רופא מעקב טוב וזמין , יש חייה כזאת ?

skychick

New member
רופא מעקב טוב וזמין , יש חייה כזאת ?

אחרי שנה של הפריות סוף סוף ראיתי את הפסים המיחלים . ההתרגשות רבה לכן מחפשת רופא מעקב צמוד מאוד של הכללית באיזור השפלה עד מרכז
בהריון הראשון הייתי אצל דר כסיף ערן המהולל שעזב את הקופה בינתיים
אז נשארתי ללא גיניקולוג בכלל ושלא נדבר על מעקב הריון

מחפשת רופא זמין וטוב אפילו אולי חצי פרטי .. מוכנה לשלם וגם יש ביטוחי בריאות , כמובן כללית עדיף .
אני גרה בשפלה ועובדת באור יהודה אז יש מרווח

בינתיים נרשמתי לדר דהאן שהמליצו לי עליו אבל אם לא הייתי הולכת ל"מיון נשים של הקופה הייתי רואה דופק בעוד חודש :(

אני אצל ד"ר גיא גוטמן בכללית ומרוצה מאוד

הוא מקבל בהוד השרון דרך כללית ובת"א באופן פרטי.
בביקור הראשון הוא נתן לי את המספר הפרטי שלו ובכל עניין היה זמין עבורי לחלוטין - החל מלקבל אותי לתור דחוף במרפאה הפרטית כי הייתה בעיה בתוצאות בדיקה (בלי לקחת ממני שקל) ועד לתת מרשם לתרופה נגד בחילות במהלך סופ"ש.
יכול להיות שלקבוע אליו תור דרך הכללית יקח קצת זמן, אבל מניחה שבאופן פרטי זה קל יותר ובכל מקרה הוא תמיד היה זמין טלפונית עבורי.
מבחינה אישית - אני מאוד מחבבת אותו, אבל אני יודעת שיש נשים שלא מתחברות לסגנון שלו כי הוא קצת שאנטי ועושה רושם אדיש.

מנסה

ד"ר גולדברג דורון מקבל בכללית במודיעין עלית, הוא רופא פוריות אבל מבצע גם מעקבי הריון, שווה לבדוק. יש לי רק דברים טובים לספר עליו. חוץ ממנו שמעתי על ד"ר קדם אלון בנס ציונה אם אני לא טועה. גם רופא מקסים, אבל לא בטוחה אם עושה מעקבים או לא.

למעלה