בדיקות והמלצות רופאים לאמצ"ש

הייבי

New member
שאלות אחרי מי שפיר

עשיתי היום מי שפיר בבוקר ומאז הבדיקה אני מרגישה כל הזמן צמא וכמה שאני לא שותה זה לא עוזר. קרה למישהי? תקין? ושאלה נוספת אם אני מרגישה את הדרדסון בועט אז אני יכולה להניח שהכל תקין או ששווה בשישי בבוקר ללכת למוקד שיראו שהכל בסדר? הרופא של הדיקור אמר שאם אין חום או דימום אז מבחינתו הכל תקין והרופאת מעקב אמרה שאם יש תנועות אז הכל בסדר אבל אני מתלבטת...

גם אני אחרי

התחלתי להרגיש תנועות לראשונה ביום אחרי הדיקור, לא יודעת אם יש קשר.
ישר אחרי הבדיקה הרופא הראה לי את העובר רוקד והשמיע לי דופק.
רופא הנשים שלי בכל מקרה אמר לי להגיע אחרי 3-4 ימים לביקורת לפני שמשחרר אותי לפעילות רגילה.
אם יש לך ספק למה לא ללכת למוקד? זו בדיקה מספיק מלחיצה וכל שקט נפשי שווה את זה

הייבי

New member
תודה. ההתלבטות לגבי המוקד

היא שבגלל החג זה או ביום שישי או בערב חג לגשת והמוקד לידינו לא מקבל בימים האלה אז זה לנסוע למוקד קצת יותר רחוק ולבד כי הגדול בחופש בבית.... מצד שני כנראה שבשביל השקט הנפשי בחג אני אלך

יערי 12

New member
עד שאת הולכת

על-מנת שתוכלי להרגע..אולי פשוט תתקשרי כבר עכשיו להתייעץ עם רופאה/אחות שיוכלו להרגיע אותך ואולי גם לחסוך לך את ההגעה למוקד או לחילופין להסביר לך שאת צריכה להגיע או האם את צריכה לעשות משהו (מלבד הרבה מנוחה ושתייה)
כשאני עשיתי בפעם האחרונה כל תחושה שונה/אחרת מיד הלחיצה אותי אבל בסופו של דבר באמת מה שעזר זה לא להתאמץ יותר מדיי ולנסות לנוח
בהצלחה :)

גם אני הייתי מאוד צמאה

לא יודעת אם זה תקין, אבל בסוף קצת מיץ תפוזים וכוס מים קרים קרים הרגיע אותי קצת.
גם הייתי ממש עייפה אחרי וישנתי כמעט כל היום, למרות שהדיקור היה בשעות הבוקר אחרי שנת לילה טובה למדי...
אחרי כמה ימים אולטרסאונד כדי לוודא שהעובר במצב טוב ויש לו מספיק מים לצוף בהם...
רק בשורות טובות

TulipV

New member
יעוץ גנטי

היי,
מחפשת המלצה ליעוץ גנטי מהיר (שוחט מלא עד דצמבר)

תודה!

mitmit11

New member
נסי את יובל ירון מאיכילוב

אני מכירה אותו מהפן המקצועי ולא כמטופלת אבל הוא בהחלט מומחה בתחומו. מקבל גם פרטי בת"א.

TulipV

New member
תודה! בקופה יש תור לד"ר זיתוני משה

המלצה/דיסהמלצה?

mitmit11

New member
לא מכירה

כפי שציינתי ההיכרות שלי היא מקצועית עם מנהלי המכונים הגדולים במרכז (אני עובדת בבי"ח) ולא אישית כמטופלת (מעולם לא נדרשתי לעבור ייעוץ גנטי)

סבינה28

New member
הייתי אצלו לפני חמש שנים ביעוץ פרטי

הוא היה ממש אחלה . נחמד מאוד, יעוץ ערך חצי שעה בערך לדעתי.. + קפה חזק על חשבונו כשהבן זוג שלי כמעט התעלף כשהפרופ' הראה לנו את המזרקים של ההורמונים לקראת תהליך PGD ....

בסופו של דבר החלטתי שאני לא עושה PGD וכל הריון עושה סיסי שליה.... :)
*לי ולבן זוגי נשאות לדיסאנטומיה משפחתית

עדי12325

New member
שוחט- כדאי להירשם לרשימת ההמתנה

גם אני צלצלתי וקיבלתי תור לעוד שלושה חודשים (ולכן הפך ללא רלוונטי) אבל כבר באותו השבוע צלצלו עם תור מ"הרגע להרגע"

אני הייתי בייעוץ באיכילוב

אצל גנטיקאית מקסימה בשם שרון, שבאמצע הפגישה איתנו גם הלכה להתייעץ עם פרופ' יובל ירון. ממליצה לנסות לקבוע תור למכון הגנטי באיכילוב - אני הלכתי לשם מצוידת במכתב מהרופא שלי, התעקשתי שהמכתב יועבר למנהל המחלקה והודעתי לפקידה שאני אחכה על הספסל עד שיהיה לי תור.
וכמו שכתבו לך - יובל ירון מקבל גם באופן פרטי.

סבינה28

New member
בדיקת סיסי שליה בשיבא - היה מעולה!

עשיתי הפעם (הריון שלישי) בשיבא אחרי חוויה לא טובה פעם אחרונה בבלינסון (ב2 ההריונות הקודמים עשיתי בבליסנון, בהריון האחרון עברתי 2 סיסי שליה + מי שפיר... גמרו עלי בהריון הקודם ) . אני חייבת לספר שהחוויה בשיבא היתה נהדרת!
קיבלו אוית שלושה רופאים מומחים, ברקאי , לוויתני ועוד אחד שלא קלטתי את שמו.
הבדיקה עברה במקצועיות וללא כאב (לעומת הפעמים הקודמות שזכרתי שזה לא נעים ומעט כואב) .
והופתעתי מאוד מזה שהם מבצעים צי'פ גנטי לכל נבדקת בסיסי שליה (היועצת סיפרה שזה מ2014) בחינם! כי בהריונות הקודמים שלי תמיד הציעו לי בבלינסון תמורת כמה אלפים טובים את הבדיקה הנ"ל...

זהו, עכשיו מחכה לתשובות...
אם מישהי צריכה לבצע דיקור סיסי שליה - ממליצה על שיבא מכל הלב!

למעלה