שלא אשתמש באמבטיה, ועם תינוק די ענק, משכתי חצי שנה. זה גם תלוי בעונה כי ילדתי בספטמבר אז הוא עבר איתה את החורף בשלמותו...
עם ברייטקס בי אגייל אגב, שלושה גלגלים שמאוד דומה לבייבי ג'וגר.

הייבי

New member
האמבטיה של הבי אגיל יותר גדולה

למיטב זכרוני. וגם לי יש אותה בגרסת הארבעה גלגלים - מומלצת בחום.

madWorld1980

New member
תשובות

1. לא הפריע לי בכלל, העברתי את הבת שלי בגיל 3 חודשים כשהאמבטיה הייתה לה קטנה, היא נהנתה להסתכל על העולם (אותי היא ראתה מספיק שאר הזמן כנראה
)
2. לי יש את ה 3 גלגלים, היא מעולם לא התהפכה לי אבל זה בגלל שידעתי על הבעייתיות הזאת מראש, את התיק הייתי שמה בחלק התחתון של העגלה ועל הידית היה תיק קטן שהכיל את הדברים שאני ממש חייבת בהשג יד (מגבונים, טישו, מפתחות וכו)
&nbsp
אני מאוד ממליצה על העגלה, הייתה לי מאוד נוחה, קיפלתי אותה לא פעם עם הילדה בידיים ומבחינת משקל היא זניחה יחסית.

11ונילה11

New member
עונה

1. העברתי את הבת שלי בגיל 4 חודשים. אף פעם לא הרגשתי צורך לסובב את עגלה לכיוני. מקסימום עוצרים ועושים סיבוב קטן לכיוון הילד
אם כבר זה הפוך, הבת שלי מאוד אהבה טיולים בעגלה, לראות את כל מה שקורה מסביב.
&nbsp
מה שכן, לא יודעת אם זה קשור, היא אף פעם לא נרדמה לי בטיולון (רגילה לישון על הבטן)..
&nbsp
2. עגלות עם 4 גלגלים יותר יציבות. קרה לי כשהתיק היה ממש כבד, אבל לדעתי זה יכול לקרות גם בעגלות אחרות.

חיפאית88

New member
לגבי 1 לי דווקא כן הפריע

הייתה עגלה אחרת עם טיולון שלא מתהפך, העברנו את הבייבי בסביבות גיל 4 חודשים לטיולון כי כבר היה צפוף באמבטיה והייתה הסגלות קשה, כמה שבועות של בכי ויללות בכל טיול, ממש הרגשתי שהוא מחפש את הנוכחות שלי, כל הזמן הייתי צריכה לדבר ולשיר כדי שישמע אותי.
אמנם זה עובר אחרי כמה שבועות וכשהם יותר גדולים אז אין מה לדבר על הפנים אליך אבל לנו זה היה קשה ואמרתי שלתינוק הבא אקנה עגלה עם טיולון מתהפך.
&nbsp

למעלה