קורס על התפתחות תינוקות

קורס על התפתחות תינוקות

שלום,
אני פסיכולוג קליני מומחה, הלומד בתכנית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה בביה"ס לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית (ה.ל.פ.ב.א.).
בתכנית שאני לומד בה, ישנו קורס "תצפית על תינוקות" לתלמידי השנה השניה. במסגרת הקורס כל תלמיד עורך תצפית על תינוק/ת ועל יחסי אם-תינוק/ת או אב-תינוק/ת, פעם בשבוע במשך שנת לימודים, החל מהשלב המוקדם ביותר האפשרי, לאחר שהתינוק/ת כבר בבית.
בתוך כך אני מחפש באיזור תל אביב יולדת, שאמורה ללדת בסביבות נובמבר-דצמבר, ושתסכים שאבוא לערוך אצלה תצפית. התצפית אינה כרוכה בפידבק או חוות דעת, וכל כולה מיועדת לצרכים לימודיים.
אשמח אם תצר/י קשר במידה שאת/ה מעוניינ/ת, וכן אשמח לקבל הפניה ליולדת, שעשויה להיות מעוניינת.
תודה,
ישִׂי גרשון
טלפון: 052-5284814

פעם בשבוע לכמה זמן? ומה אתה עושה בתצפית?

אתה יושב ומסתכל? אני תל אביבית ולקראת לידה בסוף נובמבר. מודה בכנות שהמחשבה על אדם זר שיושב וצופה בי עם התינוקת היא מעט מוזרה

התצפית

המטרה של התצפית היא לראות מקרוב התפתחות של תינוק/ת בתחילת החיים. ההנחה היא שכשמטפלים באנשים יש חשיבות להכיר את שלבי ההתפחות הראשוניים. אז אני אצפה, כמובן שאפשר לדבר תוך כדי אני יכול להבין שזה נשמע מוזר, אם זה מעניין אותך את מוזמנת לצור קשר ואספר לך עוד בעל פה - ישִׂי 0525284814

למעלה