ציוד ורכש לשבוע חדש

היוששש

New member
חימום החדר לקטנים

לקראת החורף,
אשמח להמלצה על רדיאטור לחימום החדר וכמו כן מהיכן כדאי לרכוש?

jude824

New member
מחסני חשמל

אנחנו קנינו שנה שעברה במחסני חשמל. ממליצה!

RegiKo

New member
חנויות עודפים...

אז בחיפושים אחר שידת החלומות נסעתי היום לבייבי סטאר עודפים שלצערי גיליתי שנסגר :( למזלי לא רחוק משם יש שילב עודפים.
בשילב יש מחירים ממש טובים לשידות מהתצוגה אבל הן קצת פצועות.
בקיצור החיפוש ממשיך...

loly0316

New member
הזמנת חבילת לידה

תל"מ ינואריות, מתי אתןמתכננות לעשות/עשיתן הזמנה? זאת רק אני חסרת סבלנות??

אנחנו כבר התחלנו

כרגע אני לא חושבת שנעשה קניה ממקום אחד ולכן זה לא בדיוק "חבילת לידה" כמו שאני מבינה את המשמעות של זה (כאילו, מזמינים הכל מחנות אחת והם שומרים לך עד הלידה?)
בגדול אני חושבת שיתאים לי יותר לקבל את הדברים לפני ולארגן את החדר והבגדים והכל לפני הלידה. העניין שאנחנו בשלבי חיפוש דירה כרגע ורק מהסיבה הזו יכול להיות שכן נזמין עכשיו אבל נאסוף בשלב מאוחר יותר (למשל אחרי שנעבור דירה!...)

בינתיים התחלנו לברר על עגלות והיינו באיזה 2.5 חנויות, כל פעם למדנו קצת יותר מה מתאים לנו, וכנראה שנלך לחנות שלפי זאפ מוכרת הכי בזול את העגלות שרצינו ונקנה דרכם. נראה לי שזה יקרה בשבועות הקרובים.

דברים אחרים אולי נקבל מחברים או נקנה ביד 2 - ואז אני מניחה שנקח מתי שנגיע לזה (גם בשבועות הקרובים).

RegiKo

New member
עריסה מתחברת למיטה

הי לכולן,
האם מישהי הזמינה עריסה שמתחברת למיטה?
התהיה שלי היא בין 2 הדגמים, אחד מהם יכול להיות גם נייד, העריסה מגיעה עם גלגלים ודופן רביעית שניתן לחבר או להסיר. הדגם השני מגיע בלי גלגלים כך שהעריסה נייחת, הבחורה שמוכרת/משכירה אותה אמרה לי שמכון התקנים דרש מהם להסיר את הגלגלים...
למישהי יש תובנות בנושא?

mitmit11

New member
חברות שלי שהיתה להן מיטחברת/מיטונת

אמרו שמעגנים את זה מתחת למזרון כך שלא ממש סביר להתחיל לנייד אותה ולהרכיב עוד דופן.

josie1986

New member
הסיכוי שתנתקי את המיטה

קלוש ביותר. מזכירה שגם צריך לחבר בכל פעם את הדופן הרביעית ומן הסתם את לא תמצאי זמן לעשות את זה באמצע היום. לא הייתי מתאבדת על הגלגלים.
אם חשובה לך הניידות אז אפשר לשכור בנוסף גם עריסה מיד שרה או מכל חנות למוצרי תינוקות, או לוותר על המיטחברת (אני אישית מאוד ממליצה עליה).

RegiKo

New member
לא מתאבדת על הגלגלים...

שתי העריסות באותו המחיר, חשבתי שנחמד שתהיה האופציה לניידות.
השאלה היא מדוע מכון התקנים דרש להסיר את הגלגלים (אם זה בכלל נכון), והאם זה משהו שצריך לקחת בחשבון?

josie1986

New member
מודה שלא התעניינתי

אני בחרתי במיטחברת כי היא הייתה יותר זולה מהמיטונת. אפשר לשאול את מיטונת- להם יש גלגלים, האם האישור של מכון התקנים תקף גם לזה.

RegiKo

New member
על מיטונת לא שמעתי...

אני התעניינתי ב״גדלים ביחד״. אני חושבת שהם יותר זולים ממיטונת...

אם זה עוזר, בארה"ב לא אוסרים

אם יש ילדים גדולים בבית, יש מקרים שזה עלול להיות מסוכן, כי הם עלולים להישען וזה יזוז, או שאצבעות יתפסו. או משהו. לא ברור לי מה הסיבה. אבל המיטחברות נמכרות פה בארה"ב עם גלגלים.
אנחנו אישית לא השתמשנו בגלגלים. המיטה שלנו יחסית נמוכה ולא היינו צריכים תוספת גובה. בנוסף, יש לנו שטיח מקיר לקיר ולכן זה לא היה עוזר מדי. העיגון מתחת למזרון מיטת ההורים בעיקרון אמור למנוע תנועה עם הגלגלים, אבל בחלק מהדגמים יש קליפסים בין העיגון לעריסה, שנפתחים בקלות ומאפשרים תנועה. אבל שוב, זה רק אם בכלל יש לך דגם עם גלגלים...
&nbsp
בכל מקרה אני ממליצה בחום על מיטחברת! אנחנו עזבנו אותה בגיל חמישה חודשים, שהגברת נעמדה באמצע הלילה והתחילה לינוק ממני (בעודי משחקת את עצמי ישנה).

למעלה