התייעצות לגבי אמבטיה ופח חיתולים

RegiKo

New member
התייעצות לגבי אמבטיה ופח חיתולים

מתלבטת אם לקנות את הDigiBATH, זאת אמבטיה עם משקל (פחות מעניין אותי), מד חום ודפני מובנים. מה דעתכן?
וגם פח לחיתולים, האם כדאי? או מיותר?

נועלה301

New member
לשאלתך

אמבטיה עם דפני מובנה זה לא נוח. בשלב מסויים אחרי שהם מתיישבים מעיפים את הדפני ומושיבים באמבטיה. במד חום משתמשים בשבועיים הראשונים גג. אני ממליצה על האמבטיה הכי פשוטה עם דפני שקונים בעוד כמה שקלים
&nbsp
לגבי פח חיתולים בעיני זה מיותר. אבל את יכולה פשוט להתחיל בלי ומקסימום לקנות מאוחר יותר. זה לא כזה קריטי שיחכה לך בבית

RegiKo

New member
ובהנחה שזה אותו כסף?

באמבטיה יש חלק שמתפרק ואז אפשר להושיב בלי בעיה. מבחינת מחיר, הוא זהה לאמבטיה הרגילה ולמשודרגת.
למה פח החיתולים מיותר לדעתך?

נועלה301

New member
תשובה

לגבי האמבטיה - אם אפשר להוריד את המושב אז נשמע שזו אמבטיה רגילה שפשוט המושב מתחבר.... אני עדיין בעד אמבטיה רגילה
&nbsp
אנחנו לא השתמשנו בפח ייעודי. ממליצה לחכות עם זה לאחרי הלידה ומקסימום לקנות אם את צריכה

הייבי

New member
לדעתי מיותר

לגבי אמבטיה עם מד חום מובנה- המד חום לאמבטיה בדרך כלל עובד על כך שהמים זורמים דרכו מה שאומר שגם השאריות של הלכלוך והסבון עוברים דרכו ולא ממש מתנקים. לי היה מד חום פשוט לאמבטיה שקונים בכמה שקלים בחנויות לתינוקות ואחרי כמה חודשים זרקנו אותו בשל הצטברות לכלוך ועכשיו לקראת מס 2 נקנה חדש. באופן כללי לדעתי הכי נוח אמבטיה פשוטה שאת יכולה לשים דפני או לרחוץ בלי אם יותר נוח לך. לגבי פח חיתולים חבל על הכסף. בדרך כלל מה שיקר בפחים האלה זה השקיות. אנחנו קנינו פח פשוט כמו של מטבח עם רגלית ושקיות ניילון רגילות. אם יש חיתול מסריח במיוחד אז סגרנו בתוך שקית לפני שזרקנו לשקית שבפח. ממילא רוב החיתולים זה רק פיפי ולא באמת צריך לאטום אותם כל חיתול בנפרד.

אם המחיר של האמבטיה הוא כמו של אמבטיה רגילה

אז לא נראה לי שיש התלבטות. אם היא יקרה יותר, לדעתי מיותר. אגב, אנחנו אחרי 2 אמבטיות נטשנו את הדפני לטובת פוף לאמבטיה, הרבה יותר כיף לקטנה.
פח חיתולים לדעתי מיותר - אנחנו משתמשים בסל רשת רגיל ומרוקנים פעם ביום, חיתול מסריח במיוחד עוטפים בעוד ניילון וזהו.

the witcher

New member
גם אני קניתי פוף אמבטיה

עוד לא השתמשתי בעצמי אבל קניתי בעקבות המלצה....

RegiKo

New member
ומה מבחינת הנוחות?

המחיר פחות קריטי לי...
השאלה היא האם הפח והאמבטיה נוחים?
יש כאן מישהי שיש או היה לה?

דידו34

New member
פח לדעתי מיותר-אני שמה ישר בפח במטבח..לא רוצה להשאיר חיטולים

מסריחים בחדר המהמם הזה

Expecting1now

New member
לא ולא.

התלבטתי גם, לגבי שניהם.

אמבטיה קניתי הכי פשוטה, מודדת את חום המים בשיטת הסבתות עם המרפק.
עד כה לא נרשמו בעיות מיוחדות בנושא.
את הדפני לא אהבתי מעולם גם בימי כבייביסיטר, קיבלנו אחד עם האמבטיה (זה בא ביחד, הם לא מוכרים בנפרד)
ואחרי שימוש אחד (צרחות מפה עד השמיים, בעיה להגיע לסיבון הגב והישבן) העפתי אותו.
יש לי בטיה ירוקה שקניתי עוד לפני הלידה בהמלצת חברות וזה עושה עבודה מצויינת.
לא התעמקתי, אבל הטיעון של חשש זיהום בעקבות הצטברות משקעי סבון ולכלוך במדחום נשמע משהו שכדאי לבדוק.
אם כבר - ראיתי אמבטיה שיש לה משטח החתלה על ציר, ככה שאת יכולה לחתל ולהלביש בחדר האמבטיה.
אצלנו זה היה יכול להיות פיתרון נהדר (שנפסל מפאת בעיות מקום) כי הדירה ישנה ואין מיזוג מרכזי, ככה שתמיד יש הפרשי טמפ' בין חדר האמבטיה למסדרון לחדר שבו נמצאת שידת ההחתלה וזה מציק לפיצפון, למרות שהוא עטוף במגבת בתוך החיבוק...

פח חיתולים - אני משתמשת בפח הכי פשוט עם שקית סופר, כדי שלא תהיה לי אפשרות לצבור יותר מדי...

למעלה